Hyundai Terracan opinie, oceny użytkowników, Hyundai Terracan spalanie 3.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Terracan

3.0

Åšrednia ocena: 8.00/10

Hyundai Terracan spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA TERRACAN

mam zastrzeżenia,nie ma wskaźnika że pÅ‚yn siÄ™ koÅ„czy w spryskiwaczu i termometru (ale to chyba tylko volvo i mercedes tak ma) a ogólnie super wyposażenie,podgrzewane siedzenie,bardzo wygodne fotele,skóra,radio,bardzo sprawne wycieraczki,dobre wspomaganie,wygodny samochód no i posiada napÄ...
Duża pojemność silnika sprawia,że nie trzeba "dusić" na gaz a on i tak wyrywa do przodu!Ważne przy wyprzedzaniu
mój ostatni samochód to volvo s60 był super,moje obawy co do hyundaia nie sprawdziły się,nie żałuję,że jeżdżę "koreańczykiem!!!
spoko mieszczę 3 foteliki dziecięce!i nie muszę się schylać.Klapa bagażnika,tu nieco trzeba by [poprawić,np zamykanie a wnętrze bagażnika urządzić bardziej funkcjonalnie)
Świetne auto,dobrze trzyma się drogi(to terenowy samochód więc takim się nie szaleje),polecam prawdziwym znawcom ,świetny holownik do lawety IDEALNY!!!Inaczej sie prowadzi niż osobowy,ale ładnie wchodzi w zakręty.

Åšrednie oceny HYUNDAI TERRACAN

Osoby zainteresowane autem Hyundai Terracan braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Fiat Tipo.

Hyundai Terracan

Hyundai Terracan

Fiat Tipo

Fiat Tipo

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Terracan

Hyundai Terracan 3000 CRDI 163KM 2005r. terenowy

mam zastrzeżenia,nie ma wskaźnika że płyn się kończy w spryskiwaczu i termometru (ale to chyba tylko volvo i mercedes tak ma) a ogólnie super wyposażenie,podgrzewane siedzenie,bardzo wygodne fotele,skóra,radio,bardzo sprawne wycieraczki,dobre wspomaganie,wygodny samochód no i posiada napęd 4X4 w razie potrzeby,polecam bo naprawdę warto

lusterka? jestem krótkowidzem,są doskonałe powiekszają sterowane el. dobrze się składają,!!!!

zwykła eksploatacja,nic się nie zepsuło tylko akumulator trzeba było wymienić po 5 latach.

dmuchawa ,klima bardzo łatwa w obsłudze!! szybko sie nagrzewa zimą i doskonale schładza latem!

czasem cos zamaka,kłopot z migaczami ale po wymianie bezpieczmików ok( podobnie jak we fordzie tez tak było)

Hyundai Terracan: terenowy

Hyundai Terracan: olej napędowy, turbo diesel

Hyundai Terracan: 2.9, 3.0

Hyundai Terracan: 2005, 2004, 2003, 2002