Hyundai Trajet opinie, oceny użytkowników, Hyundai Trajet spalanie van (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Trajet

van

Średnia ocena: 9.00/10

Hyundai Trajet spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA TRAJET

2010-02-19

Jestem starszym kierowcą,jeżdżę spokojnie,ale jak trzeba wyprzedzic to nie ma problemu.Mam z automatyczną skrzynią biegów ale ze skrzyżowania ruszam pierwszy.
Samochód ma 7 foteli, jak są wszystkie oczywiście bagażnika prawie nie ma.Przy 5 lub 3 ,możliwośc demontażu miejsca dużo.
Bardzo dobrze trzyma się szosy.hamulce rewelacja ,oczywiście mówimy o sprawnych.Układ kierowniczy solidny,Do parkowaniu potrzeba więcej miejsca co oczywiste przy większym aucie.Przy wyjeżdżaniu zachowac więcej uwagi.Kwestia wprawy

Naprawdę dobre auto
Kupując to auto myślałem, że będzie leniwe, ale nic takiego nie zauważyłem. Porównując z innymi autami tego typu zdecydowanie wypada dużo lepiej od innych.
Komfort jazdy na przyzwoitym poziomie.
Moje auto ma 5 lat ale wygląda bardzo dobrze. Przynajmniej na razie nie widzę zużycia.
AUTO bardzo dobrze trzyma się nawierzchni rożnych rodzai, zawsze prowadzi się płynnie. Przy śliskich /zimowych/ nawierzchniach są problemy z hamowaniem, ale nie ma co się dziwić auto waży z pasażerami ponad 2 tony. wspomaganie układu kierowniczego jest bez zarzutów.

Bardzo wygodny pojemny van dla rodziny 5 osobowej. Idealny na wycieczki, nawet te długie. Pod względem funkcjonalności w tej klasie myśle że nie zawiódłby nikogo. Pakowny i wygodny.
Ocena moja moze nie jest za wysoka ale silnik tylko 2.0 stąd troche wyczuwa się ,,mułowatość''
Wyciszenie generalnie nie jest złe ale dużo zależy od używanych opon które czasami na długich trasach dają o sobie znać
Odpryski na relingach dachowych oraz wyblaknięcie czarnych plastkiowych wykończeń pod wycieraczkami szyb oraz zmatowienie uszczelek szyb
Jak dla mnie mały skręt kół.

2009-10-15

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości to uważam iż jest to autko niedoceniane przez kierowców ze względu na niewielką ilość na rynku.
Robiłem tym autkiem tysiące kilometrów i naprawdę nie czułem zmęczenia tak jak w przypadku innych wanów.

2010-07-15

Dwu litrowy silnik troszeczke jest za słaby co daje się odczuć przy przyśpieszaniu w w/w zakresach prędkości

Średnie oceny HYUNDAI TRAJET

9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Trajet brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda MPV.

Hyundai Trajet

Hyundai Trajet

Mazda MPV

Mazda MPV

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Trajet

Hyundai Trajet osobowy 2000 2,0CRDI16V 113KM 2002r. van

Samochód posiadam 2lata.kupiłem z przebiegiem 152000km obecnie 17170km. Lubię go,na razie sprawuje się dobrze,nie psuje się.Jeżdzi się dobrze,wygodnie,dobrze trzyma się drogi hamulce super,dużo miejsca w środku,potrzeba przewieśc bagaż nie ma problemu.Automat w mieście super nie ma tego wajchowania chyba że ktoś lubi.

Widocznośc dobra tylko przy cofaniu wymaga większej uwagi wiadomo większe gabaryty.Lusterka duże widac dobrze.

Według mnie,przeważnie jadę z przodu,jazda przyjemna,wszystkie fotele rozkładane tak więc i z tyłu wygoda przy jeżdzie z kompletem pasażerów hamowanie jest dłuższe,a jazda na ostrych zakrętach przy większych prędkościach przysparza wrażeń.Przy prędkościach powyżej 120 słychac szum powietrza.

Właściwe nie wiem co wpisac bo się ;odpukac;nie psuje. Po zakupie wymieniłem rolki i pasek rozrządu oleje ,filtry w serwisie HYUNDAIA w Bydgoszczy [polecam]za rozsądną uważam cenę.Odczucie zależy od naszych zarobków.

Bardzo szybko się nagrzewa i dobrze grzeje.Ma szyberdach i dobre wentylatory więc wentylacja jest dobra.

Nie będę narzekał,że żarówka się przepaliła choc raz przy zapalonych światłach włączyłem wentylator ogrzewania nastąpiło zwarcie i przepaliły się obie żarówki,myślałem,że to coś poważnego,ale po wymianie żarówek wszystko gra . Elektronika solidna oby tak dalej.

Hyundai Trajet: van

Hyundai Trajet: benzyna, olej napędowy