Jaguar X-Type opinie, oceny użytkowników, Jaguar X-Type spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Jaguar X-Type

2002r.

Średnia ocena: 9.00/10

Jaguar X-Type spalanie (l/100km)

Oceny JAGUARA X-TYPE

2008-02-15

Autko mam niecały rok.jestem z niego bardzo zadowolony duzy komfort i dobre prowadzenie i trzymanie sie drogi.raz sie przejedziesz to sam to samo stwierdzisz.I ma niezle kopytko =)) Pozdro
Autko ma kopyto od 0 do 130km robi naprawde w bardzo szybkim tempie.Skazowka dopiero zaczyna isc powoli od 222km wiec predkosc mowi sama za siebie jak sie odpycha.Odglos silnika podkreca jeszcze bardziej V6 =))
Tu moge powiedziec,ze autko w srodku sprawia wrazenie duzego.Z przodu jest duzo miejsc ja mierze 195cm wiec sporo i sie mieszcze i mam jeszcze troche luzu.Jedynym minusem sa siedzienia z tylu przy jezdzie w 4 osoby jest wygodnie ale w 5 to juz jest scisk
Jak juz wspomnialem wczesniej z tylu nie ma miejsca na 3 osoby dorosle zbytnio. Bagaznik jest spory i wysarczy na wyjazd na wakacje 4 sobowej rodziny.Jakos materialu i wykonczenie mowi osobie sama nazwa narki drewno i skura
Autkiem bardzo wygodnie sie [rowadzi nawet moge powiedziec,ze jak na szynach! układ 4x4 bardz pomaga i jest przyjemny w prowadzeniu,autko czuc co sie nim dzieje

2008-02-12

ładny samochód, bardzo charakterystyczny wygląd zwracajacy uwage swą stylistyką, bardzo dobrze trzyma się drogi za sprawą troszkę twardszego niż w innych limuzynach zawieszenia, co się odczuwa na miejskich dziurawych rogach, drogi serwis, ale to w końcu Jaguar - nie dla każdego
nie ma nic piękniejszego jak automatyczna skrzynia biegów, a jeśli ktos jeszcze potrafi w automacie korzystać z ręczej ( nie pomyliłem się - ręczej ) redukcji biegów to \\"odejście\\" samochodu jest natychmiastowe i nie da się tego porównać z manualem ..
w X-typie jest stosunkowo mało miejsca z tyłu, ale ten model z zaąłozenia był przeznaczony dla kierowcy i pasażera a nie jako samochód rodzinny

Średnie oceny JAGUAR X-TYPE

0.0/10

Osoby zainteresowane autem Jaguar X-Type brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa GL.

Jaguar X-Type

Jaguar X-Type

Mercedes klasa GL

Mercedes klasa GL

Najciekawsza opinia użytkownika o Jaguarze X-Type

Jaguar X-Type Kat 2500 V6,24v 196KM 2002r. sedan (limuzyna)

Jedynym minusem jest dosc mala szyba z tylu i jesli ktos nie ma czujnikow parkowania to troche sprawia to problem.A odnosnie Spalania co jest ponizej to podam swoje spalanie i prosze sie tym nie sugerowac bo nie umiemk ekonomicznie jezdzic =) w miescie 16-17L w trasie autko jest rewelacyjnie przy 150km pali na 100 zaledwie 10L.Nadole podam jak producent mi napisal

Rewelacja tyle powiem

Jaguar X-Type: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Jaguar X-Type: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Jaguar X-Type: 2.0, 2.1, 2.5, 3.0

Jaguar X-Type: 2009, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001