Hyundai Santa Fe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Santa Fe spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Santa Fe

2008r.

Średnia ocena: 6.20/10

Hyundai Santa Fe spalanie (l/100km)

19.00/18.00
14.00/14.50
16.50/16.00

Oceny HYUNDAIA SANTA FE

2011-07-03

Wydaje mi sie, ze na tyle szczegolowo opisalem poszczegolne kategorie - ze tu moge odpuscic :)
3,3 V6 to jest jedyny sluszny silnik do tego auta. A jak komus automat za malo dynamicvzny - to na tiptroniku objedzie silniejsze automaty. 5-biegowa skrzynia zmienia plynnie, cicho i bez jakichkolwiek szarpniec.
Auto ma 3.rok, wiec nadwozie nie koroduje. Rozmieszcenie wskaznikow OK - wszystko w zasiegu reki i wwzroku ( w porownaniu do niemieckich SUV-ow, wrecz idealne. Wresja limited na wykonczenie, skóra, welurem i dobrze spasowanymi plastikami. Nie mam zastrzezen.
Auto w wersji amerykanskiej - hamulce tragiczne, parkowanie bez kamery - mocno utrudnione. Ale da sie nim dynamicznie pokonywac zakrety, a uklad kierowniczy pracuje lekko i precyzyjnie.

2009-02-22

Jestem bardzo zadowolony z autka.
jak pisałem wcześniej jest bardzo dynamiczny. Zmiany biegów pasażer nie zauważy jak włączę - Jmfimity. Do 100 jakieś 6 s.
jak ktoś chce więcej opinni na ten samochód piszcie na santafe33@wp.pl
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Dynamika jest ok. Może trochę twardy tak oceniam może dlatego bo wcześniej jeździłem lagun. Parkowanie bardzo wygodne i komfortowe. Hamulce są skuteczne dopuki się nie rozgrzeją. A tarcze łapia temperaturę jak się zatrzyma auto ze 3 razy ze 180 do 100km...

Mar2015-03-03

Gdyby nie te usterki to by było 10 ale niestety :( Auto zatarło się dzień po gwarancji w serwisie mądry pan stwierdził że jeździłam bez oleju lub bez wymiany oleju pokazałam wszystkie papiery na to że olej i filtry były systematycznie wymieniane jednak oni wiedzieli swoje :( tak się zn...

2011-05-15

przednie tarcze hamulcowe,wykonane z materiału kiepskiej jakości
auto kupiłem używane jeszcze na gwarancji należało(przed kupnem) przetoczyć przednie tarcze hamulcowe (drgania kierownicy przy hamowaniu)następnie przy 27000km następne przetaczanie(drgania podczas hamowania).

2010-09-28

Zbyt mała moc silnika do masy auta.
Zawieszenie bardzo twarde.

Średnie oceny HYUNDAI SANTA FE

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Santa Fe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Tucson.

Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Santa Fe

Hyundai Santa Fe limited 3300 242KM 2008r. terenowy

Podcieta dio gory szyba tylnia i tylnie-boczne, utrudniaja obserwacje drogi przy cvofaniu. Lusterka boczne moglyby byc wieksze lub dzielone, bo wytsepuje martwa strefa.

"Puste" auto troche skacze na polskich dziurach i poprzecznych nierownosciach. Koleiny go nie ruszaja. Fotelom z przodu brak bocznych podparc. Przy normalnej jezdzie nie wie sie czy silnik pracuje, do 120 - zero halasow i szumow. Przy 200 km/h - troche gorzej, ale i tak lepiej niz w kilku moich poprzednich SUV-ach.

Niczego jeszcze nie naprawialem. Z tego co sprawdzalem w cennikach - ceny czesci sa o ok. 20% nizsze niz do japonczykow i porownywalnych aut niemieckich.

Grzeje kiedy ma grzac - chlodzi tak samo. Wydajnosc dobra - dla mnie moglyby byc troche inaczej rozmieszczone nawiewy deski rozdzielczej.

Co to sa zwarcia????, awarie elektroniczne???

Hyundai Santa Fe: kombi, terenowy

Hyundai Santa Fe: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Santa Fe: 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.3

Hyundai Santa Fe: 2016, 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1996