Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

Średnia ocena: 8.73/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

10.56/11.41
7.67/9.37
9.12/10.27

Oceny HYUNDAIA COUPE

2009-07-12

hyundai coupe to autko które robi wrażenie,wygląd stylizowany od porsche,silnik dohc 16V.z tego segmentu aut za stosunkowe niewielkie pieniądze to najlepszy wybór.
w hultaju wszystko pracuje bez zarzutu,no i ten warkot silnika,poezja.
zawieszenie dość twarde,odczuwalne szczególnie na dziurach,fotele z przodu bardzo wygodne,z tyłu osoby powyż 150 cm będą miały dyskomfort jazdy.
autko jest bardzo dobrze wykończone,dużo chromu,skórzana tapicerka,dodatkowe zegary obrotów silnika,napięcia,wszystko świetnie podświetlone,wysokiej klasy głośniki 4 z przodu+ 2 z tyłu,bagaznik jak na takie auto dość spory,co do korozji to podwozie szczególnie jest narażone,ja zrobiłe...
autko bardzo dobrze trzyma się jezdni, szczególnie w zakrętach,zawieszenie twarde,ale to w końcu autko sportowe.

2009-07-12

Zbyt słaby silnik jak na taki samochód, zdecydowanie polecam wersje 2.7 Słabo się zbiera, ale jak się rozpędzi to jest ok.
TO JEST COUPE. Komfort maja tylko osoby jadące na przednich siedzeniach. Tylna kapa to tylko dodatek zdatny tylko dla osób o wzroście poniżej 170 cm
Wnętrze bardzo luksusowe, skóra, klimatronik, wszystko w zasięgu ręki, materiały bardzo dobre jak na koreańca, piękna linia karoserii, ten samochód porostu jest piękny. Bagażnik duży ale niska przestrzeń ładunkowa (spokojnie wiozłem w nim zapakowany w karton 32" LCD, na styk, ale...
Źle parkuje się tyłem (tzw w kopertę) Niezbyt dobra widoczność ograniczona szerokimi tylnymi słupkami i zbyt dużymi lusterkami bocznymi. PO za tym wszystko ok.

2009-07-09

Zaleta jest napewno bardzo ladna sylwetka niejeden sie oglada zatym autem jesli sie jeszcze wprowadzi kilka zmnian wady coz jako takich ja niewidze niebede wymienial ze pali troche duzo bo to by bylo glupie jak ktos kupuje takie auto to niepatzy nato
Silnik 2.0 jest dynamiczny i niema problemow z wyprzedzaniem lekka iskierka sprtowej jazdy .
Auto bardzo obciazone juz niesprawuje sie tak fajnie ale niejest znowu to auto do przewozenia ciezarow , .Wyciszenie moglo by byc lepsze ale to auto dla młodych jest przeznaczone wiec co tam.
z przodu jest wiele miejsca przestronnie lecz z tylu na odwrot ale i tak jak na takie auto to jest tego miejsca wiecej niz np. w opel tigra czy mazda mx3 wykonczenie wmiare solidne
Witam posiadane przezemnie auto sprawuje sie na drodze moim zdaniem bardzo dobrze jest lekko obnizone i ma zalorzone dystanse co powoduje ze na zakretach jedzie jak po szynach :) niestety chamulece moglby byc lepsze .

2010-07-16

trochę słabo się zbiera na starcie, potem jest lepiej, silnik dobrze pracuje, skrzynia biegów bardzo elastyczna, przy prędkości 140km/h obroty 4000 - nie wiem czy to nie za duże bo takim nigdy nie jeździłem
autko kupilem uzywane więc wyciszenie takie sobie - nie wiem czy to wina wieku? do tyłu mogą wsiadać liliputy albo dzieci :), fotele przednie ok, ale mogłby by być wygodniejsze, zawieszenie twarde, jak na polskie drogi niezbyt dobrze ale cóż, za to wygląd na 100pkt
wygląd zewnętrzny to jest powód dla którego kupiłem ten samochód! reszta ma mniejsze znaczenie :)
twarde zawieszenia na naszych drogach daje o sobie znać, poza tym autko prowadzi się bardzo dobrze, trochę musiałem się przyzwyczaić do rozmiarów (od środka wydaje się większy niż jest na prawdę) przy parkowaniu

Arek2008-08-15

Kupiłbym go jeszcze raz polecam auto jest na prawdę doskonałe, jeśli ktoś szuka sportowego auta w granicach 9-13 tyś. To jest najlepsze. Tigra, Puma, itp. nie mają porównania a jeździłem i takimi. Z tej klasy na 2 miejscu zakwalifikowałbym Megane Coupe.
Ten samochód jest rewelacyjny. Przyśpieszenie jest bardzo zadowalające i daje poczucie pewności przy wyprzedzaniu. Skrzynia bardzo elastyczna jak we wszystkich Hyundiach. Nie wiem czy któreś auto ma tak elastyczną skrzynię.
Jest to coupe więc w zasadzie dla dwóch osób. Z tyłu wyższa osoba na pewno uderzy się w głowę. Twarde zawieszenie to już kwestia przyzwyczajenia.
Bagażnik duży i składane tylne fotele, tak więc można przewieźć dużo. Przewoziłem nim nawet meble.

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994