Hyundai i10 opinie, oceny użytkowników, Hyundai i10 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai i10

7.21/10

Hyundai i10 spalanie (l/100km)

miasto 7.26/-.-- -.--
trasa 5.39/-.-- -.--
cykl mieszany 6.04/-.-- -.--

i10

OCENY HYUNDAIA I10

Silnik zapewnia zupełnie przyzwoite przyspieszenie i dodrze współpracuje ze skrzynią biegów,reaguje szybko na naciśnięcie pedału przyspieszenia.
Zawieszenie jest twarde, głośność we wnętrzu pojazdu warasta wyraźnie przy przekraczaniu prędkoęci 110km/h, oraz przy nagłym przyspieszaniu.
Jest to napewno samochód dla szczupłych, zgrabnych i sprawnych osób, materiały wewnątrz pojazdu mogły by być bardziej kolorowe.
Zawieszenie jest twarde,lekko się przechyla przy wchodzeniu w zakręt z dużą prędkością, trzyma sią dobrze drogi i trakcji jazdy.

w mieski aucie chyba chodzi o to aby nie żerło paliwa , a tu jest dramat zyciowy 8,6litra ludziska piszcie żetelne opinie bo sie wmanewrowałem w niezły kibel
w sumie w miare ciche auto - nie rozpedzałem go jeszcze powyżej setki - postanowiłem go jednak dotrzec delikatnie
nie miałem okazji jeżdzic z pełnym obciążeniem i chyba nie dotego mi to ma służyć
przestrzeń z przodu całkiem spoko z tyłu nie mam zamiaru siadać,
moze i samochód by się nadawał gdyby nie spalanie jak w autobusie 1,1 pojemności i w miescie mojej pani nie udaje się zejśc poniżej 8,5 litra to raczej komedia-bo moim 2 litrowym foresterem tez to osiągne jak zejde do predkości 50-60 jak jeżdzi moja pani

Auto kupilem w maju 2010.Jest niezłe.Ale przy jeżdzie powyzej 120 km zaczyna byc głośne.Za dużo plastiku.Juz po 1000 km słyszałe skrzypienia plastiku.Na szczeście usunieto w serwisie,hamulce-----REWELACJA.Faktycznie mało pali.Na trasie 500 km spaliło 4,7 l.W mieście 6 l,ale wiadomo duże ...

To nasz drugi samochód (mój=żony;-) do jazdy po mieście; praca/przedszkole/zakupy i in. Sprawdza się rewelacyjnie. Spalanie max.6.5, świetna widoczność, rewelacyjne do parkowania, po złożeniu tylnych kanap idealny do przewożenia wielkogabarytowych mebli, roślin itd. Jedyny mankament - m...

Rozsądna cena za całkiem fajny i bardzo ekonomiczny miejski samochodzik.
jak na swoją pojemność i moc spisuje się bardzo przyzwoicie
dobrze zestrojone zawieszenie. Trochę zbyt duża głosność przy większych prędkościach
Przy tych gabarytach nie ma rynku nic lepszego
sprytne miejskie autko

6.8/10
6.4/10
6.5/10
6.7/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai i10 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Picanto.

Hyundai

i10

Kia

Picanto

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu i10

użytkownik: Jerzy

Hyundai i10 COMFORT 1200 DOHC 78KM 2009r. hatchback

Jest mało komfortowy do długich podróży. Żarówki trzeba wymieniać na stacji napraw. Pierwszy przegląd gwarancyjny 531,71zł. Dla osób bez dużych bagaży. Wnętrze ma zbyt dużo barw czarnych. Raczej do spokojnej jazdy do 110km/h. Jest dobrze wyposarzony w "gadżety". Świetny w zatłoczonych miejscach. Ma rozsądną cenę, myślę że gdyby był tańszy o około 3000zł, to "schodził by jak świeże bułki". Mało spala paliwa. Jest zgrabny.

Widoczność w lusterkach jest bardzo dobra, oczywiście gdy są prawidłowo ustawione.

W przeciągu roku nic się nie zepsuło, zatem trudno oszacować koszt napraw, ale przyjdzie na to czas, nic nie trwa wiecznie. Jako, że auto Koreańskie daję 8.

Bardzo szybko nagrzewa się wnętrze zimą,klimatyzacja jest manualna, lecz świetnie dobrana do pojemności przestrzennej auta, przy włączonej klimatyzacji błyskawicznie znika zaparowanie z szyb wewnątrz pojazdu.

Wszystkie układy działają póki co bez najmniejszych zarzutów.

Pełna opinia o Hyundai i10 COMFORT 1200 DOHC 78KM 2009r. hatchback »

Hyundai i10: hatchback, mini-van, sedan (limuzyna)

Hyundai i10: benzyna

Hyundai i10: 1.1, 1.2