Jaguar S-Type opinie, oceny użytkowników, Jaguar S-Type spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Jaguar S-Type

9.08/10

Jaguar S-Type spalanie (l/100km)

miasto 13.63/-.-- -.--
trasa 10.05/-.-- -.--
cykl mieszany 11.77/-.-- -.--

S-Type

OCENY JAGUARA S-TYPE

Samochód zauważalny,wzbudza zainteresowanie,dla osób chcących podkreślic swoją indywidualność i stroniących od kłopotów technicznych.
Spawuje się bez najmniejszego zarzutu.
Bez uwag

zaciekawie silnik nie wspolgra ze skrzynia biegow za dlugo mysli przy wyborze biegu przy przyspieszaniu
tutaj nie mam uwag
bez uwag
brak napedu na dwie osie zacinajacy sie bieg wsteczny w automacie wadliwe zawory od regulacji temperatyry plynu chlodzacego (dwustrefowa klima)przednie poduszki oraz tylne bardzo slabe wytrzymalosciowo wadliwe silniki 3.0v6

Wygodny komfortowy i szybki kiedy trzeba, reprezentacyjny
Bardzo dobra skrzynia biegow
Jak wsiadlo dwoch grubaskow do tylu to mi spalanie skoczylo
Z tylu niby malo miejsca , ale jak sie chce to mozna smialo panne wychendorzyc na tylnym siedzeniu :-)
Zajebista fura, troche droga w utrzymaniu ale daje duzo przyjemnosci z jazdy

Jedyny poważny minus to spalanie i bardzo wysokie ceny części. Ale coś za coś. Przecież to Jaguar a nie maluch. Ale polecam to auto.
Jak na tak duże auto to bardzo mało miejsca z tyłu na nogi. Poza tym to perfekcja klasyki. Stylistyka w środku dopracowana w każdym szczególe. Super!

Pełen luksus za niekoniecznie wielkie pieniądze.
Wyjątkowy komfort jazdy, także poprzez bardzo wyważone wspomaganie kierownicy, brak zgrzytów spotykanych przy plastykowych wykończeniach wnętrza i poczucie doskonałego dopasowania wszystkich elementów.

1 2 3 z 3

ŚREDNIE OCENY JAGUAR S-TYPE

7.2/10
2.9/10

Osoby zainteresowane autem Jaguar S-Type brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Jaguar X-Type.

Jaguar

S-Type

Jaguar

X-Type

Najciekawsza opinia użytkownika o Jaguarze S-Type

użytkownik: andrzej

Jaguar S-Type luxury 3000 V6 FSI 240KM 2003r. sedan (limuzyna)

Spawuje się bez najmniejszego zarzutu.

Tak jak wyżej

Bez uwag

Trudno powiedzieć, bo podobno o gustach się nie dyskutuje,ale jeśli chodzi o mnie to nawiązywanie do tradycji przy projektowaniu kolejnych modeli uznaję za bardzo korzystne, ponieważ zawsze mnię denerwowało jak mój nowy model już po dwóch czy trzech latach stawał się stary modelem i nie przypominał swojego poprzednika.

Auto/prod.po 2002r./prowadzi się rewelacyjnie, można by powiedzieć, że się nim nie jedzie tylko płynie.Jazda sprawia niesamowitą frajdę.Spełnia oczekiwania zarówno samochodu luksusowego jak i sportowego.Rewelacyjne przyśpieszenie a także, mimo dużej mocy/240 KM/ niskie zużycie paliwa/ok.8,5l/100km/sprawiają, że auto plasuje się na górnej półce samochodów jeżdżących po naszych drogach. Brak zrozumienia dla małej popularności tego samochodu na naszym rynku pomimo niskich cen samochodów używanych tej marki. Gorąco polecam na podstawie porównania z innymi samochodami popularnymi na naszym rynku,jak vw,audi czy bmw,którymi jeżdziłem,a było ich kilkanaście.

Koszty przeglądów serwisowych porównywalne z innymi markami biorąc pod uwagę przeglądy w autoryzowanej sieci serwisowej jaguara.

Bez komentarza

Pełna opinia o Jaguar S-Type luxury 3000 V6 FSI 240KM 2003r. sedan (limuzyna) »

Jaguar S-Type: sedan (limuzyna)

Jaguar S-Type: benzyna

Jaguar S-Type: 2.5, 3.0, 4.0, 4.2