Honda Jazz opinie, oceny użytkowników, Honda Jazz spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Jazz

hatchback

Åšrednia ocena: 8.89/10

Honda Jazz spalanie (l/100km)

6.88/8.40
5.31/7.60
6.23/8.00

Oceny HONDY JAZZ

Dominik2011-02-14

Jak dla mnie resorowanie w sam raz.Fotele przednie dobrze trzymają na boki i są wygodne wersja elegance.Przy 120 km/h robi się już głośniej.
Z tyÅ‚u wiÄ™cej miejsca na nogi niż w audi a4 avant.MiaÅ‚em wiÄ™c mam porównanie.Aranżacja wnÄ™trza bije na gÅ‚owÄ™ auta z klasy Å›redniej.PrzewoziÅ‚em już górala w pozycji stojÄ…cej i mebel o dÅ‚ugoÅ›ci 2,20cm z zamkniÄ™tÄ… klapÄ….Siedzenia tylne nazwane przez Honde magic sÄ… najlepszym rozwiÄ...
Pewne prowadzenie,układ kierowniczy precyzyjny,hamulce ostre,bezproblemowe parkowanie wciśnie się wszędzie

2011-02-14

Samochód wart jest polecenia, dla osób ceniących sobie niezawodność, chcących mieć samochód dobrej marki i o przyzwoitych osiągach. Jednak, jeśli miałbym kupować ten sam model to na pewno kupiłbym już samochód z silnikiem 100 km (1346 cm sześc).
Do jazdy miejskiej samochód idealny. Przyspieszenie przyzwoite, zwrotny, mieszczący duzo bagażu ( bardzo sprytnie składane tylne siedzenia). Poza miastem, przy pojemności 1246 cm i mocy 78 KM, brakuje trochę przyspieszenia zwłaszcza na 5 biegu. Należy o tym pamiętać przy wyprzedzaniu. Siln...
Przednie fotele przy dłuższej jeździe (ponad 150 - 200 km) mało wygodne, twarde. Samochód jak na tą klasę bardzo dobrze wyciszony.
Samochód jest dość obszerny z przodu. Również pasażerowie z tyłu nawet przy wysokim kierowcy (190 cm) nie wbijają swoich kolan w plecy kierowcy.Wydaje się, że blacha nadwozia jest podatna na wgniecenia i lakier trochę podatny na odpryski i zadrapania. Po 5 latach zauważyłem bardzo niewi...

Zbyszek2016-12-30

Główna wada - brak 6 biegu (nawet w ASO nie chcieli mi zamontować :-)) Inna - to wygoda na tylnej kanapie, a raczej jej brak. Poza tym same superlatywy.
Silnik lekko wchodzi na obroty, dobrze pracuje ze skrzynią biegów. Skrzynia - super. Na V biegu można jechać już od 60 km/h. W mieście trzeba szybko wskoczyć na IV bieg i jest ok ale trzeba popracować dźwignią zmiany biegów. Przyspieszenia - nie udało mi się osiągnąć 100km/h ze star...
Autko reaguje na prawie każdą nierówność na drodze. Pasażerowie z tyłu siedzą jak na ławce w parku i w zakrętach muszą się trzymać foteli przednich. Hałas podczas jazdy w mieście - ok. W trasie powyżej 110km/h robi się głośno a powyżej 130 rozmowa staje się kłopotliwa.
Przestrzeń w kabinie wystarczająca. Obsługa OK. Bagażnik po złożeniu foteli z tyłu - super (jak na auto tej wielkości). Jakość materiałów - mogłaby być lepsza. Wykończenie ok - po 120 tys km nic nie wydaje żadnych dziwnych odgłosów. Blacha karoserii wydaje się być zbyt cienka. L...
Tylko superlatywy.

