Honda Civic opinie, oceny użytkowników, Honda Civic spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Civic

1992r.

Średnia ocena: 8.60/10

Honda Civic spalanie (l/100km)

7.94/9.30
6.02/7.56
7.11/8.56

Oceny HONDY CIVIC

2008-08-11

Prowadzenie bez zarzutów, nisko położony środek ciężkości pomaga w zakrętach. Naprawde ciężko doprowadzić do jakichś niespodziewanych / groźnych zachowań.

Tomasz2011-08-19

JESTM ZADOWOLONY Z MOJEJ HALINKI NIE PSUJE SIE CZESTO JEST DOBRYM AUTKIEM NA 2 OSOBY MOZE NAWET Z DZIECKIEM AUTKO SUPER JEDYNA WADA KAROSERIA NIE OCYNKOWANA JESLI KTOS NIE MA GARAZU BEDZIE GNIC NO I ROCZNIK
szybko sie zbiera no im wyzszy bieg to troche brakuje tej mocy ale jak na 1,5 zbiera sie super
wyciszeniszenie lipa no i z kompletem wiadomo jak sie jezdie male auto i mocno siedzi nie dosc ze normalnie jest niskie
jedyny minus karoseria bez ocynku maly bagaznik jak dla mnie wystarczajacy jak na dwie osoby przestrzeni z przodu wiele i fotele duze mozna na nich lezec
male autko z wspomaganie bardzo dobrze sie prowadzi i parkuje trzymanie na nawierzchni chyba bardziej zalezy od opon

2008-03-10

Honda Civic jak kazda honda lubi wysokie obroty, wiec najbardziej elastyczne auto jest na wysokich obrotach (tam gdzie w innych juz sie konczy zakres dopuszczalnych obrotow)
Prowadzenie auta oraz układ kierowniczy oceniam bardzo dobrze w przypadku szerokich opon (w moim przypadku 205), auto pewnie trzyma sie drogi i precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą. co do parkowania tyłem jedynym mankamentem jest brak (chociaz mniewiejecej) jakiegos z \'ostatnich elementow ...

2010-02-21

słaba karoseria
honda to bardzo dynamiczne auto,ja ze swojej wyciagnolem 220km.
z resorowaniem nie jest zle,ale za to daje nam sie we znaki hałas w hondzie,nie jest to za ciche auto ale moze byc.
bardzo poządne autko,slaba karoseria a reszta nie do zdarcia pelny szcunek dla producenta tej marki polecam honde

2008-05-07

auto jest super ale dla kawalera poniewaz jest w nim troche malo miejsca zato przy malej pojemnosci jest dosc dynamicznym autkiem spalanie jego jest rozne przy spokojnej jezdzie miesci sie w 4L/100Km ale potrafila tez wziasc 8L/100Km. ogolnie bylem zadowolony z tego auta choc troche slabe blachy maj...

Średnie oceny HONDA CIVIC

Osoby zainteresowane autem Honda Civic brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Juke.

Honda Civic

Honda Civic

Nissan Juke

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Civic

Honda Civic DXi 1500 16v 90KM 1992r. hatchback

Idealne samochód na pierwsze auto. Dzięki rozmiarom świetnie spisuje się w mieście. Dzięki stosunkowo twardemu zawieszeniu, niskim nadwoziu i środku ciężkości i dynamicznym silniku (przy niedużym obciążeniu) rewelacyjnie się prowadzi po krętych drogach. Jestem ZDECYDOWANIE zadowolony z zakupu i następnym autem też będzie Civic!

Bardzo fany silnik. 90KM spokojnie wystarcza do jazdy w trasie przy 5 osobach i pełnym bagażniku, lecz nie liczmy wtedy na zawrotne osiągi. Przy małym obciążeniu zaskakująco żwawy jak na silnik 1.5. Jako, że to Honda trzeba go kręcić wysoko jeżeli chce się wykożystać cały potencjał ale naprawdę warto. Jedyny minus, dość spory w trasie to brak 6 biegu. Przy jeździe autostradowaj przydałoby się zmniejszyć obroty.

Brak zastrzeżeń. Rewelacyjna widoczność do tyłu przy cofaniu.

Auto jest stosunkowo twarde co mnie osobiście odpowiada. Fotele przednie trzymają całkiem przyzwoicie a siedzisko jest umieszczone nisko. W dłuższych trasach może dać się we znaki wygłuszenie które jest zdecydowanie niewystarczające i, zwłaszcza, że seryjny wydech jest stosunkowao głośny.

Miejsca z przodu jest wystarczająco nawet dla osoby mającej prawie 2m wysokości. Z tyłu jest miejsa więcej niż w niejednym sedanie średniej klasy. Zdażało się, że jechały tam 4 osoby i nie narzekały! (na niedużych dystansach) Bagażnik praktycznie symboliczny choć kiedy trzebabyło zmieściły się bagaże dla 5 osób na 3 dniowy wypad. Taki jest kosz ilości miejsca z tyłu. Plusem jest oryginalne rozwiązanie - dzielona tylna klapa. Dzięki temu możemy bezpiecznie i wygodnie przewozić dłuższe przedmioty z uchyloną górną częścią - szybą. W KAŻDYM egzemplażu prędzej czy później zardzewieją brzegi wszystkich 4 nadkoli. Taki uch urok.

Przez rok czasu, w 16 letnim aucie nie wymieniłem/naprawiłem NIC! (nie uwzględanim części eksploatacyjnych) Jedyne co mnie czeka to wymiana sprzęgła ale ono już przy zakupie było w nienejlepszym stanie.

Nagrzewa się dosyć długo ale potem grzeje naprawdę dobrze.

Brak problemów z elektorniką.

Honda Civic: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Honda Civic: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Honda Civic: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0, 2.2

Honda Civic: 2015, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1986, 1985, 1980