Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

2002r.

Średnia ocena: 8.67/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

12.25/12.00
8.50/9.00
10.25/10.00

Oceny HYUNDAIA COUPE

2009-07-12

Zbyt słaby silnik jak na taki samochód, zdecydowanie polecam wersje 2.7 Słabo się zbiera, ale jak się rozpędzi to jest ok.
TO JEST COUPE. Komfort maja tylko osoby jadące na przednich siedzeniach. Tylna kapa to tylko dodatek zdatny tylko dla osób o wzroście poniżej 170 cm
Źle parkuje się tyłem (tzw w kopertę) Niezbyt dobra widoczność ograniczona szerokimi tylnymi słupkami i zbyt dużymi lusterkami bocznymi. PO za tym wszystko ok.

GRZEGORZ2008-08-13

dobre lanserskie auto sprawiajace dużo przyjemności właścicielowi
dynamicznie pochłaniacz paliwa
zawieszenie deska i nie ma sie co dziwić ten co kupuje takie auto to nie robi tego dla komfortu..
wygląda jak małe ferrari przestrzeń z przodu z tyłu wiadomo ...
dobre auto za mała kaske smok na paliwo ale co sie dziwic jak wciaga bemyz 3l silnmikami...

Rafael2009-08-30

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

4.3/10
3.3/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Coupe

Hyundai Coupe GK (III generacja) 2000 G4GC 136KM 2002r. coupe

Zbyt duże oprawy lusterek bocznych wraz dużym kontem słupka ograniczają widoczność oraz szerokie tylne słupki utrudniają parkowanie na kopertę. Polecam montaż czujników parkowania dla mniej doświadczonych kierowców.

Wnętrze bardzo luksusowe, skóra, klimatronik, wszystko w zasięgu ręki, materiały bardzo dobre jak na koreańca, piękna linia karoserii, ten samochód porostu jest piękny. Bagażnik duży ale niska przestrzeń ładunkowa (spokojnie wiozłem w nim zapakowany w karton 32" LCD, na styk, ale wszedł)

Samochód posiadam pół roku wiec nie można się wypowiadać o awaryjności, ceny części nie są drogie (rozrząd kosztował mnie ok 500pln) jeśli nie zaglądamy do ASO. Problem może stwarzać skomplikowana elektronika ale to kwestia znalezienia dobrego elektromechanika.

Klimatronik

DO tej pory jedna awaria elektryki ale spowodowana złym montażem alarmu samochodowego, instalacja dobrze zabezpieczona. Minusem są dość drogie i trudno dostępne bezpieczniki JAPAN VAL

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994