Jaguar XJ opinie, oceny użytkowników, Jaguar XJ spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Jaguar XJ

Średnia ocena: 9.38/10

Jaguar XJ spalanie (l/100km)

15.60/23.00
10.80/15.00
12.68/19.00

Oceny JAGUARA XJ

Grzesiek2012-03-25

oczywiście jak pisałem wyżej samochód dla mnie idealny i wspaniały polecam każdemu kto nie myśli o cenach paliwa bo uważam gaz w tym samochodzie za profanację może nie jestem zbyt obiektywny ale jestem wielkim fanem tej marki odkąd wsiadłem do niego pierwszy raz
mniejsza punktacja tylko dlatego że osobiście wolę wersje 4.0 lub XJRa ale trawił mi się b.dobry ten egzemplarz
dla mnie absolutny HIT!!! lepszy jest tylko Bentley i Rolls a wiem co piszę uważam że reszta czyli MB BMW Lexus itp. porostu nie mają szans jeździłem próbowałem ale to co piszę uważam za prawdę
jak pisałem wyżej jest to dla mnie absolutny szczyt światowej motoryzacji jeżdżąc tym autem spełniam swoje motoryzacyjne marzenia uważam też że jeśli ktoś mówi źle o Jaguarze to znaczy że złego kupił lub nigdy nim nie jeździł oczywiście prawdziwy JAGI to XJ
ponieważ nie jest to mój pierwszy Jaguar auto oceniam bardzo wysoko jest to marka którą kocham i cenię 9-za parkowanie ze względu na wielość aczkolwiek mi to nie przeszkadza.

2013-05-23

Dlam nie to ie był samochód użytkowy lecz spełnienie marzeń. Choć podróżuje się nim ZNAKOMICIE
Niedostatek schowków (jeden!) Bagażnik wielki ale nieforemny (zapas i akumulator wewnątrz )
Wrażliwy na profil jezdni,Duży promień skrętu, duże auto i niewygodnie parkować.

2011-02-14

Niezle, ekonomiczne i niezawodne auto.
Dwie turbiny robia swoje, silnik dynamiczny. ale rakieta to nie jest.
Bez obciazenia troche zbyt szcztywny
Pojemnosc bagaznika troche zbyt mala - wystarcza na dwie duze walizki, dwie male torby i laptop. duzo miejsca zajmuje pelnowymiarowy zapas
troche problemow z parkowaniem - szczegolnie przodem

2008-06-12

Pomimo swego wieku samochód wciąż robi wrażenie i potrafi zrekompensować konieczność ciągłych nakładów.

tym autemm poprostu się płynie.wewnatrz pojazdu nie słychac wogóle pracy silnika. Wysmienity komfort jazdy.

Średnie oceny JAGUAR XJ

9.9/10
9.8/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Jaguar XJ brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 7.

Jaguar XJ

Jaguar XJ

BMW seria 7

BMW seria 7

Najciekawsza opinia użytkownika o Jaguarze XJ

użytkownik: Grzesiek

Jaguar XJ xj sport 3.2 x300 3200 3.2 211KM 1995r. sedan (limuzyna)

wszystko ok

jeżeli serwisujemy auto regularnie i dbamy o nie to służy długo i bezawaryjnie oczywiście musimy kupić samochód z pewnego źródła zadbany

klima działa jak należy z przodu i z tyłu samochodu brak zastrzeżeń

przy normalnym użytkowaniu i konserwacji nie sprawia kłopotu

Jaguar XJ: sedan (limuzyna)

Jaguar XJ: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Jaguar XJ: 2.7, 3.2, 3.6, 4.0

Jaguar XJ: 2005, 1999, 1996, 1995, 1994, 1992, 1987