Hyundai Lantra opinie, oceny użytkowników, Hyundai Lantra spalanie 1.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Lantra

1.5

Średnia ocena: 8.00/10

Hyundai Lantra spalanie (l/100km)

8.58/8.68
6.80/7.50
7.53/8.20

Oceny HYUNDAIA LANTRA

janusz2013-05-25

Jak podkreśliłem są to według mnie samochody produkowane seryjnie, najlepsze na świecie.
Pracuje miękko bez klekotanie\bardzo elastyczne\ i posiada dobre parametry w stosunku do mocy silników.
Tak j\w. oceniłem.

2008-08-13

Duża bryka za małe pieniądze, tani w zakupie i eksploatacji, ładna sylwetka, sedan trochę niepraktyczny.
Silnik za słaby, szczególnie na trasie. Ciężko wchodzi 1 i wsteczny.
Za miękkie zawieszenie. Fotele wygodne, ale trochę za krótkie siedziska. Z tyłu bardzo wygodnie.
Miejsca dużo w całym aucie. Bagażnik ma utrudniony dostęp i wąski otwór po złożeniu siedzeń. Plastiki skrzypią, ale nic się nie urywa, tapiecerka OK. Lakier metalik kiepski, łatwo się rysuje i odpada ze zderzaków.
Zawieszenie i karoseria zbyt miękkie, zakręt na nierównej drodze - lekko podsterowny. Układ kierowniczy precyzyjny. Parkowanie - samochód większy niż się wydaje, kilka razy zarysowałem.

2008-02-29

Za "te" pieniądze to jest rewelacyjny samochód. Nie kradną!!!
Przy silnikach 1.5 czasami zawodzi komputer (działają tylko 2 cylindry, ale spokojnie da się dojechać o własnych siłach do warsztatu). Naprawa to koszt około 1200 pln. Poza tym lać olej i jechać. Żadnych dolewek w czasie 8 lat użytkowania.!!!
Tylne fotele bardzo mocno wyprofilowane. Dla dwóch osób wygodnie, ten trzeci w środku ma kiepsko. Poza tym krótkie siedzisko. Auto pewnie liczone na raczej niewysokich ludzi.:) Silnik trochę warkotliwy.
Kiepsko umieszczony wyłącznik tylnej wycieraczki. Po 8 latach nie ma rdzy. Wydech oryginalny i jeszcze długo pojeździ.!!!
Niskie zawieszenie. Taka klasyczna żaba z kołami na obrzeżach:) Rewelacja przy dużych prędkościach.

2009-07-14

sAMOCHO PRZYNAJMNIEJ W MOIM PRZYPADKU MAŁO AWARYJNY. ALE I MAŁO NIM JEŻDŻĘ. UMYŁEM RAZ SILNICZEK KROKOEY BO OBROTY SKAKALY I DO TEJ PORY CHODZI, WTRYSKI TROCHĘ ZAPCHANE ALE NA BENZYNIE NIE JEŻDZĘ.nAJDLUZSZA TRASA 550KM. BEZ ZADNYCH PROBLEMOW.zA TAKA CENE CZYLI W MOIM PRZYPADKU 3300PLN NAPRA...
MAM GO PONAD ROK, STOI NA DWORZU I ZERO RDZY

2008-08-20

Jak na ceny tych aut i roczniki produkcji to widzę same plusy, a że komuś auto z 94' dopiero zaczeło rdzewieć lub musiał wymienić jakieś gumy w zawieszeniu to ja uważam za mało istotne, tym bardziej że sam wymieniałem gumy na wachczach przednich i bez większych problemów i kosztów(lew...

Średnie oceny HYUNDAI LANTRA

Osoby zainteresowane autem Hyundai Lantra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Dakota.

Hyundai Lantra

Hyundai Lantra

Dodge Dakota

Dodge Dakota

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Lantra

użytkownik: janusz

Hyundai Lantra GLS 1500 J1I KM 2004r. sedan (limuzyna)

Tak j\w. oceniłem.

Auto ekonomiczne, bezusterkowe. Można śmiało stwierdzić, że samochody producentów europejskich w tej klasie znacznie odbiegają od "koreańczyka" w każdym aspekcie eksploatacji. Znane marki niemieckie i japońskie są znacznie gorsze w eksploatacji\ zawieszenie,silnik,awaryjność etc. blacharka\\PRZEZ LITOŚĆ NIE WSPOMNĘ O PRODUKTACH FRANCUSKICH I WŁOSKICH\. Mam mnóstwo znajomych, którzy eksploatują HYUNDAIE i potwierdzają moją opinię\niezależnie od klasy samochodu\, iż producent HYUNDAI jest w jakości i usterkowości najlepszy wręcz na świecie, przed TOYOTĄ, MAZDĄ, Mercerdesem, BMW, audi itd.Prede wszystrki HYUNDAJE PO 20 LATACH NIE RDZEWIEJĄ tak j\w marki. Silniki i osprzęt jest niezawodny. Polacy w przyszłości docenią HYUNDAIA, gdyż już sprzedaż tej firmy znacząco rośnie co roku od 5-7 lat.

Wiele serwisów Hyundaia w Polsce w dużych miastach zaprzestała działalności naprawczych i serwisowych, z powodu braku zapotrzebowanie na naprawy silnika, osprzętu, elektryki i elektroniki. Pozostałe serwisy w dużych miastach w Polsce są nieliczne np. we Wrocławiu tylko 3, a było 7. Sz Państwo proszę sprawdzić ile serwisów jest w większych miastach w Polsce samochodów niemieckich francuskich, włoskich, szwedzkich etc.

Hyundai Lantra: kombi, sedan (limuzyna)

Hyundai Lantra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Hyundai Lantra: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Hyundai Lantra: 2004, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1992, 1991, 1990