Hyundai Elantra opinie, oceny użytkowników, Hyundai Elantra spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Elantra

Średnia ocena: 9.56/10

Hyundai Elantra spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA ELANTRA

Wojciech2016-11-05

W 2014 roku kupiłem nową Elantrę wersja Comfort po lifcie. Jeździłem nią prawie dwa lata. Byłem z niej bardzo zadowolony. Auto przestronne, komfortowe, z dobrym i oszczędnym silnikiem, dobrze wyposażone. Jesienią tego roku postanowiłem, że następny samochód będzie miał automatyczną...
Skrzynia automatyczna działa bez zarzutu.
Ciszej niż w poprzedniej wersji i bardziej komfortowo.

Krzysztof2014-01-07

Dla mnie to rewelacyjne auto o nietuzinkowej sylwetce i wyposażeniu.W wyprzedaży na koniec roku można uzyskać zaskakujące upusty,co czyni to auto ciekawą propozycją.Auto zdecydowanie wyróżnia się z tłumu nijakich aut niemieckiego pochodzenia (oczywiście w tym segmencie).
Przy spokojnej i zrównoważonej jazdy silnik zachowuje się bardzo dobrze i nie ma apetytu na paliwo.Bardzo dobrze zestrojona skrzynia biegów i pozytyw za 6 bieg.Osiągi mogą przypaść do gustu.
Nie widzę problemów z komfortem.Zawieszenie pracuje cicho i wystarczająco wydajnie.Raczej można ten element porównać do komfortu aut z wyższego segmentu.Nie słychać silnika.W wersji Style zarówno przednie,jak i tylne fotele podgrzewane.Radość zimą.
Auto prowadzi się bardzo przewidywalnie.Ciche i stabilne zawieszenie.

Wojciech2015-01-04

Od 2002r. jeździłem dwoma Focusami w wersji sedan 1,6/100kM. Zamierzałem kupić trzeciego Focusa. Po obejrzeniu Forda po modernizacji zdecydowaliśmy się na Hyundaia Elantrę (zadecydowały dobre opinie w internecie, opinia znajomego, który od roku taką Elantrą jeździ i przepiękny wygląd a...
Spełnia moje oczekiwania.
Przy pełnym obciążeniu nie prowadzi się tak pewnie jak Focus, którym dotąd jeździłem.
O wiele lepiej niż w Fordzie Focusie.
Wspomaganie kierownicy jak dla mnie zbyt lekkie. Zamontowałem czujniki parkowania. Bez nich parkowanie tyłem byłoby utrudnione (widoczność).

Darek2009-11-04

Bardzo dobry, niedoceniany samochód,może bez znanego z przodu znaczka, ale nie znaczek a samochód się liczy. Polecam ten model każdemu kto potrzebuje samochodu do jazdy, zarówno po mieście jak i na dłuzsze trasy. Wg. mnie kupować, lac paliwo i jeździć.
Silnik 2000 cm3 jest bardzo elastyczny, moc 142 KM same mówią za siebie.Przyspieszenie OK ! Spalanie - cos za coś !!
Powyżej 140 troszkę za głosno, ale da sie jechać. Samochód obszerny, komfort jazdy - OK
Samochód obszerny, zarówno z przodu jak i z tyłu. Ergonomie OK, wszystko na miejscu. Materiały mogłyby być trochę lepsze, co nie znaczy że są niedobre.
Hyundai Elantra jest samochodem mało znanym.Jest to samochód bardzo komfortowy, przestronny,jezeli chodzi o wyglad osobiscie polecam sedan - wg. mnie jest ładniejszy.

Andrzej2008-08-22

Żaden inny samochód w tym przedziale cenowym nie dorówna Elantrze. P.S. Hyundai - to przecież MITSUBISHI made in KOREA.
Polecam silnik 2 litrowy, 1,6 - jest troszeczkę za słaby ale ... do jazdy miejskiej bez dużego obciążenia - spokojnie wystarczy. No i oczywiście różnica w spalaniu na 100 km między tymi silnikami to 1 litr !!!
Imponująca ilość miejsca z tyłu. Brawo HYUNDAI !!!
Duże zmiany z poprzedniej wersji Elantry - lokujące ten samochód w standardzie "średnio-wyższym" aut. Duże zmiany na korzyść pod każdym względem. Wnętrze i komfort zbliżone do klasy Mondeo czy Passata.
Nic dodać, nic ująć - dokonałe walory trakcyjne !!!!!

Średnie oceny HYUNDAI ELANTRA

9.9/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Elantra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai i30.

Hyundai Elantra

Hyundai Elantra

Hyundai i30

Hyundai i30

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Elantra

użytkownik: Krzysztof

Hyundai Elantra Style 1600 132KM 2013r. sedan (limuzyna)

Piękna sylwetka ma swoje odzwierciedlenie,niestety,w pewnym ograniczeniu widoczności zarówno z przodu,jak i z tyłu.Ale nie jest to zbyt uciążliwe,bo lusterka dają pełną widoczność na obrysy auta.

Dla mnie,to jedno z piękniejszych aut.W środku zaskakująco dużo miejsca,a wyposażenie i jakość materiałów nie ustępują renomowanym producentom.Bagażnik 485 litrów,to dość sporo,choć zawiasy wchodzą do środka-minus.Deska rozdzielcza pięknie się prezentuje,a obsługa wszelkich przycisków nie stwarza problemów,tym bardziej,że kierownica ma przyciski do zdalnej obsługi nagłośnienia i tempomatu.

Auto prowadzi się bardzo przewidywalnie.Ciche i stabilne zawieszenie.

Poza obowiązkowymi przeglądami,auto nie stwarza żadnych problemów.No,ale ja mam autko dopiero miesiąc.

Dwustrefowa,regulowana automatyczne klimatyzacja działa cicho i szybko.Ustawienia bardzo intuicyjne.

Auto nie jest najeżone czujnikami w stopniu nadmiernym.Ma to co nam się przydaje.Czytelne ekraniki komputerów,z możliwością podglądania wielu parametrów,są bardzo pomocne i przydatne.

Hyundai Elantra: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Hyundai Elantra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Elantra: 1.6, 2.0

Hyundai Elantra: 2016, 2014, 2013, 2006, 2002, 2001, 2000, 1997