Hyundai Accent opinie, oceny użytkowników, Hyundai Accent spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Hyundai Accent

Średnia ocena: 8.43/10

Hyundai Accent spalanie (l/100km)

7.83/8.19
5.98/6.70
6.87/7.52

Oceny HYUNDAIA ACCENT

2009-07-29

jest ok jak za tę cenę dobry,ekonomiczny, bardziej miejski, szkoda że nie ma klimy, wspomagania i elektrycznych szyn. Generalnie Polecam.
Silnik i skrzynia to największa zaleta tego samochodu, silnik elastyczny i szybka skrzynia i precyzyjna lekko chodzi a biegi można wbijać bardzo szybko bez żadnego haczenia, jeździłem różnymi markami więc mam porównanie. Spalanie 7-8.5 silnik ekonomiczny i dobrze się zbiera. Na 2-biegu ...
Słabe wyciszenie komory silnika i wnętrza przy 120km/h głośno i szumi, fotele przednie są ok ale zagłówki za nisko dla wysokich i z tyłu praktycznie zagłówków nie ma, miejsca z tyłu na nogi wystarczy, w 4 osoby wmiare komfortowo 5 nie polecam
dzielone tylne siedzenie, kiepskie klamki wewnętrzne wszystki popękały, reszta ok, 14 lat i nic nie trzeszczy i nie stuka, wady to rdza ale ojawiła się przez zaniedbanie lub fuszerkę np po wymianie tylnej szyby wokół szyby, na nadkolach (brak nadkoli osłaniających, trzeba zadbać bo inacz...
brak wspomagania kierownicy

Za te pieniądze to rewelacja. Ani jednej naprawy!!!!!!!!!!! Bardzo pewne w prowadzeniu, przyzwoity komfort,sprawdza się w mieście i na trasie. Nawet w terenie. Wjechałem tam, gdzie nie wjechał Polonez, Renault Clio, Opel Astra.
Elastyczność w mieście rewelacyjna, można jeździć jak dieslem, gorzej na trasie, ale to nie wina elastyczności tylko za małej mocy. Ale zawsze jest za mało. Skrzynia słaba. Nie można szybko zmienić biegu, zawsze jest drobny opór. Najbardziej denerwuje zmiana z 1 na 2. Musi chrupnąć!
Po zmianie kół na większe na dziurach dobija i opony ocierają o plastikowe nadkola. Ale to już nie wina fabryki. Przednie fotele b.dobre, trzymają na boki, nie są za twarde. Tylne nie mam pojęcia. Wyciszenie dobre do 130 km/h.
Nie mam zastrzeżeń
Kierownica bez wspomagania, chodzi leciuteńko, jedną ręką można kręcić przy parkowaniu. Dzięki brakowi wspomagania idealne odczucie, co dzieje się z przednimi kołami.Tył niezależny na spiralach i zawieszenie wielowachaczowe robi swoje. Idealne prowadzenie przy agresywnej jeździe na zakr...

2008-08-14

Jestem zadowolony, nie żałuje zakupu choć miałem obawy, polecam, fajne małe dynamiczne auto. Także na nieco więcej niż jazda po tylko po mieście.
Bardzo dynamiczna jednostka, spokojnie wyprzedam wszystko co chce, kopa ma po 3000 obr.
Tył bardzo wygodny! siedzi się wygodniej niż w aucie go którego mam porównanie a4. Niestety im szybciej tym głośniej, przy ok 120 km/h jest już naprawdę głośno. do 100 km/h w miarę ok, czuć ze to sportowy silnik, słychać jak mruczy
Fotele z przodu dobrze trzymaja, ale dosc nie wgodne sie z nich wysiada. Tyl duzo miejsca, wersja 3d wiec wysiadanie tez utrudnione raczej nie dla starszych auto. Bagażnik, bardzo przestronny, kolo pod podłogą, lewarek tez, podświetlenie jest, brakuje raczki zamykania od środka, trzeba łapać ...
Wspomaganie OK, choć w nowych utach działa to lepiej. Tynie zawieszenie zmieniłem na stopowe, oryginalne zabiły polskie drogi koszt tej wymiany to 600 zl gw na amortyzatory 3 lata.

2008-06-04

Za małe pieniądze kupiłem auto bijące Mercedesa pod względem bezawaryjności. Może dlatego, że moja wersja to totalny "golas" i nie ma się co zepsuć?
Silnik nietypowy, 12 zaworów - rewelacja. Po mieście w korkach zachowuje się jak diesel, Od zera start świetny, przy większych prędkościach brakuje mocy. Skrzynia przy spokojnej jeździe b.dobra, przy próbie bardzo szybkich zmian na pełnych obrotach trochę zgrzyta. Ale kto tak jeździ?
Fotele dobrze trzymają, idealne (lepsze niż np. w Renault Megan)do wzrostu 174. Nie lubię twardych foteli, te są w sam raz. To nieprawda, że twarde są lepsze na długie trasy. Bzdura. Wyciszenie słabe pow.130/h.
Bardzo dobra ergonomia, poza popielniczką. Ale dużo ludzi nie pali. Palacze we wszystkich autach są dyskryminowani. Duży i wygodny bagażnik. Ja wożę w nim narty. Słaby (miękki) lakier. Nie metalik.
Świetne zawieszenie wielowahaczowe z tyłu. W ekstremalnych warunkach w każdej chwili czuć co dzieje się z autem.

2008-02-07

Bardzo dobre auto w Polsce jeszcze nie za bardzo doceniane - no bo Korea, a jednak na zachodzie uznawane za dobre, czego przykładem np. bardzo duża ich ilość w Szwecji.
Bardzo dobry silnik, lecz jego moc 86 KM powoduje wydłużenie czasu rozpędzania przy prędkości pow. 100km/h.
Auto do ok. 120 km/h ciche, później narasta odgłos pracy silnika, ale nawet przy prędkości ok. 150 km/h można spokojnie rozmawiać.
Trochę monotonne wykończenie w jednym kolorze, wycierające się wyłączniki el. szyb i koło kierownicy. Przestrzeni dużo i nawet 5 osób nie gniecie się
Zawieszenie dosyć miękkie, duży komfort jazdy a nie buja się. Na zakrętach dobrze trzyma się drogi. Parkowanie dosyć łatwe, bardzo dobre wspomaganie.

Średnie oceny HYUNDAI ACCENT

Osoby zainteresowane autem Hyundai Accent brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Almera.

Hyundai Accent

Hyundai Accent

Nissan Almera

Nissan Almera

Hyundai Accent: cabrio, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Hyundai Accent: benzyna, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Accent: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Hyundai Accent: 2008, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995