2011-02-15

Wybierałem pod kątem potrzeb, niezawodności i funkcjonalności. Nie czasy dla samodzielnej naprawy (nie epoka syrenki czy kadeta), bez specjalistycznego oprzyrządowania wiele się nie zrobi. Nie zależ mi na szpanie czy wzbudzani zazdrości u sąsiada lub rodziny.
Pod kątem jazdy w mieście przyspieszenia są aż nadto wystarczające natomiast na trasie mogoł być lepsze szczególnie na wyższym (na 4) biegu, wyprzedzanie było by efektowniejsze, w krótszym czasie, bezpieczniejsze
Zestrojenie fabryczne a więc dość twarde a nasze drogi wiadome pełne dziur, jeżdżę przeważnie w dwie osoby i miasto to i odczucie adekwatne do warunków drogowych
Mnie się podobał patrzę przy wyborze na funkcjonalność samochodu, rozwiązania techniczne, niezawodność użytkowania i moje potrzeby. Kolory (na tym się nie jedzie) zostawiam Paniom
Same pozytywy

2010-10-30

bardzo udane autko miejskie, świetnie nadające się nawet do dalszych wypadów.
silniczek trochę mułowaty. słabawo się zbiera. dopiero wkręcony na wysokie obroty sprawuje się nieco lepiej.
najcichszy samochód jakim jeździłem do tej pory. wyciszenie wręcz niesamowite w tej klasie samochodu. można słuchać muzyki klasycznej..
jak na tej klasy pojazd - zaskakuje pojemność bagażnika. konkurenci w tej klasie są o lata świetlne w tyle. po złożeniu tylnych siedzeń można przewozić słonia ;-)
Å‚adnie trzyma siÄ™ drogi. nie "myszkuje".

Åšrednie oceny HONDA JAZZ

Osoby zainteresowane autem Honda Jazz braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Toyota Yaris.

Honda Jazz

Honda Jazz

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Jazz

użytkownik: Dominik

Honda Jazz JHM/GE6 1400 100KM 2009r. hatchback

Przesiadłem się diesla na benzynę i do diesla już nie wrócę nigdy.-20 pali na dotyk,rozrząd łańcuszek czyli bezobsługowy silnik,małe spalanie,w miarę dynamiczny ale mi brakuje ze 30KM jak chce się poszaleć w miarę możliwości to kręcić do 6000tyś.jedyne rozwiązanie.Funkcjonalność,aranżacja wnętrza,wyposażenie seryjne,przestrzeń w środku biją konkurencję.

5 bieg możemy wrzucić przy 60km/h i samochód jedzie.Honda wprowadziła wskaźnik przełączania biegów ekonomicznej jazdy i to działa.Bardzo dobra sprawa jak dużo jeździ się po mieście.Natomiast w trasie przy tej prędkości i na tym samym biegu nie próbujmy wyprzedać.Może być niebezpiecznie.

Widoczność do przodu jak i do tyłu jak ktoś ogarnia ogólnie jazdę to czujniki parkowania są zbyteczne.A co do lusterek :) Mam wersję z migaczami i el.się składają a tafla lustra jest tak duża że można spokojnie się golić :)

Z tyłu więcej miejsca na nogi niż w audi a4 avant.Miałem więc mam porównanie.Aranżacja wnętrza bije na głowę auta z klasy średniej.Przewoziłem już górala w pozycji stojącej i mebel o długości 2,20cm z zamkniętą klapą.Siedzenia tylne nazwane przez Honde magic są najlepszym rozwiązaniem pod względem funkcjonalności i bije konkurencję na głowę.

Niezawodność to duży atut Jazz'a

No i tutaj rozczarowanie nie może do samego nagrzewania a do wentylacji nadmuchu.Słabo Jazz'ik dmucha nawet na max. pozycji nawiewu szybki często są zaparowane.W tej jak i poprzedniej generacji wada niestety.Trzeba podpierać się często klimą.

Elektryka i elektronika jak na razie żadnych problemów.Oby tak dalej.

Honda Jazz: hatchback, mini-van, van

Honda Jazz: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Honda Jazz: 1.2, 1.4

Honda Jazz: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002