Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

1998r.

Średnia ocena: 8.60/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

10.75/12.00
7.75/10.00
9.50/11.00

Oceny HYUNDAIA COUPE

2010-07-14

Nie jest to auto idealne ale jak dla mnie jedno z najlepszych jakie posiadałem.
Silnik bardzo elastyczny, biegi wchodzą pewnie i lekkim oporem, Silnik nie zadziwia osiągami przy tej masie ale we właściwych rękach potrafi zaskoczyć pasażerów :) Przyspieszenie - mile wyczywalne.

2009-07-09

Zaleta jest napewno bardzo ladna sylwetka niejeden sie oglada zatym autem jesli sie jeszcze wprowadzi kilka zmnian wady coz jako takich ja niewidze niebede wymienial ze pali troche duzo bo to by bylo glupie jak ktos kupuje takie auto to niepatzy nato
Silnik 2.0 jest dynamiczny i niema problemow z wyprzedzaniem lekka iskierka sprtowej jazdy .
Auto bardzo obciazone juz niesprawuje sie tak fajnie ale niejest znowu to auto do przewozenia ciezarow , .Wyciszenie moglo by byc lepsze ale to auto dla młodych jest przeznaczone wiec co tam.
z przodu jest wiele miejsca przestronnie lecz z tylu na odwrot ale i tak jak na takie auto to jest tego miejsca wiecej niz np. w opel tigra czy mazda mx3 wykonczenie wmiare solidne
Witam posiadane przezemnie auto sprawuje sie na drodze moim zdaniem bardzo dobrze jest lekko obnizone i ma zalorzone dystanse co powoduje ze na zakretach jedzie jak po szynach :) niestety chamulece moglby byc lepsze .

2008-06-12

ogólnie samochód bardzo dobry. Jeśli się o niego dba... odwdzięczy sie tym samym i nie zawiedzie, dostarcza bardzo dużo przyjemności z jazdy i przykuwa wzrok kobiet
silnik bez zarzutu - nigdy nie zawiódł. skrzynia biegów wporządku. Przyśpieszenie na początku robi wrażenie a potem człowiek sie przyzwyczaja ;)
fotele bardzo dobrze trzymaja, pomimo ,że samochód jest sportowy komfort jazdy na polskich drogach był dobry
samochód bardzo ładny we wnątrz jak i nazewnątrz, wszystkie przyciski czytelne i pod ręką.
samochód bardzo dobrze trzyma na zakrętach. Musiałem się przyzwyczaić do parkowania tyłem - trzeba było brac poprawke na długa dupe

Rafał2008-03-14

brak zastrzeżeń
brak
Mam10 latka i nicniewidać
Autko śliczne i praktyczne a z automatu jestem bardziej zadowolony niż z manuala jak ktoś jeździł automatem to wie

Łukasz2008-02-11

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

3.8/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Coupe

Hyundai Coupe RD I 2000 G4GF 139KM 1998r. coupe

Nie jest to auto idealne ale jak dla mnie jedno z najlepszych jakie posiadałem.

Do przodu jak się kończy maska trzeba zawsze dodać ok 20cm na dzióbek :) a tylu jak w moim przypadku kolejne 20cm jak widzę koniec spojlera na dupce a w lusterkach widać wszystko jak w autobusie :) heh

Zawieszenie dość sztywno zestrojone jeżeli jedziemy z jednym pasażerem, natomiast jeśli mamy komplet osób na pokładzie to robi się małe łóżko wodne które faluje na nierównościach, na przednich fotelach siedzi się dość wygodnie natomiast z tylu osoby dość wysokie pow. 190cm mogą mieć problemy z miejscem na kolana i głowę. Auto jest w miarę dobrze wyciszone - ale dla mnie to też zaleta bo w tego tylu samochodzie dobrze jest jak się słyszy silnik w każdym zakresie obrotów.

Tak jak pisałem z przodu dość dużo miejsca i wygonie z tylu już jest gorzej ale bez tragedii. Wszystkie przełączniki są zawszę pod ręką a obsługa jest bardzo prosta. bagażnik - a kto zwraca uwagę na bagażnik kupując coupe? na namiot 2 śpiwory i parę gratów się nadaje. ale wózka raczej tam nie włożymy.

Samochód prowadzi się pewnie a na szerokich oponach i niskim profilu jedzie jak pociąg po torach, układ kierowniczy jest dość sztywny i ma słabe wspomaganie ale to kolejny plus bo kierowca czuje auto w każdym uślizgu kół, hamulce dość dobrze sobie radzą z nie lekką budą. Największym mankamentem wg mnie w tym samochodzie to promień skrętu auta, który nie ułatwia parkowania czy zawracania na ciasnych uliczkach. Ale czego wymagać od samochodu dłuższego niż niektóre kombi na naszym rynku.

Ceny części są na prawdę bardzo zróżnicowane i tą samą cześć można kupić za kilka - kilkadziesiąt złotych lub też kilkaset. Ja osobiście zawsze kupowałem części nie najdroższe ale i nie najtańsze przeważnie 70-80% najwyższej ceny części.

Samochód zimą szybko się nagrzewa a latem klima nieźle daje sobie radę aby schłodzić mocno rozgrzane auto.

Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z elektryka i elektroniką poza swoją głupotą - czytaj mycie silnika pod wężem ogrodowym i zalanie tempomatu i kabli WN.

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994