Hyundai Santamo opinie, oceny użytkowników, Hyundai Santamo spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Santamo

benzyna+gaz

Średnia ocena: 9.00/10

Hyundai Santamo spalanie (l/100km)

14.00/14.00
8.50/11.00
10.00/12.00

Oceny HYUNDAIA SANTAMO

Jan2014-10-26

przyspiesza dobrze na każdym biegu,powyżej 2500 obrotów czuć wyraźnie jak wyrywa do przodu skrzynia pracuje bez zarzutów
im bardziej obciążony tym lepiej się prowadzi
miejsca jest dużo nieco mniej jest na 3 kanapie [tylko dla dzieci]Bagażnik ogromny [po złożeniu siedzeń] ,tapicerki w miarę dobre to jakieś tam plastik który trzeszczy ,karoseria jak kto dba dobra konserwacja i jest dobrze
auto prowadzi się dobrze nie ma znaczenia czy na asfalcie czy na drodze gruntowej,układ kierowniczy działa bez zarzutów lekkie pocenie się maglownicy i nic więcej,hamulce abs padł jeden czujnik po 220000 km

Średnie oceny HYUNDAI SANTAMO

Osoby zainteresowane autem Hyundai Santamo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Multipla.

Hyundai Santamo

Hyundai Santamo

Fiat Multipla

Fiat Multipla

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Santamo

użytkownik: Jan

Hyundai Santamo 2000 16v 138KM 1999r. mini-van

auto mam ponad 9 lat przejechałem nim ponad 130000,chciałem go zmienić 5 lat temu ale nie wyszło jakoś zresztą na jaki przez 9 lat wyjeżdżał i zawsze zjechał do domu bez trudności jeżdżę na lpg i jeśli spadną obroty poniżej 1000 obr.to może zapalić się kontrolka komputera muszą być wyższe

wysoko się siedzi wiec widoczność jest dosyć dobra ,gorzej jest nocą cofać jest trochę za słabe światło cofania

im bardziej obciążony tym lepiej się prowadzi

łożysko można kupić tańsze ale nie polecam lepiej dać 50 zł więcej i mieć spokój ,uszczelkę pod głowicę można kupić już za ok.60 zł ale trzeba zmierzyć średnicę otworu na tłoki np.90mm a uszczelka może mieć nawet 94mm więc nie ma co żałować ja dałem 160zł .tylne wahacze niestety zgniją po latach nowy oryginał kosztuje od 1350-1500 zł[zgroza]katalizator lepiej poszukać używany[dobry]

układ szybkiego grzania silnika dość szybko nagrzewa wnętrze i jest dobra dmuchawa auto mam bez klimy ale latem daje radę schlodzić

nie miałem problemów z żadna elektryka raz tylko alternator zaszwankował ale nic pozatym

Hyundai Santamo: mini-van, van

Hyundai Santamo: benzyna, benzyna+gaz