Honda Prelude opinie, oceny użytkowników, Honda Prelude spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Prelude

1992r.

Średnia ocena: 9.67/10

Honda Prelude spalanie (l/100km)

10.75/14.00
8.25/9.80
9.50/12.00

Oceny HONDY PRELUDE

jarosław grzaniewicz2009-07-11

AUTO NAPRAWDĘ BARDZO DYNAMICZNE WSZYSTKO W UKŁADZIE NAPĘDOWYM GRA JAK SUPER MASZYNCE
HONDA Z ZASADY JEST NISKA TWARDA NIEZBYT CICHA TYLNE KANAPY TYLKO DLA DWUCH OSÓB I NA TYLE JEST ZAREJESTROWANA CZYLI 4 OSOBY ZAŚPRZEDIE FOTELE SUPER TRZYMAJĄ W ZAKRĘTACH I SĄ BARDZO WYGODNE CHOĆ KIEROWCY O DUŻYCH GABARYTACH MOGĄ NARZEKAĆ
JAKO SPORTOWE AUTO MOŻE SIĘ PODOBAĆ OTWIERANE LAMPY ,NISKA SZEROKA I SMUKŁA SYLWETKA ALE TO RZECZ GUSTU MI PODOBA SIĘ DO DZIŚ CHOĆ ŻONA MI JĄ ZABRAŁA JA MUSIAŁEM SIĘ PRZESIĄŚĆ DO AUDI LECZ NIERAZ JESZCZE MAM OKAZJĘ SIĘ NIĄ PRZEJECHAĆ
WSZYSTKO BEZ ZASTRZEŻEŃ

2010-02-19

Jest w 100% zarąbisty
Samochód w miarę elastyczny silnik jak do miasta wystarczający Na trasie może mu trochę mocy brakować ale i tak daje rade
Jazda tym samochodem to przyjemność ale tylko w 2 osoby nom chyba że jeszcze małe dziecko sie wciśnie z tyłu
Jak podróżujemy w 2 osoby to miejsca mamy pod dostatkiem w 3 już trochę mniej a w 4 to już koszmar. Materiały jakie były użyte są dobrej jakości. Karoseria, chyba nie ma takiej preludy która by nie miała ogniska korozji na tylnych nadkolach lub by nie była robiona
Auto prowadzi sie bardzo przyjemnie. Dobrze trzyma się drogi. Hamulce też są niczego sobie Polecam!!!!

Średnie oceny HONDA PRELUDE

4.7/10
2.3/10
2.0/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Honda Prelude brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Porsche 924.

Honda Prelude

Honda Prelude

Porsche 924

Porsche 924

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Prelude

użytkownik: jarosław grzaniewicz

Honda Prelude SPORT 2000 DOHC 157KM 1992r. coupe

MOIM ZDANIEM I PEWNIE INNYCH FANÓW TEGO MODELU TO SUPER AUTO JAKO DRUGI SAMOCHÓD W RODZINIE JEDNAK MA I SWOJE WADY JEST NISKI TWARDY I PASARZEROWIE LATAJĄ Z TYŁU JAK MARIONETKI NA KAŻDEJ DZIURZE LECZ PRZY SZYBKIEJ JEŻDZIE W CIASNYCH ZAKRĘTACH MOŻNA SIĘ POCZUĆ JAK W MYŚLIWCU NIE MA TENDENCJI POCHYLANIA SIĘ NA ZEW. ZAKRĘTU JEDZIE JAK PO SZYNACH SILNIKI HONDY UWIELBIAJĄ WYSOKIE OBROTY WIĘC I POBAWIĆ SIĘ W RAJDÓWKĘ MOŻNA JEST OGÓLNIE POLECAM CHOĆ NIE WSZYSCY SIĘ ZE MNĄ ZGODZĄ TAKIE AUTA TRZEBA PO PROSTU LUBIĆ

SUPER PRZESZKLENIE DUŻE LUSTERKA Z WIDOCZNOŚCIĄ NIE MA PROBLEMU

WSZYSTKO BEZ ZASTRZEŻEŃ

NAGMINNĄ USTERKĄ W MOIM AUCIE SĄ SWORZNIE WAHACZY ALE TO NIE JEST WINA AUTA TYLKO POLSKICH DRÓG

AUTO WPRAWDZIE NIE POSIADA KLIMY W TEJ WERSJI ALE WENTYLACJA I OGRZEWANIE DZIAŁAJĄ BARDZO WYDAJNIE ,POMIJAJĄC UPALNE DNI WTEDY JEST W NIEJ NAPRAWDĘ CIEPŁO

NIGDY NIE MIAŁEM JAKICHKOLWIEK PROBLEÓW JAPOŃCZYCY WSZYSTKO DOPRACOWALI DO PERFEKCJI

Honda Prelude: coupe, hatchback, sedan (limuzyna)

Honda Prelude: benzyna, benzyna+gaz

Honda Prelude: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3

Honda Prelude: 1998, 1997, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986, 1985