Jeep Liberty opinie, oceny użytkowników, Jeep Liberty spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Jeep Liberty

9.00/10

Jeep Liberty spalanie (l/100km)

miasto 13.75/15.93 11.25
trasa 10.10/14.10 8.25
cykl mieszany 11.50/15.10 9.50

Liberty

OCENY JEEPA LIBERTY

samochód bardzo dobry,ale nie wybacza błędów. Ma za mało schowków.
V6 jest rewelacyjna.Wydaje mi się,że z gazem ma trochę więcej koni.Kultura pracy silnika bardzo wysoka.Na dodanie gazu reaguje błyskawicznie z przepięknym rykiem. Skrzynia automatyczna pracuje bardzo dobrze.Podczas wyprzedzania nie ma namniejszych kłopotów.
Samochód,jak to amerykan ma zawieszenie miękkie i jest bardzo wygodny.W zasadzie nie widać specjalnej różnicy czy jest w pełni załadowany czy nie.Wyciszenie dobre;można swobodnie rozmawiać bez podnoszenia głosu nawet z pasażerami na tylnych siedzeniach.
Materiały mogłyby być lepsze.Przecierają się siedziska foteli przednich.Po 8 latach.(ale w 9 letniej Pandzie nie ma śladu zużycia.)

Jestem zadowolony z Liberty.Konkurencja nie ma nic lepszego do zaoferowania,wręcz przeciwnie.
Silnik to największy atut tego samochodu. Konkurenci mogą się schować bo za tak dynamiczną V6 u innych trzeba zapłacić od 100 tys.
Za bardzo nie wiem o co chodzi .Polecam to auto z czystym sumieniem

zaleta to wszystko w nim, wad jak na razie nie zauważyłem
należy uważac na zakrętach i jechać wolniej niż osobowym!!

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY JEEP LIBERTY

9.6/10
9.4/10

Osoby zainteresowane autem Jeep Liberty brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Jeep Cherokee.

Jeep

Liberty

Jeep

Cherokee

Najciekawsza opinia użytkownika o Jeepie Liberty

użytkownik: jerzy

Jeep Liberty sport 3700 V6 214KM 2004r. kombi

samochód bardzo dobry,ale nie wybacza błędów. Ma za mało schowków.

Jest w normie.

ze względu na potężny moment obrotowy łatwo wpada w poślizg przy wychodzeniu z zakrętu. Przy ruszaniu trzeba delikatnie posługiwać się gazem bo zrywa tył nawet na suchej nawierzchni.Na śliskiej nawierzchni przy napędzie na 4 koła lepiej nie wpadać w poślizg,automat nie hamuje silnikiem.Poza tym jest super. Na ciężkim teranie spisuje się rewelacyjnie,konkurencjii nie ma żadnej.

tarcze hamulców nie były zużyte w sposób naturalny lecz przegrzane do tego stopnia,że się pokrzywiły.poprzednia właścicielka nie umiała posługiwać się nimi.dostępność części bardzo dobra.

Jest bardzo dobrze.Przy 25 stopniowym mrozie,dosłownie po przejechaniu 3 km jest ciepło.

Bez zarzutu.

Pełna opinia o Jeep Liberty sport 3700 V6 214KM 2004r. kombi »

Jeep Liberty: kombi, terenowy

Jeep Liberty: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Jeep Liberty: 2.8, 3.7

Jeep Liberty: 2006, 2005, 2004