Jeep Grand Cherokee opinie, oceny użytkowników, Jeep Grand Cherokee spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Jeep Grand Cherokee

benzyna+gaz

Średnia ocena: 9.14/10

Jeep Grand Cherokee spalanie (l/100km)

19.14/21.08
14.81/16.01
16.82/19.18

Oceny JEEPA GRAND CHEROKEE

2011-02-23

Brak wad. Chociaż jedyną wadą jest to że naprawdę ciężko jest znaleźć auto w dobrym stanie technicznym.
Biegi przerzuca już przy ok 1300obr, silnik ciągnie od samego dołu, rewelacja. Czego nie mogę powiedzieć o skrzyni: działa z dużym opóźnieniem, Na tempomacie i w górzystym terenie potrafi nieźle szarpnąć.
Jasna skóra, klima, podgrzewane fotele do których się wpada a nie wsiada. Komfort nieporównywalny z innym samochodem tej klasy.
W bagażniku zamiast koła zapasowego mam butlę z gazem 88l. Koło dojazdowe jest w bagażniku co zabiera mnóstwo miejsca, ale mimo to nie ma większego kłopotu zapakować rodzinkę na wyjazd wakacyjny (4os.)
Wersja z reduktorem Select Track 2WD/4WD. Prowadzenie rewelacyjne, oryginalne zawieszenie jest b.dobrze zestrojone. Porównując do starszego modelu, dużo mniejsze przechyły na zakrętach.

Jacek2008-05-22

Super auto za niedużą kasę, max. wyposażone, super bezpieczne, wygodne. Wady i zalety? Tak, nie ma ideałów. Jednak nawet w tym roczniku jest ponad innymi duuuuuuuuuuuuuuuużo młodszymi autami różnych marek.
Mocny V8 ( 220 KM), nie to co 4,0 litra (180 KM), jest różnica i to wielka, mogę to stwierdzić gdyż miałem jednego i drugiego. Dynamiczny, daje wrażenia z jazdy i satysfakcję przy starcie ze skrzyżowania konkurując z młodzieżą w pseudo sportowych autach. Bezpieczny, lepiej współpracuj...
Wygodai jeszcze raz wygoda.
Zprzodu miejsca na maxa, z tyłu trochę mniej , ale nie ma dużych problemów u faceta 180 cm wzrostu. Bagażnik ok. , nawet z butlą. Materiały spoko z wyjątkiem plastików przy desce rozdzielczej ( casem trzeszczą ).
Układ jezdny miękki, wygodny,( przechyły ), ale taki być musi w autach terenowych.

2010-02-17

duże konkretne auto i na wyjazd "prestiżowy" jak i turystczny a jak potrzeba to i całkiem niezłe auto robocze w komplecie z przyczepą daje niezłe możliwości wykorzystania.
wzgledne odczucia - jak się wyłaczy nadbiegi idzie jak burza, w standarcie tak sobie jak na taki silnik
ogólnie super - tylko trochę za dużo plastiku no i nadkola w bagażniku znaczie ograniczają przewóz dużych towarów - no ale to w końcu nie ciężarówka !
jazda , szczegónie pozamiejska - pełen luxus i przjemność

2009-07-09

Każdy swoje chwali - ale zajechałem już parę aut ( od PF 125 p do Suzuki Grand vitara ) - to jest zdecydowanie najbardziej komfortowe. polecam analizę kosztów przy zakupie - bo dość drogie w jeździe - nooo ale coś za coś - maluch znacznie mniej palił
przyśpieszenia są OK - pod warunkiem umiejetnego wyłaczania nadbiegów
super - jak jest pusty i bez paliwa ciut wydaje się "rozklekotany"
duże auto - duży promień skrętu - noooo i cofanie na styk wymaga uwagi

2010-07-17

Jestem w 100 % zadowolony i póki cena litra LPG będzie w okolicach 2 zl będe cały czas:-)
Auto mimo duzego silnika nie jest bardzo szybkie, lecz ja nie oczekuje od niego takiej jazdy... jak ktos szuka auta z duzym zapasem mocy to musi wybrac silnik 5.2 lub 5.9
Moim zdaniem duzy komfort podzczas pokonywania krotkich jak i długich odcinków drogi.
Auto mięciutkie nie wszystkim to pasuje... ja jestem zadowolony.

Średnie oceny JEEP GRAND CHEROKEE

Osoby zainteresowane autem Jeep Grand Cherokee brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW X5.

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

BMW X5

BMW X5

Najciekawsza opinia użytkownika o Jeepie Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee Laredo 4000 190KM 2000r. terenowy

Auto posiada bardzo ograniczoną widoczność do tyłu. Można nie zauważyć małego drzewka lub słupka na parkingu. Jednakże ani drzewko ani słupek nie przeszkodzą ci w parkowaniu :)

Przez 150tys km wymieniłem tylko uszczelniacz reduktora (170zł) i moduł wentylatora chłodnicy 350 zł. Więc awaryjność znikoma ale koszty części kosmiczne. 170zł za zimmering i 350 za małą kostkę to porażka. Chociaż przez 3 lata wydałem na niego tylko 520zł !!!

ogrzewane fotele w zimowe dni to rewelacja

przez 3 lata nie miałem żadnych problemów a zrobiłem autem prawie 150 tys km.

Jeep Grand Cherokee: hatchback, kombi, terenowy

Jeep Grand Cherokee: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Jeep Grand Cherokee: 2.5, 2.7, 3.0, 3.1, 3.7, 4.0, 4.7, 5.2, 5.7, 5.9, 6.1

Jeep Grand Cherokee: 2013, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1993