Hyundai Tucson opinie, oceny użytkowników, Hyundai Tucson spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Tucson

2.0

8.64/10

Hyundai Tucson spalanie (l/100km)

miasto 11.65/-.-- 9.48
trasa 8.93/-.-- 8.02
cykl mieszany 10.18/-.-- 8.50

Tucson

OCENY HYUNDAIA TUCSON

Biorąc pod uwagę cenę, to jest to auto dla mnie idealne. Wiadomo niem to znaczka Landr., czy Suzuki, ale coś za coś. Miłe auto, wysokie, duży prześwit, bezawaryjne, surow (dla niektórych minus). Należy się szybko przyzwyczaić do słabych hamulców.
Napęd jest na dobrym poziomie jak na auto w swoim przedziale cenowym. Rozbujenie się nim do 100 wymaga więcej czasu niż np. w Audi A4 ale to zrozumiałe. Skrzynia twarda, przełożenia głębokie, trochę jak w aucie dostawczym, ale dla mnie to plus.
Komfort jazdy na bardzo wysokim poziomie. Jest w nim cicho, wygodnie i duuuużo miejsca. Ja przed zakupem Tuscona w 2006 wybierałem pomiędzy nim, a Landroverem. Po jazdach testowych Land. wyglądał w środku jak mała puszka i to przestarzała. Fotele w tyłek grzeją:)
Przestrzeń jak wyżej, autko jest bardzo proste w obsłudze, dominuje minimalizm, dla mnie ok, dla innych może być to problem minusy to wycieraczki uruchamia się w odwrotną stronę niż w innych autach, brak sygnalizacji włączonych świateł mijania i pozycyjnych.
Hamulca na dość słabym poziomie pomimo regularnych wymian klocków. Ogólnie jest ok. Wiadomo, że jest to auto o większych gabarytach, a co za tym idzie trzeba brać poprawkę na związane z tym utrudnienia. Moja żona daje sobie w nim radę bez problemów...

Ogólnie bardzo mocny i wytrzymały samochód. Naped, przestrzeń, zawieszenie, wyposazenie, ogrzewanie na PLUS Kiepskie plastiki, hałas na MINUS
Oceny subiektywne, zalezy czym kto jeździł, ja miałem okazję jeździć bardzo szybkimi autami i Tucson jest przy nich mułowaty choć na drodze nie ma sie czego wstydzić. Wiele aut nie daje mu rady. Silnik ma zmienne fazy rozrządu tak jak Honda i układ podwyższający moment obr. silnika przy...
Głośny w środku, głośne zawieszenie ( prosze pamietać że to nowe auto ), REWELACYJNY na polskich dziurach, studzienkach i torowiskach ! Super auto na polskie drogi
Dużo miejsca, kiepskie plastiki, świetny terenowy image karoserii
Rewelacyjne auto na zimę i zasnieżone drogi. Naped 4x4 daje mnóstwo frajdy i zapewnia pewniejsze prowadzenie w trudnych warunkach.

Dużo miejsca, kiepskie plastiki, świetny terenowy image karoserii

Wg mnie samochód posiada w dużej mierze same zalety. Użytkuję go od roku i nie miałem z nim żadnych problemów. Polecam.
Nie wiem skąd opinia że skrzynia jest nieprecyzyjna. Działa fantastycznie i pewnie. Dynamiczny mocny silnik. Żadnych problemów na tyrasie z wyprzedzaniam.
Bardzo wygodny w czasie dalekich podróży jak i wypadów za miasta. Choć po mieście też wygodnie.
Wszystko pięknie i wygodnie dla każdego podróżującego.
Może być kłopot z parkowaniem dla kobiet. Moja żona czasami nim jeździ i ma taki problem.

W środku większy niż na zewnątrz.
Jest w sam raz. To nie jest auto sportowe, ale fotele wygina (przy przyśpieszeniu-to dla tych co nie wiedza o co chodzi)
w porównaniu do: eskort, c4, c5, mondeo2, opel astra(każda), meriva , skoda oktawia (to kpina odnośnie wygody,i inne volkwageny muszą się uczyć od koreasńców.
możliwość aranżacji w zależności ile ma się środków
dobrać odpowiedni rozmiar opon, u mnie wg instr.235/60/16. Na nasze koleiny są za szerokie.

1 2 3 z 3

6.7/10
9.4/10
9.4/10
9.5/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Tucson brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Santa Fe.

Hyundai

Tucson

Hyundai

Santa Fe

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Tucson

użytkownik: Robert

Hyundai Tucson 2000 150KM 2006r. terenowy

Widoczność ok. Lusterka jak z TIRów

Mam wrażenie, że albo mi trafił się egzemplarz nie awaryjny albo to zasługa systematycznych przeglądów, ale poza wymianą drążka stab. żadnych napraw nie było. Oczywiście systematyczna wymiana części naturalnie zużywanych. To jest najwięszy + tego auta: po 101000 km. brak napraw.

All ok

Mało elektroniki i to jest ok. Co do ochrony to codziennie jeżdżę ok. 20 km. po leśnych drogach (praca) i jeszcze absolutnie nic związanego z elektr. nie padło

Pełna opinia o Hyundai Tucson 2000 150KM 2006r. terenowy »

Hyundai Tucson: terenowy, van

Hyundai Tucson: benzyna, olej napędowy