Hyundai Getz opinie, oceny użytkowników, Hyundai Getz spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Getz

2008r.

Średnia ocena: 7.43/10

Hyundai Getz spalanie (l/100km)

7.20/9.50
5.15/7.00
6.30/8.50

Oceny HYUNDAIA GETZ

2009-07-04

Wady i tyle, żeby servis sobie nawet nie poradził ? Mam na gwarancji i nigdzie nie mogę się nim ruszyć bo nie dojadę. W jednym servisie próbowali mi wmówić, że to jest normalne , że tak się koła grzeją. Skandal !!!
Nie wskakują luzno biegi, gdzieś tam haczą, ma słabe przyspieszenie i jest mułowaty gorsze przyśpieszenie od Tico
Przy większych prędkościach szumi i głośny
Plastik doi kitu, zaraz się rysuje i zostają ślady, lekki dotknięcie kluczem i ślady na plastiku

Rafał2010-02-17

Ze te pieniądze - dobry wybór Bez porównania z innymi samochodami w tej klasie cenowej
Mały silnik = częste zmiany biegów ;( Bardzo krótka jedynka - skrzynia przystosowana do pojazdu z przyczepą Dynamika do 80 nieźle potem kicha
Dobre wyciszenie , dużo miejsca z tyłu Jazda z kompletem - porażka
Zwinne auto , dobre hamulce - czasami aż "zbyt" dobre (ci z tyłu mogą mieć problem) Dobra widoczność - słupki przy szybie czołowej 2x mniejsze niż w jarisie

Klaus2009-12-14

Silnik na miasto idealny! Na trasę już mniej bo za słaby, strach wyprzedzać TIR-y.
Od nowości występują głośne stuki podczas jazdy po nierównościach dochodzące z okolic tylnego zawieszenia. Serwis wymienił amortyzatory, sprawdził zawieszenie i hamulce i rozłożył ręce. Jest to najprawdopodobniej wada fabryczna amortyzatorów lub całego zawieszenia do czego firma Hyun...
Jakość materiałów w środku-czysty i bardzo tandetny plastik, skrzypiący gdy jest zimno. Zupełnie nie wyciszone auto, nie zastosowano jakichkolwiek mat wygłuszających.

Średnie oceny HYUNDAI GETZ

Osoby zainteresowane autem Hyundai Getz brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Hyundai Getz

Hyundai Getz

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Getz

Hyundai Getz 1100 0KM 2008r. hatchback

Z przodu duża szyba ale stojąc na światłach nie widać świateł i trzeba zapuszczać żurawia wwychylając głowę nad kierownicą, z boku widopcznośc zdradliwa bo szerokie słupki boczne i mało tworzą martwa strefę, podobnie z tytłu słaba widoczność bo szerokie słupki i małe okienko tylne

Przy większych prędkościach szumi i głośny

Fatalne hamulce, ciągle się grzeją już po przejechaniu kilkunastu km. W serwisie ( byłem u kilku) nie wiedzą co jest przyczyną ,a ja mam auto na gwarancji i nie mogę jechać dalej niż 40/50 km bo koła są już mocno gorące aż parzą. Była wymieniana pompa hamulcowa i nic, teraz pedał hamulca dotyka aż podłogi.

Getz to porażka , chcę go sprzedać !!! e-mail: gag@onet.eu

zaparowana zawsze przednia szyba pomomo włączenia naweieu czy wentylacji przy zmiennej pogodzie , trzeba uchylac okno, w lecie jak w piekarniku podczas jazdy bo szeroka przednia szyba

Problem z samodzielnym zamocowaniem radia, musiał to zrobic elektryk fachowiec bo jakąś wtyczjkę do hundaja należy dokupić, trzeba było zdjąć nawet przedni panel

Hyundai Getz: coupe, hatchback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Hyundai Getz: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Getz: 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Hyundai Getz: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003