Hyundai Getz opinie, oceny użytkowników, Hyundai Getz spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Getz

benzyna+gaz

Średnia ocena: 7.00/10

Hyundai Getz spalanie (l/100km)

7.46/8.28
6.10/6.82
6.74/7.32

Oceny HYUNDAIA GETZ

2009-07-04

Wady i tyle, żeby servis sobie nawet nie poradził ? Mam na gwarancji i nigdzie nie mogę się nim ruszyć bo nie dojadę. W jednym servisie próbowali mi wmówić, że to jest normalne , że tak się koła grzeją. Skandal !!!
Nie wskakują luzno biegi, gdzieś tam haczą, ma słabe przyspieszenie i jest mułowaty gorsze przyśpieszenie od Tico
Przy większych prędkościach szumi i głośny
Plastik doi kitu, zaraz się rysuje i zostają ślady, lekki dotknięcie kluczem i ślady na plastiku
Fatalne hamulce, ciągle się grzeją już po przejechaniu kilkunastu km. W serwisie ( byłem u kilku) nie wiedzą co jest przyczyną ,a ja mam auto na gwarancji i nie mogę jechać dalej niż 40/50 km bo koła są już mocno gorące aż parzą. Była wymieniana pompa hamulcowa i nic, teraz pedał h...

2009-07-11

Idealna moc do masy. Żona zmienia biegi przy zbyt niskich obrotach, ale auto jej to wybacza.
Obniżyłem punkty za tylne fotele, ale to jest nieduży kompakt i cudów nie będzie.
Ach te ciemne plastiki na desce rozdzielczej.
pięknie się prowadzi, neutralna charakterystyka, zadnych niespodzianek. Ale ten sam Getz z silnikiem CDI, to znaczy cięższym przodem (samochód brata) prowadzi się już inaczej. Jest podsterowny, leniwie reaguje na kierownicę. Ale też da się jeździć.

Paweł2011-10-21

"+" bezawaryjny, ekonomiczny, neutralny w zakrętach "-" niewygodna tylna kanapa, fatalnie poprowadzone zderzaki (uwaga przy krawężnikach)
to nie wyścigówka, ale przy 4,5 tys obrotów robi się fajnie
jazda z kompletem dorosłych pasażerów możliwa co najwyżej na średnich dystansach
to segment B. Ma swój niezaprzeczalny urok, ale też i wady. Dla mnie zaletą są miękkie, nieodbijające słońca plastiki i wysoki próg bagażnika, wadą nieregularny kształt otworu załadunkowego ale to bardzo indywidualna ocena
krótki i szeroki = stabilny

2009-12-20

Samochód "chodzi" cicho do ok. 100km/h powyżej tej prędkości praca silnika staje się więcej niż zauważalna.
Wnętrze pojazdu raczej przestronne...niestety bagażnik maluśki...szczególnie jeśli w kole zapasowym wmontowana zostanie butla LPG.

Jacek2013-09-13

Jest to mój trzeci model Hyundaia (wcześniej Pony sedan 1992,potem Accent sedan 1997).Komfort jazdy całkiem dobry,lecz wydaje mi się ,że jakościowo wypada słabiej od poprzedników,lipna blacha,cieńsza od puszki sardynek,zaczyna się problem z korozją,silnik dla lubiących spokojną jazdę,n...

Średnie oceny HYUNDAI GETZ

Osoby zainteresowane autem Hyundai Getz brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Hyundai Getz

Hyundai Getz

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Getz

Hyundai Getz 1300 0KM 2004r. hatchback

W swojej klasie jest to dla mnie autko prawie doskonałe. Nie umywają się do niego wcześniej posiadane Corolla i Micra, choć też niezłe. Jeżdżę trzema autami, luksusowym automatem, fordem Galaxy i Getzem. Jest już najstarszy w mojej stajni ale żal go sprzedać. Może mógłby mieć nieco oszczędniejszy silnik, ale przy założonym LPG to już nie ma ca narzekać.

Przedni słupek zasłania sporo pola i trzeba się do tego przyzwyczaić. Trzeba się wychylać do przodu by mieć pewność że wszystko widać. Miałem na początku z tego powodu małą stłuczkę. Powinni o tym ostrzgać przy kupnie !!!!!

Ach te ciemne plastiki na desce rozdzielczej.

Zero !!! awarii. Tylko systematyczne przeglądy, porządne oleje i wymiana tego co wynika z przeglądów. Jestem wzruszony.

Hyundai Getz: coupe, hatchback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Hyundai Getz: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Getz: 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Hyundai Getz: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003