Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

Średnia ocena: 8.62/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA COUPE

2008-02-10

Sam nie byłem przekonany do marki,lecz znajomy który miał wcześniejsza wersję przekonał mnie i nie żałuję ani troche! Wkoncu został nazwany na TVN turbo ferrari dla mniej zamożnych:))) następny tez pewnie bedzie hyundai;P
Jak na 1.6 wzmocnione ze 115 na 130KM sunie lepiej jak niejedne 1.8 czy 2.0. Bardzo lekki jeśli się nie mylę bez pasarzera 950kg naprawdę robi wrażenie. Spalanie- w zależności jak kto ma cięzką nogę :)
Części bardzo drogie zwłaszcza karoseryjne. Jest mało tych aut na rynku to pewnie z tego względu.

2009-07-12

hyundai coupe to autko które robi wrażenie,wygląd stylizowany od porsche,silnik dohc 16V.z tego segmentu aut za stosunkowe niewielkie pieniądze to najlepszy wybór.
w hultaju wszystko pracuje bez zarzutu,no i ten warkot silnika,poezja.
zawieszenie dość twarde,odczuwalne szczególnie na dziurach,fotele z przodu bardzo wygodne,z tyłu osoby powyż 150 cm będą miały dyskomfort jazdy.
autko jest bardzo dobrze wykończone,dużo chromu,skórzana tapicerka,dodatkowe zegary obrotów silnika,napięcia,wszystko świetnie podświetlone,wysokiej klasy głośniki 4 z przodu+ 2 z tyłu,bagaznik jak na takie auto dość spory,co do korozji to podwozie szczególnie jest narażone,ja zrobiłe...
autko bardzo dobrze trzyma się jezdni, szczególnie w zakrętach,zawieszenie twarde,ale to w końcu autko sportowe.

2009-07-09

Zaleta jest napewno bardzo ladna sylwetka niejeden sie oglada zatym autem jesli sie jeszcze wprowadzi kilka zmnian wady coz jako takich ja niewidze niebede wymienial ze pali troche duzo bo to by bylo glupie jak ktos kupuje takie auto to niepatzy nato
Silnik 2.0 jest dynamiczny i niema problemow z wyprzedzaniem lekka iskierka sprtowej jazdy .
Auto bardzo obciazone juz niesprawuje sie tak fajnie ale niejest znowu to auto do przewozenia ciezarow , .Wyciszenie moglo by byc lepsze ale to auto dla młodych jest przeznaczone wiec co tam.
z przodu jest wiele miejsca przestronnie lecz z tylu na odwrot ale i tak jak na takie auto to jest tego miejsca wiecej niz np. w opel tigra czy mazda mx3 wykonczenie wmiare solidne
Witam posiadane przezemnie auto sprawuje sie na drodze moim zdaniem bardzo dobrze jest lekko obnizone i ma zalorzone dystanse co powoduje ze na zakretach jedzie jak po szynach :) niestety chamulece moglby byc lepsze .

Arek2008-08-15

Kupiłbym go jeszcze raz polecam auto jest na prawdę doskonałe, jeśli ktoś szuka sportowego auta w granicach 9-13 tyś. To jest najlepsze. Tigra, Puma, itp. nie mają porównania a jeździłem i takimi. Z tej klasy na 2 miejscu zakwalifikowałbym Megane Coupe.
Ten samochód jest rewelacyjny. Przyśpieszenie jest bardzo zadowalające i daje poczucie pewności przy wyprzedzaniu. Skrzynia bardzo elastyczna jak we wszystkich Hyundiach. Nie wiem czy któreś auto ma tak elastyczną skrzynię.
Jest to coupe więc w zasadzie dla dwóch osób. Z tyłu wyższa osoba na pewno uderzy się w głowę. Twarde zawieszenie to już kwestia przyzwyczajenia.
Bagażnik duży i składane tylne fotele, tak więc można przewieźć dużo. Przewoziłem nim nawet meble.

Witold2015-05-07

konieczne wznowienie produkcji tego modelu. Aktualnie jest wersja nieco rozbudowana: Genesis - z silnikiem 2 litry i mocą okolo 200 KM. Ale on nie ma juz tej poezji i kosztuje około 15 tys euro
silnik 1,6 ma około 118 KM. Ten model i tak jest bardzo zwinny
Wozik sportowy, twardy, dość głośny przy większych szybkościach. To normalne - to nie jest kanapa typu Passat
Hyundai Coupe RD - typ Berlinetta. To koreańska wersja Aston Martina / karoseria / dlatego niepowtarzalnie piękny. W całości jest bardzo dobry, szkoda ze już nie produkuje sie tego modelu
Prowadzi sie świetnie, trzyma sie drogi jak przyklejony - nawet powyżej 180km/h Podobnie pewnie siedzi tylko 911

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Coupe

Hyundai Coupe fx 1600 16v 130KM 2001r. coupe

Co do resorowania orginalnego nie będę się wypowiadał ponieważ sam mam bardzo twarde zawieszenie które dokupiłem-jest super poza bezdrożami:) wyciszenie dobre ale miło jest słuchać mruku tego silniczka przy wcisnięciu gazu do dechy (jak rasowa V6- nie tylko ja tak sądze lecz ocenili to moi znajomi)

Super auto dla ludzi mających sportowe zacięcie ,zrywny,szybki no i niepowtarzalny wygląd który zwraca uwagę nietylko przechodniów. godny polecenia. Moje auto jak narazie żeby nie zapeszać jest bezawaryjne,sprowadzone w nieskazitelnym stanie.Usztywniane,założyłem bixenony,delikatnie upiększone i dodany wzmacniany sprzęt audio Pionerka. Sprawia że auto zachwyca nawet posiadaczy droższych aut.

super szybko się nagrzewa w środku co jest plusem zwłaszcza zimą,nie paruje, latem klima super sprawa

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994