Hyundai Sonata opinie, oceny użytkowników, Hyundai Sonata spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Sonata

2006r.

Średnia ocena: 8.67/10

Hyundai Sonata spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA SONATA

2011-02-14

Zawsze by się chciało więcej ale za takie pieniązki jest dobrze,gryzie tylko w oczy radio ,już mogli by sie postarać o więkrze ale cóż można sobie włożyć inne z DVD i GPS-em
Jest dobrze jak na 140km fajna limuzynka na dłuższe trasy
BARDZO WYGODNIE I KOMFORTOWO mając dobre opony i dobrą nawierzchnie silnika nie słychać
Zewnatrz super ,w srodku również,bagażnik baardzo duży ewentualnie można w nim nawet spać.Aranzacja ?? nie mam zamiaru nic zmieniać bo mi sie podoba.Elegancja z zewnątrz w srodku komfort materiały miłe w dotyku a nie jakieś twarde plastiki
Troche długi samochód,ale oszczędny silnik wysoka kultura pracy.Fajnie ciagnie na każdym biegu bardzo wygodny a co najważniejsze czarny kolor i jasne wnetrze super się prezentuje,przynajmniej mi się podoba i z tego co widze oczko nie jednemu leci w kierunku auta.

2013-04-25

Duża wygodna limuzyna , warta polecenia .Mało znana na Polskim rynku bo wiadomo niemieckie marki opanowały nasz kraj . Powiem tak miałem trzy Niemce i cztery Koreańczyki i przy nich zostaje .
Cichy silnik , równa miła praca , osiągi odpowiednie do mocy silnika .
Cicho miło sympatycznie , wyciszenie naprawdę dobre . Komfort jazdy zadowalający .
Model mało popularny w Polsce , więc nie wiele można zmienić , zresztą nie planowałem i nic nie zmieniałem bo samochód BARDZO MI SIĘ PODOBA i dla tego byłem jego szczęśliwym uzytkownikiem przez trzy lata .
Parkowanie bez czujników utrudnione ze względu na wielkość samochodu .

2011-02-16

Fotele przednie slabo profilowane ze srednim "trzymaniem bocznym"
Twarde zawieszenie

Średnie oceny HYUNDAI SONATA

Osoby zainteresowane autem Hyundai Sonata brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Magentis.

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Kia Magentis

Kia Magentis

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Sonata

Hyundai Sonata STYLE 2000 CRDI 140KM 2006r. sedan (limuzyna)

Jest dobrze jak na 140km fajna limuzynka na dłuższe trasy

Przy parkowaniu tyłem trzeba uważać ze względu na długość samochodu.

Nie jest tak źle ,wiadomo to nie maluch więc koszty są napewno wyższe ale komfort z jazdy rekompensuje wydatki.Zasada jest prosta JAK SIĘ DBA TO SIE MA.

Trzeba dbać o filtry i nie czekać na wymiane oleju co 10000 kilometrów jak się kurzy zalecam wymieniac częściej a różnice w działaniu wentylacji czóć.

jeszcze nic nie padło wszystko działa

Hyundai Sonata: sedan (limuzyna)

Hyundai Sonata: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Sonata: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5, 2.7, 3.0

Hyundai Sonata: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994, 1992