Honda Prelude opinie, oceny użytkowników, Honda Prelude spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Honda Prelude

Średnia ocena: 9.03/10

Honda Prelude spalanie (l/100km)

12.02/12.95
8.56/9.29
10.18/10.78

Oceny HONDY PRELUDE

2009-07-12

Polecam wszystkimi którzy lubią się bawić autem, i dbają, bo te auto jeśli o nie dbasz to oda ci siebie z wzajemnością.
Mocy nigdy nie brakuje, a po włączeniu VTEC-ka zaczyna się drugie życie :D
Ogólnie jest to auto przewidziane dla dwóch osób, z tyłu ciężko się zmieścić, wygłuszenie może być, lecz kiedy silnik wkręci się na wysokie obroty, te które lubi to nie jest za cicho :D
Bagażnik jak na ten model jest dość spory:D ergonomia super:D a możliwość aranżacji jest nie skończona części z Japonii z innych hond tak jak na przykład fotele z kultowych wersji hondy, wszystko pasuje, prawie jak Plug-and-play :P
Super autko, polecam każdemu kto chce mieć niebanalne auto o wielkiej mocy z dużym potencjałem na modyfikacje i wytrzymałym silnikiem.

2010-02-19

Jest w 100% zarąbisty
Samochód w miarę elastyczny silnik jak do miasta wystarczający Na trasie może mu trochę mocy brakować ale i tak daje rade
Jazda tym samochodem to przyjemność ale tylko w 2 osoby nom chyba że jeszcze małe dziecko sie wciśnie z tyłu
Jak podróżujemy w 2 osoby to miejsca mamy pod dostatkiem w 3 już trochę mniej a w 4 to już koszmar. Materiały jakie były użyte są dobrej jakości. Karoseria, chyba nie ma takiej preludy która by nie miała ogniska korozji na tylnych nadkolach lub by nie była robiona
Auto prowadzi sie bardzo przyjemnie. Dobrze trzyma się drogi. Hamulce też są niczego sobie Polecam!!!!

2008-07-20

Kocham moja Prele bo jest z nią tak jak z kobietą- jeśli o nią dbasz to odwdzięczy się pięknem i wszystkim tym co podnieca i daje przyjemność ... :)
Silniczek jest jak w każdej Hondzie, czyli lubiący wysokie obroty (najwyższa moc 133km przy 5200 RPM) a co za tym idzie paliwo jak i duży poziom hałasu ale poza tym jest bajka jeśli ktoś woli odgłos swojej Preli tak jak ja :)
Z tyłu Preli jest miejsca na dwa małe kociaki lub plecak do szkoły i ciuchy :)
Cóż tu mogę napisać,punkty mówią same za siebie :)
Co do parkowania to tak nie za dobrze bo ma strasznie duży promień skrętu i widoczność też nie jest zbyt dobra

2008-02-14

Fajne autko lecz dla niektórych zabronione- o te auto należy dbać to się odwdzięczy podczas ekploatacji.
Prosze do końca nie brać pod uwage tych opini gdyż jest "zmęczony" silnik i zawieszenie, więc ocena dotyczy auta nieco zużytego...
Jak na auto sportowe za niewielkie pieniądze to ok, ale prosze pamiętać jest to auto 2+2
Autko kupiłem zaniedbane więc trudno wyrazić obiektywną opinie, bynajmniej biorąc pod uwage stan tego egzemplarza śmiem twierdzić że jest rewelacyjnym sportowym autem( o ile nie jest tak samo zaniedbane). Co moge jeszcze dodać , to to by nigdy nie montować do sportowych aut gazu!!!!

Grzegorz2008-05-09

Mimo małych wad (spalanie, ilość miejsca dla pasażerów, hamulce), to auto pozwala się w sobie zakochać.
4 biegi w automacie to jednak o co najmniej 1 za mało...
Oryginalne alusy 215/45/17 przy komplecie pasażerów dobijają do nadkola. Auto jest dość głośne od 120 w zwyż.
Z tyłu praktycznie nie da się wygodnie podrożować. Za to dla 2 osób - komfort zdecydowanie powyżej średniej.
Wspaniałe własciwości jezdne - auto mimo że dość twarde, to jednak wygodne. Na zakrętach (nie wiem jaki w tym udział ma tylna oś skrętna) trzyma się doskonale. Hamulce biją po rozgrzaniu - po założeniu nowych tarcz, sytuacja powtórzyła się po ok 10 k km.

Średnie oceny HONDA PRELUDE

3.9/10
4.6/10
4.5/10
4.2/10
3.3/10

Osoby zainteresowane autem Honda Prelude brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Inny.

Honda Prelude

Honda Prelude

Kia Inny

Honda Prelude: coupe, hatchback, sedan (limuzyna)

Honda Prelude: benzyna, benzyna+gaz

Honda Prelude: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3

Honda Prelude: 1998, 1997, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986, 1985