Honda Prelude opinie, oceny użytkowników, Honda Prelude spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Prelude

1998r.

Średnia ocena: 9.25/10

Honda Prelude spalanie (l/100km)

Oceny HONDY PRELUDE

ryszard2008-08-14

auto tej klasy i tego roku jezdzi jak duzo nowsze lepsze i drozsze modele wiec jestem zadowolona, minus, nie czuc 185 kucykow, automatyczna skrzynie to tez nie to w sportowym aucie
co do wynikow to tylko w papierach sie zgadza, w rzeczywistosci jest wolniejsza niz ja pisza, lecz reszta: komfort, dzwiek zwinnosc jest ok. jestem bardzo wymagajaca o chcialam szybkie auto, to nie jest bardzo szybkie jest troszke ponad polski standard
zawieszenie fabryczne jest idealne ani nie za twarde ani nie miekkie czyli takie jak powinno byc. fotele sa dla szczuplych, to male w srodku auto, dla kobiety sa wygodne nawet na dluzsze trasy, jest cicha, dobrze trzyma sie drogi a nierownosci niemal nie czuc przy dobrym stanie zawieszenia!
bardzo nie pojemny bagaznik, zle uksztaltowany, nie ma co myslec o lezakach czy wuzkach dla dzieci, napoje sie zmieszcza
Prawie ideal, minimalnie plywa przy duzych predksciach

2008-08-13

bardzo dobrze wspominam swą Prelcie.
Troche glosny motor ale honda tak ma poza tym szczegolem bezawryjny. Silnik lubi wyrzsze obroty zaczyna jechac od 4000obro na min. Jak na wolnssące2000cm radzi sobie niezle.
ogolnie to malo mejsca z tylu ale nie po to sie kupuje coupe
prowadzenie ,trzymanie super(opony i stan zawieszenia to warunek)

Średnie oceny HONDA PRELUDE

4.3/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Honda Prelude brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Inny.

Honda Prelude

Honda Prelude

Kia Inny

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Prelude

użytkownik: ryszard

Honda Prelude sport 2200 VTI 185KM 1998r. coupe

nie polecam dla osob niskich, dlugi przod, typowe ulozenie auta sportowego, dla fanow jest ok mi nie przeszkadza ze przod zachodzi inni musza uwazac!

Prawie ideal, minimalnie plywa przy duzych predksciach

bardzo malo zostalo wymienionych czesci, wszystkie te ktore trzeba wymienic w kazdym kupowanym aucie uzywanym, do tej pory nie zepsulo sie nic

po wymianie filtrow i czyszczeniu klimatyzacji chodzi tak jak powinno w aucie byc

brak tylko klimatronica

Honda Prelude: coupe, hatchback, sedan (limuzyna)

Honda Prelude: benzyna, benzyna+gaz

Honda Prelude: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3

Honda Prelude: 1998, 1997, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986, 1985