Honda Prelude opinie, oceny użytkowników, Honda Prelude spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Prelude

1995r.

Åšrednia ocena: 9.00/10

Honda Prelude spalanie (l/100km)

13.50/14.50
9.43/9.90
11.07/12.00

Oceny HONDY PRELUDE

2010-02-21

zamierzam kupić kolejna preludkę :) baardzo dobre autko :)
elastyczność i skrzynia - jak najbardziej ok. silnik- no właśnie. silnik o poj.2,3. trzeba uważać na olej. i to bardzo! przyśpieszenie bardzo ładne :)
z przodu dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, czego nie można powiedzieć o tyle :P ergonomia bardzo dobra - wszystko pod rÄ™kÄ…. jakość materiałów bardzo dobra jak na tamte lata produkcji- w mojej nic nie skrzypiaÅ‚o ani nie piszczaÅ‚o. aranżacja? hmm - można z tylu przewieźć choinkÄ...
bardzo dobrze się prowadzi, pięknie bierze zakręty. układ kierowniczy na 5+ hamulce- tarcze przód i tył. dobre klocki i nie ma takiej opcji żeby źle hamowało. parkowanie - miałem Prelude z systemem 4WS. tylne koła są skrętne- parkuje się jak sztaplarką po prostu bajka.

2008-07-20

Kocham moja Prele bo jest z nią tak jak z kobietą- jeśli o nią dbasz to odwdzięczy się pięknem i wszystkim tym co podnieca i daje przyjemność ... :)
Silniczek jest jak w każdej Hondzie, czyli lubiący wysokie obroty (najwyższa moc 133km przy 5200 RPM) a co za tym idzie paliwo jak i duży poziom hałasu ale poza tym jest bajka jeśli ktoś woli odgłos swojej Preli tak jak ja :)
Z tyłu Preli jest miejsca na dwa małe kociaki lub plecak do szkoły i ciuchy :)
Cóż tu mogę napisać,punkty mówią same za siebie :)
Co do parkowania to tak nie za dobrze bo ma strasznie duży promień skrętu i widoczność też nie jest zbyt dobra

2008-02-14

Fajne autko lecz dla niektórych zabronione- o te auto należy dbać to się odwdzięczy podczas ekploatacji.
Prosze do końca nie brać pod uwage tych opini gdyż jest "zmęczony" silnik i zawieszenie, więc ocena dotyczy auta nieco zużytego...
Jak na auto sportowe za niewielkie pieniądze to ok, ale prosze pamiętać jest to auto 2+2
Autko kupiłem zaniedbane więc trudno wyrazić obiektywną opinie, bynajmniej biorąc pod uwage stan tego egzemplarza śmiem twierdzić że jest rewelacyjnym sportowym autem( o ile nie jest tak samo zaniedbane). Co moge jeszcze dodać , to to by nigdy nie montować do sportowych aut gazu!!!!

Arek2009-09-04

mimo wieku awaryjności jedyne auto którego nie miałem ochoty wepchnąć do rowu :)
Fotele tylne - kiepsko - ciasno, jazda z KPL. ludzi odpada totalna mordęga - wyciszenie średnie - w porównaniu do auta NIEMIECKIEGO totalna klapa.
miejsce przód ok, tył sytuacja beznadziejna, bagażnik maluteńki, materiały skóra i inne, kształt dość powoli się starzeje.
Prowadzenie super, hamulce jak na tą moc średnie parkowanie masakrycznie łatwe dzięki 4WS - skrętna tylna oś.

Damian2014-02-07

Drobne wady w wyglądzie nie wymagające poprawek jeśli nie przeszkadzają.

Åšrednie oceny HONDA PRELUDE

4.2/10
3.2/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Honda Prelude braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Kia Inny.

Honda Prelude

Honda Prelude

Kia Inny

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Prelude

Honda Prelude 2300 160KM 1995r. coupe

zamierzam kupić kolejna preludkę :) baardzo dobre autko :)

widoczność z przodu- bdb ( no i ta długa maska :D ehh miodzio) z tylu już trochę gorzej - wysoko szyba ale idzie się przyzwyczaić. lusterka- uzupełniają brak dostatecznej widoczności w tylnej szybie. jak się je dobrze ustawi to widać w nich bardzo ładnie.

resorowanie bez obciążenia- bardzo dobre z obciążeniem już ciut mniej pozytywne bo zawieszenie jest sztywne :) fotele przednie - kubełki, nawet wygodne, choć mi brakowało podparcia dłuższego pod udami. tylne fotele w mojej Preludzie.. hmm to były raczej foteliki dla dzieci :P jazda z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem nie sprawia problemów :) wyciszenie dobre - przechodzi przez nie pomruk silnika i wydechu :)

z przodu dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, czego nie można powiedzieć o tyle :P ergonomia bardzo dobra - wszystko pod ręką. jakość materiałów bardzo dobra jak na tamte lata produkcji- w mojej nic nie skrzypiało ani nie piszczało. aranżacja? hmm - można z tylu przewieźć choinkę w doniczce :D karoseria a w szczególności jej linia- bajka. jeżeli gdzieś wychodzi rdza. to znaczy, że autko było przetarte :/

awaryjność mała. no chyba że padnie silnik to już gorzej ;/

nie miałem w niej klimy. auto było czarne ale połączenie szyberdachu i nawiewu dawało bardzo dobry rezultat :)

szyby el. bez zarzutu. trochę kłopotów było z kostkami itd. dużo czyszczenia. prędkościomierz jeżeli nie działa to nie dajcie sobie wmówić że to wina linki :P tam czegoś takiego nie ma xD wystarczy wygrzać płytkę z licznika by poprawić styki i już jak nowy :)

Honda Prelude: coupe, hatchback, sedan (limuzyna)

Honda Prelude: benzyna, benzyna+gaz

Honda Prelude: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3

Honda Prelude: 1998, 1997, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986, 1985