Hyundai Santa Fe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Santa Fe spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Santa Fe

2002r.

Średnia ocena: 8.43/10

Hyundai Santa Fe spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA SANTA FE

Ryszard2008-04-30

Super auto za niezłą kase, każde zadenie jest do zrobienia, może trochę głośniej niż w osobówce ale one nie bujają się na takich oponach. Polecam
Napewno nie jest to wyścigówka ale większośc tych podstawowych wersji zostaje w tyle. Jedynie o czym trzeba pamietać to ze to jest turbo i poniżej 1700 obr/min jest ospały
Komfort jazdy super, nie straszne nasze dziury, trochę się przechyla przy zaostrej jeżdzie , ale ogólnie mały czołg który nakazuje respekt innych
Wprawdzie nowy model kładzie na kolana, ale i poprzednikowi nie brakuje urody i bynajmniej wcale nie musi to być ML czy Land .....

2011-02-14

Samochód sprowadziłem z Francji w 2010 r. zprzebiegiem 127 T km , teraz ma 163- jak na razie bez większych problemów. Wkurza czasem sprzęgło wiskotyczne. Najlepsze rozwiązanie to dołączany napęd. Nie jest to typowa terenówa ale jak na razie nie było problemów z zawiechą w terenie
Skrzynia biegów 1-bieg trudności przy włączaniu na zimnym silniku.4- bieg czasami sprawiał wrażenie, że zaraz się wyłączy.
Skóra fajna ale czasami w zimie ZIMNO W PLECY !!!
W zimie trzeba doliczyć do wyjazdu 15 min na odśnieżenie całej karoserii.
Zawieszenie dość miękkie.

2010-12-07

Jak na rok 2002 nie narzekam, mogę polecic do zakupu.Następny zakup to model po 2006r- ładniejszy design. Jak na nasze warunki drogowe to spoko. Koniecznie 4x4 !!!!
Nie jest to wyścigówka ale 113 kucyków na tą wagę auta to troszkę mało
Jeśli nie ma żadnych luzów w układzie zawieszenia to czasem przeszkadza tylko głośniejsza praca silnika tak po 120-130 km/h
Miejsca dość, dość przy wzroście użytkowników ok. 175 cm
Dość problematyczny przy hamowaniu w zimie

Adam2013-01-23

W porównaniu z innymi terenówkami które prowadziłem(opel,toyota,nissan) całkiem sympatyczny samochód.
To nie jest wyścigówka.
Porównywalne z innymi autami tego typu.
Fajna i przydatna jest możliwość przesunięcia tylnych foteli.
Nawet w zaspach nie ma problemu.

piotr2008-02-06

Średnie oceny HYUNDAI SANTA FE

Osoby zainteresowane autem Hyundai Santa Fe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Tucson.

Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Santa Fe

użytkownik: Ryszard

Hyundai Santa Fe 4WD 2000 2.0CRDi 113KM 2002r. terenowy

Pozycja za kierownicą jest wysoka co daje komort dalekij widoznośc, pzy skretach moga przeszkadzać słupki, ale ogó.lnie nie najgorze. Do tyłu to bynajmniej dla mnie to bajka, duże lustra zapewniaja bardzo dobrą widiczność

Samochód naprawde wielozadaniowy, prowadzi się jak osobówka z małą poprawką na środek ciężkości co może nauczyc pokory w ostrych zakrętach. Idealny na zimę i do przyczepy. Na nartach wszyscy szukali miejsca na parkingu , a nim parkowałem w zaspie pod wyciągiem. Nie jest to auto do railly crossu alez wieloma przszkodami daje spokojnie radę i do tego te nasze wysokie krawężniki, dla niego bajka. Polecam !!!

według zaleceń zdarza sę wymiana sprzegła, w moim przypadku wyglało prawie jak nowe tylko że przypaliłem je nawet wiem kiedy. Rpzrząd to typowe asekurandstwo

Silnik bardzo szybko ma swoją temperature pracy tak i ciepełko jest szybciutko, nawet i 30 jak ktoś lubi. Jeżeli mamy climetronik to wszystko robi tak jak lubimy i to dość szybko

Nie wiem czy może być lepiej ale zakładem że tak. Nigdy żaden z ukladów nie zaiódł, a za 3 lata jedynie żarówka mijania się przepaliła

Hyundai Santa Fe: kombi, terenowy

Hyundai Santa Fe: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Santa Fe: 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.3

Hyundai Santa Fe: 2016, 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1996