Hyundai Terracan opinie, oceny użytkowników, Hyundai Terracan spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Terracan

2003r.

Średnia ocena: 7.00/10

Hyundai Terracan spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA TERRACAN

2010-07-15

Jak na takie ciężkie auto to radzi sobie dobrze w\\\\\\\'g mojej opini źle dobrane p[rzełożenia skrzyni biegów za krótkie no i przydało by się trochę więcej mocy tak około 200 KM i szusty bieg
Zawieszenie pozostawia wiele do życzenia ale to są uroki terenowego auta coś za coś
Jedyne co przydało by się w wersji z siedzeniami ze skóry to pogrzewane fotele oraz wentylacja na lato
samochód raczej do jazdy w terenie i nie za agresywnym bo na drodze brak komfortu jazdy tak jak to jest w plaskatych samochodach

Darek2008-06-04

może byc
jest dobrze
mogło by byc lepiej
ogólnie ok

Średnie oceny HYUNDAI TERRACAN

4.5/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Terracan brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Tipo.

Hyundai Terracan

Hyundai Terracan

Fiat Tipo

Fiat Tipo

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Terracan

Hyundai Terracan kombi 2900 150KM 2003r. terenowy

wadą jest napewno duże zużycie paliwa lecz nie można porównywać tej generacji aut z rocznikami 2010 gdzie np. z silnika dwa litry wyciska się 180KM ogólnie oceniam ten samochód jako srednio bardzo dobry jak na moje potrzeby spełnia moje oczekiwania posiada napęd na cztery koła oraz reduktor i nieźle radzi sobie w terenie do jazdy na trasie jest poprostu nie przydatny mały kofort zawieszenia i przy wiekszej prętkości np na autostradzie 120km/ na godzine i więcej to paliwo znika na w skażniku w oczach poprostu chleje.

przy tak dużym samochodzie przydały by się czujniki cofania

wszystkie usterki były usuwane na bieżąco większość to naturalne zużycie lecz również zdażały się awarie nieprzewidziane

tu jest wystarczająco dobre

nie mam zastrzezeń

Hyundai Terracan: terenowy

Hyundai Terracan: olej napędowy, turbo diesel

Hyundai Terracan: 2.9, 3.0

Hyundai Terracan: 2005, 2004, 2003, 2002