Honda Jazz opinie, oceny użytkowników, Honda Jazz spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Jazz

2007r.

Średnia ocena: 9.25/10

Honda Jazz spalanie (l/100km)

Oceny HONDY JAZZ

2011-02-15

Wybierałem pod kątem potrzeb, niezawodności i funkcjonalności. Nie czasy dla samodzielnej naprawy (nie epoka syrenki czy kadeta), bez specjalistycznego oprzyrządowania wiele się nie zrobi. Nie zależ mi na szpanie czy wzbudzani zazdrości u sąsiada lub rodziny.
Pod kątem jazdy w mieście przyspieszenia są aż nadto wystarczające natomiast na trasie mogoł być lepsze szczególnie na wyższym (na 4) biegu, wyprzedzanie było by efektowniejsze, w krótszym czasie, bezpieczniejsze
Zestrojenie fabryczne a więc dość twarde a nasze drogi wiadome pełne dziur, jeżdżę przeważnie w dwie osoby i miasto to i odczucie adekwatne do warunków drogowych
Mnie się podobał patrzę przy wyborze na funkcjonalność samochodu, rozwiązania techniczne, niezawodność użytkowania i moje potrzeby. Kolory (na tym się nie jedzie) zostawiam Paniom
Same pozytywy

JERZY CZUPRY2010-07-15

Średnie oceny HONDA JAZZ

Osoby zainteresowane autem Honda Jazz brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Honda Jazz

Honda Jazz

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Jazz

Honda Jazz LS 1400 i-DSI L13A1 83KM 2007r. hatchback

bez komentarza bo za dużo było by dobrego

Same pozytywy

Drogie części oryginalne i usługi w ASO. Mało dostępnych części do modyfikacji i indywidualnej aranżacji.

Daję 9 bo trzy zimy nie zawiódł jeśli chodzi o ogrzewanie, na wentylację można narzekać jak się nie używa w pełnym zakresie tego co zaprojektowano (klimatyzacja automatyczna)

Za dużo elektroniki jest w pełni nie wykorzystane, nie można wszystkiego na raz użytkować. W zakresie wspomagania kierowcy i bezpiecznego użytkowania samochodu nigdy nie za dużo

Honda Jazz: hatchback, mini-van, van

Honda Jazz: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Honda Jazz: 1.2, 1.4

Honda Jazz: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002