Hyundai Lantra opinie, oceny użytkowników, Hyundai Lantra spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Lantra

1.6

Średnia ocena: 8.53/10

Hyundai Lantra spalanie (l/100km)

8.64/10.78
6.69/8.10
7.61/9.24

Oceny HYUNDAIA LANTRA

2008-06-13

Podoba mi sie ten samochód mam zamiar sobie troszkę pojeździć
W moim aucie silnik jest bardzo dynamiczny i elastyczny, dlatego, że każdy właściciel dbał o niego i nie katował go. Przy przyspieszeniu od 0 - 100km/h wciska nieźle w fotel później też zresztą. na 3.5tyś obrotów jedzie 130km/h
Samochód słabo wyciszony ale bardzo wygodny. Mam jeszcze oryginalne zawieszenie, a jak byłem na chamowni to facet powiedział, że całe zawieszenie jest w idealnym stanie i nie trzeba nic robić.
Bardzo ładne nadwozie, troche mały bagażnik
Bardzo dobre auto - przestronne, komfortowe, bardzo szybkie wstawiłem gaz sekwencyjny i nic nie stracił na mocy, idzie jak burza. Ma kilka wad - największa z nich to widoczność do tyłu i wysunięty tylni zderzak sprawiają, że sie ciężko parkuje. Moim zdaniem lepiej kupić lantre niż \\&qu...

2008-02-23

dzięki bardzo elastycznej skrzyni biegów autko bardzo ładnie przyśpiesza w każdych warunkach.
pomimo dróg jakie mamy zawieszenie nie sprawia żadnych problemów choć słyszałem w autoryzowanym serwisie, że w tym modelu często lubią się popsuć stabilizatory tylnego zawieszenia. Ale póki co nic mu nie dolega od momentu sprowadzenia w lutym 2006r. od pierwszego właściciela.
można mieć zastrzeżenia do włącznika tylnej wycieraczki, który jest umieszczony po lewej stronie deski rozdzielczej i trochę to irytuje. Karoseria cacunio ani śladu korozji:) jak na ten rocznik ale blachy pełen ocynk wiec i trudno się dziwić.

2010-04-08

Auto jeśli jest zadbane to nie przysparza właścicielowi żadnych kłopotów. Mogło by być lepiej wyposażone i wykończone we wnętrzu.
Jeśli chodzi o trwałość daję plusa. Gorzej z elastycznością. Lubi wysokie obroty.
Z przodu wygodnie z tyłu gorzej i tylko 2 osoby jadą wygodnie.
Materiały wykończeniowe kiepkie. Mało miejsca z przodu (subiektywnie). Bagarznik rewelacyjny. Blachy nie gniją.
Zawieszenie bez zarzutu. Może trochę zbyt twarde.

Artur2008-02-13

ok
90 KM nie rewelacja ale wystarczy.
wygodne ciche autko
OK
witam. auto oceniam bardzo dobrze. niskie szerokie - prowadzi się bardzo dobrze, lekko. jak na tą cene ok. dbać o blacharkę u mnie trochę brązowieje. POLECAM. miałem też accenta nie da się porównać zwłaszcza przy szybkiej i dynamicznej jeżdzie. pozdrawiam Artur B.

2011-02-15

za głośny i spore spalanie
To nie bolid F1 ale jest OK
Trochę za głośne-te typy tak mają
Średnia jakość materiałów
Super rodzinne wygodne z dużą przestrzenią bagażową auto na przeciętną kieszeń "Kowalskiego"

Średnie oceny HYUNDAI LANTRA

Osoby zainteresowane autem Hyundai Lantra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dodge Dakota.

Hyundai Lantra

Hyundai Lantra

Dodge Dakota

Dodge Dakota

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Lantra

Hyundai Lantra Sedan/Limuzyna 1600 16v 115KM 2000r. sedan (limuzyna)

Podoba mi sie ten samochód mam zamiar sobie troszkę pojeździć

Bardzo słaba widoczność do tyłu można uwalić zderzak, najlepiej mieć czójniki.

Bardzo ładne nadwozie, troche mały bagażnik

Bardzo dobre auto - przestronne, komfortowe, bardzo szybkie wstawiłem gaz sekwencyjny i nic nie stracił na mocy, idzie jak burza. Ma kilka wad - największa z nich to widoczność do tyłu i wysunięty tylni zderzak sprawiają, że sie ciężko parkuje. Moim zdaniem lepiej kupić lantre niż \\"przekrzyczane\\", gorsze Audi lub Volkswagena.

Tani w naprawach, nieskomplikowana konstrukcja. Ale trzeba mieć specjalistyczne klucze.

Klima chodzi w porządku - w lato bezcenne

GIT - wszystko w porzątku

Hyundai Lantra: kombi, sedan (limuzyna)

Hyundai Lantra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Hyundai Lantra: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Hyundai Lantra: 2004, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1992, 1991, 1990