Jaguar Sovereign opinie, oceny użytkowników, Jaguar Sovereign spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Jaguar Sovereign

1992r.

Średnia ocena: 9.00/10

Jaguar Sovereign spalanie (l/100km)

Oceny JAGUARA SOVEREIGN

2009-07-22

według mnie brytyjczycy mogli sie postarac o lepsze zabezpieczenie elektryki przed wilgocia, ale raczej drobne usterki
jesli chodzi o naped tego samochodu, nie ma sie do czego przyczepic silnik o duzej mocy pozwalajacy temu samochodowi jechac naprawde szybko , po za tym silnik nie ma zadnych problemów bardzo dobrze współgra ze skrzynia biegów, bardzo elastyczny silnik przy czym nie duzo pali jak na ta pojemnosc.
zawieszenie równiez jest bardzo dobre, mimo iż jest to limuzyna dardzo dobrze radzi sobie na naszych drogach,wyciszenie dobre prawie wcale nie słychac silnika w wewnetrzu auta.
materiały wykonczeniowe sa swietne jak na auto z tego roku, w srodku wszystko na swoim miejscu , tak mi sie wydaje, nie mam zadnego problemu z obsługa wnetrza nawet podczas podruzy, bagaznik wystarczajaco duzy w którym zmiesci sie duzo bagazy.
Samochód ten jest wspaniały prowadzi sie swietnie , dobrze trzyma sie w zakretach, bardzo precyzyjne wspomaganie dzieki któremu mozna prowadzic jednym palcem , hamulce równiez bardzo dobre

Średnie oceny JAGUAR SOVEREIGN

Osoby zainteresowane autem Jaguar Sovereign brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Scenic.

Jaguar Sovereign

Jaguar Sovereign

Renault Scenic

Renault Scenic

Inne częste porównania:

Najciekawsza opinia użytkownika o Jaguarze Sovereign

Jaguar Sovereign XJ40 4000 222KM 1992r. sedan (limuzyna)

widocznosc dordzo dobra mimo ze jest to duzy pojazd to naprawde nie ma problemu wypatrzec nadjezdzajacy samochów z przodu czy z tyłu, w lusterkach równiez duzo widac choc nie sa wielkie.

nagrzewanie jest dobre w tym samochodzie nie trzeba długo czekac aby w srodku było ciepło nawet w zime. Klimatyzacja tez bardzo wydajna w kuze upały bez wiekszego problemu utrzyma sie temperature w zakresie 20-25'C.jedyne do czego mozna sie przyczepic to brak filtra kabinowego, gdyz nie były w tych modelach montowane.

tutaj jest mały problem z zabazpieczenien elektroniki , podczas duzych opadów moga wystapic małe zwarcia w układzie elektrycznym , ale to sa drobnostki i kazdy moze sobie z tym poradzic.

Jaguar Sovereign: sedan (limuzyna)

Jaguar Sovereign: benzyna

Jaguar Sovereign: 4.0