Hyundai Sonata opinie, oceny użytkowników, Hyundai Sonata spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Sonata

Średnia ocena: 9.31/10

Hyundai Sonata spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA SONATA

2010-01-13

to auto to jest to niedużo mnie kosztowało a daje tak dużo że aż trudno to opisac kto nie wierzy niech się przejedzie to zrozumie :)))))))))))))
limuzyna na długie trasy po 1000 km nie czuć zmęczenia fotele wygodne ale jak się sportowo chce pojeździć to człowiek ślizga się po skórce z tyłu wygodnie ale jak ma się długie nózki to trochę małowyciszenie w tym aucie jest jego najwiekszą zaletą to w nim kocham tę ciszę
trzyma się drogi jak przyklejony tego auta nie da sie wprowadzić w poślizg zawieszenie komfortowe jak w limuzynie ale na nierównościach są pewne zastrzeżenia ale to nie auto za 500 000 zł wspomaganie kierownicy marzenie

2008-08-08

Auto ma atrakcyjny wygląd, wyróżnia się elegancką linią.
Silnik jest elastyczny, auto ma dobre przyspieszenie, 0 - 100 (około 9 sek). Nieco mniejsza moc przy niskich obrotach. Auto dobrze przyśpiesza dopiero powyżej 3000 obrotów.
Bardzo dobre resorowanie, przy tym auto pewnie trzyma sie drogi. W środku w czasie jazdy jest cicho, silnik słychać dopiero przy wysokich obrotach (powyżej 4000). Jazda jest bardzo komfortowa, nie męczą nawet długie przejazdy po Europie.
Auto jest szerokie, więc ma dużo miejsca. Olbrzymia przestrzeń na tylnych siedzeniach. Podłokietniki z miejscem na napoje, dużo schowków, co obecnie jest standardem w autach klasy wyższej.
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi. Jeżdże na oponach Firestone. Parkowanie nieco utrudnione zw wzgledu na duże rozmiary. W moim przypadku samochód jest wyposażony w czujnik cofania, co znakomicie ułatwia parkowanie.

2009-08-06

auto jest tanie w zakupie ceny częsci porównywalne do innych komfort porównywalny do audi 100 wiem bo miałem
autko to od zera nie ma kopyta ale jak już jedzie około 60 km/h to czuć odejscie,silnik jest tak cichy że na skrzyżowaniach obserwowałem na początku obrotomierz czy nie zgasł,motor współpracuje z przekładnią w końcu silnik i skrzynia pochodzą z mitsubishi a stosuje się je do dzis chr...
nie ma się co rozpisywać miejsca full,autko jest obrzydliwie wygodne czy na pusto czy na pełno,
fotele z tyłu rozkładane asymetrycznie,na wertepach żaden plastik nie tłucze i nie tarabani deska rozdzielcza jest miękka a nie jakis odlew z plastiku,nie wygodnie umieszczone przyciski sterowania klimą i ogrzewaniem,korozja pod maską silnika więcej nie stwierdziłem
świetnie trzyma się drogi nie buja jest sztywny ale komfortowy,bardzo mały skręt,hamulce 4 koła tarczowe igła,problem przy parkowaniu tyłem wystający zderzak

2008-08-16

Polecam wszystkim którzy chcą sie wyróżniać w tłumie niemieckiej masy aut na naszym rynku.Za niewielkie stosunkowo pieniądze można mieć odrobinę luksusu!
Automat inteligentny jak na rocznik auta!Spina się to autko całkiem nieźle.
Cicho i spokojnie ale zawieszenie wybija sie dość szybko i wtedy jest mało komfortowo.
Słaba jakość lakieru.W środku jest ok skóra sprawdza sie wyśmienicie.Dużo miejsca dla wszystkich użytkowników auta.
Promień zawracania tragiczny oraz widoczność do tyłu kiepska ale na autostradzie super komfort!

Miroslawa2008-03-07

AUTO godne POLECENIA ...Szkoda ze bardzo NIEDOCENIANE przez POLSKICH kierowcow..PANOWIE to jest MERCEDES w koreanskim wykonaniu....!!! .spróbujcie sie SONATĄ przejechać...POLECAM!!!
Silnik jest SUPER !!! Skrzynia biegow mogla byc -troche bardziej elastyczna,..dynamika silnika w normie przy poj.136 KM,..motor zbiera sie przy obrotach powyzej 4000,..
Troche za miekko ale na nasze drogi to SUPER !!!.
uwaga..NA KOROZJE !! w SRODKU Wygoda SUPER !!! mercedes !!!!
SUPER LIMUZYNA za niska CENE !!! Auto koreanskie LECZ niedoceniane przez kierowcow...bardzo wygodny samochod..POLECAM a bedziesz ZADOWOLONY....!!!!!

Średnie oceny HYUNDAI SONATA

Osoby zainteresowane autem Hyundai Sonata brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Magentis.

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Kia Magentis

Kia Magentis

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Sonata

Hyundai Sonata 2700 v6 173KM 2003r. sedan (limuzyna)

silnik tego auta to marzeenie każdego chłopca moc i koci pazur kiedy trzeba to auto jest cudowne z tym silnikiem kiedy trzeba to strzała a kiedy trzeba powolo to silnika nie ma moj kolega go właczał jak był włączony i dziwił sie czemu nic nie słychać przyspieszenie wbija w fotel jak sie da na tryb manualny skrzyni tym autem nie można jeżdzić powoli na autostradzie aż korci zeby przekroczyć 200 km/h a fabryczna 240 km/h przy 200 czuje sie jakby jechało sie koło 140 km/h skrzynia biegów automat 4 biegi trochę mało ale nowsze mają miec 6 biegów

widoczość do przodu super tył to porażka czujniki koniecznie w lusterkach juz lepiej ale kobietom tego auta do miasta nie polecam za duży

linia tego auta jest ponadczasowa skrzyżowanie mercedesa z jaguarem ale ma swój styl ma to coś bagaznik fajny duży ale niestety to nie kombi lodówki nie zawieziesz do domciu materiały dobrej ajkości ale plastykowe klameczki mnie denerwuja no cóż kazdy ma jakąś wade kolor zegarka a kolor zegarów też mnie drażni ale to takie detale

zacieły mi sie jedynie lusterka elektryczne bo majstrowałam nimi trzy - od kiedy mam to auto zrobione jest nim po Polskich drogach 33 000 km i nic a po Wrocławskich dziurach dużo sie najeździło spaliła się żarówka i co jeszcze chyba juz nic bo nie pamiętam

super latem ja i zimą

wszystko super chodzi i sie nie psuje

Hyundai Sonata: sedan (limuzyna)

Hyundai Sonata: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Sonata: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5, 2.7, 3.0

Hyundai Sonata: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994, 1992