Hyundai Atos opinie, oceny użytkowników, Hyundai Atos spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Atos

hatchback

Średnia ocena: 8.30/10

Hyundai Atos spalanie (l/100km)

6.68/7.00
5.40/5.95
6.10/6.40

Oceny HYUNDAIA ATOS

2009-07-15

Nie daje 10 tylko z powodu tych łożysk ale takto świetne autko naprawde miastoodporny wygląd mi też przpadł bardzo do gustu pojemny cihy i mało awaryjny a także koszt serwisowania nie jest wygórowany
silnik dosc elastyczny dobrze przyspiesza ale w predkosciach miejskich w trasie trwa to troche dluzej i przy wyzszych predkosciach troche go slychac ale w miescie praktyche wogole dynamiczny i bez awaryjny
z przodu wystarczy miejsca nawet dla wysokich z tyl juz troche gorzej co do obslugi wszystko jest tam gdzie powinno bagaznik rewelka pakowny co do materialow to mogly by byc duzo lepsze ale tragedi nie ma lepsze niz we fiatach z tego rocznika ale dosc szybko widac znaki zuzycia

LEONARD KOKOT2010-07-17

Autko bardzo wszechstronne i uniwersalne a dzięki temu że wysokie łatwe do wsiadania.Dla starszych lub wysokich osób rewelacja.
W skrzyni potrafią się trafić usterki a serwisy niezawsze ;potrafią przedstawić diagnozę- a to kosztuje niestety!
Autka te nowe są bardzo sztywne.Koreańczycy nie wzięli pod uwagę że u nas są dziury!Jak się amorki wyrobią to dużo lepiej!
Stylista zepsuł przód a reszta ładna!
Pod tym względem naprawdę extra-serwo uważam za niepotrzebne w tym aucie!

rosa2009-09-07

Z autka jestem bardzo zadowolony. Nigdy ale to przenigdy mnie nie zawiódł. Spalanie bardzo małe i to jest plus bo musze dojeżdzac do szkoly 30 km. Co do łożysk to wymieniłem je dopiero 3 miesiace temu bo do tamtej pory nie gwizdaly. I mysle ze posłuzy mi jeszcze z 5 lat bo to jest jeden z na...

BOGDAN2008-04-23

autko do którego się przywiązalem,n igdy nie zawiodło,dość wygodne po dolożeniu alumów 14 opon 165/60 owiewek, poszerzonych tylnych blotników,naklejek hunday,niebieskich odbojów niebieskiego podswietlenia białych zegarów/auto niebieska mikka/wygląda ok da się lubić mój ATOSIK
na trzecim biegu autko słucha ok na czwórce też nie jest zle

asia2008-02-08

wysokie obroty silnika szczegolnie przy uruchamianiu i niskich biegach niestety powoduja nieco hałasu
bagażnik mógłby być większy, ale biorąc pod uwagę całkowitą wielkość auta jest ok. Przy odrobinie fanatzji mieszczą się w nim dwie duże walizki, jedna mała i jakieś drobiazgi.

Średnie oceny HYUNDAI ATOS

4.3/10
3.6/10
4.4/10
4.4/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Atos brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Agila.

Hyundai Atos

Hyundai Atos

Opel Agila

Opel Agila

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Atos

Hyundai Atos 1000 54KM 1999r. hatchback

widocznosc do przodu i wlusterkach dobra ale do tyl przeszkadzaja szeroki tylne slupki

tak jak pisałemzaiweszenie trwale ale ze zwzgledu na gabaryty autka czuc nierownosci z obciazeniem moze troche mniej przednie fotele wygodne z tyl zas troche dziwnie sie siedzi jakos wyzej no nie wiem nie przyzwyczajony jestem jazda z kompletem pasazerow nie robi mu problemu co do wyciszenia to tak jak pisalem slychac go dopiero w okolicach 100

Atos prowadzi sie swietnie no wiadomo sa auta lepsze ale w tej klasie nie znajdzie sie nic duzo lepszego twarde zawieszenie dodam ze trwałe (poza łożyskami w kołach)dosc dobrze trzyma sie drogi ale w zakretach lepiej noge zdjac z gazu jest wysoki i przez to moze troche nie stabilny w zakretach. zawiesze jak pisalem jest trwale aleauto jest waskie i krotkie przez co czuc dziury i nie rownosci jeszcze dosc twarde jest to zawieszenie ale jak mowilem w tej klasie pojazdu nie zanjdziemy nic lepszego daje przyjemnosc z jazdy

Awaryjność mojego modelu atosa nie jest wysoka jestem bardzo z niego zadowolony te części które wymieniałem to przez zaniedbania poprzedniego właściciela jedyne co mnie denerwuje to szybko zuzywajace sie łożyska w kołach ale na szczęście części są nie drogie

autko nagrzewa sie szybko nie mam klimy ale mimo to pare z szyb sciaga tez szybko

elektryka nie sprawia problemu wymienilem w swoim atosie swiece i kalble jezdzi jak marzenie

Hyundai Atos: hatchback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Hyundai Atos: benzyna, benzyna+gaz