Kia Carens opinie, oceny użytkowników, Kia Carens spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Carens

Średnia ocena: 8.43/10

Kia Carens spalanie (l/100km)

11.28/11.70
8.52/9.80
9.96/10.74

Oceny KII CARENS

Robin2015-06-13

jestem bardzo zadowolony - przesiadłem się ze starego Peugeota 306 1,9 D - różnica nie do opisania; zaskoczył mnie wysokim komfortem, bardzo wysoką elastycznością silnik+skrzynia - wyraźnie przyspiesza nawet na 6-tym biegu! plastyki we wnętrzu słabej jakości - łatwo się rysują i wygl...
świetne zestawienie skrzyni z silnikiem; szczególnie imponuje mi wyraźne przyspieszenie na 5 i 6 biegu
słychać opony i silnik przy prędkościach powyżej 120 km/h; można lepiej wyciszyć, szczególnie przedział silnikowy i nadkola; komfort siedzeń i jazdy oraz przestrzeń we wnętrzu - rewelacyjne dość miękkie resorowanie i dość wysoka karoseria - wymagają uwagi przy uderzeniach bocznyc...
jeżdżę 7-miejscową wersją, więc bagażnik dość ograniczony - rozczarowanie; za to wezmę na pokład dodatkowych 6 pasażerów - wówczas bagażnik symboliczny; niskiej jakości plastiki - łatwo się zarysowują i brudzą; 2 dodatkowe m-ca w w bagażniku - świetne rozwiązanie
"gumowy" układ kierowniczy - to właściwe określenie, choć po zmianie ogumienia na letnie - bez większych zastrzeżeń samochód dość podatny na podmuchy boczne (wysoki, spory przekrój poprzeczny), wymaga sporej koncentracji szczególnie przy wyprzedzaniu ciężarówek i przy wyj...

2008-02-12

SILNIK JEST JAK W DOBRYM AUCIE 1 I 2 BIEG DELIKATNIE MRUCZY 3 TO JUZ JEST JAZDA PRZY ZALACZONYM TURBO MALO BENZYNIAKOW MA SZANSE 4 I 5 TO PIEKNY CIAG BLYSKAWICZNIE SIE ROZPEDZA PRZY MASIE 1,5 TONY MANKAMENT JAK U WIEKSZOSCI KOREANCZYKOW GLOSNA PRACA SILNIKA PRZY 130 KM /H
KOMFORT JEST ZDUMIEWAJACO DOBRY JAK NA TEN MODEL MIALEM JUZ 2 KOREANCZYKI TEN JEST 3 JEST NAJWYGODNIEJSZY A WIEM CO MOWIE BO CZESTO JEZDZE W DLUGIE TRASY MANKAMENT DOSC SLABE WYCISZENIE SILNIKA PRZY DUZEJ PREDKOSCI
PRZOD KOMFORT TYL TEZ ALE DLA 2 OSOB WNETRZE PRZESTRONNE DLA KAZDEGO WZROSTU PLASTIKI KIEPSKIEJ JAKOSCI ALE NIE SKRZYPIA[EXTRA MA C-EED ]KAROSERIA OK WOZ MA 6 LAT I NIE MA ZADNEJ KOROZJI SIEDZENIA REWELACJA 5 SEKUND I MOZNA PRZEWIEZC TAPCZAN WSKAZNIKI CZYTELNE PROSTA OBSLUGA
REWELACJA JAK NA KOREANCZYKA JEDYNY MANKAMENT TO PARKOWANIE TRZEBA DOBRZE ZAPOZNAC SIE Z Z SYLWETKA AUTA BO PARKOWANIE TYLEM NIE JEST LATWE SLABA WIDOCZNOSC

2008-02-08

Auto średnie, ale jak za tą cenę super. Polecam jako rodzinny samochód. UWAGA unikać autoryzowanych serwisów, a szczególnie KIA-RM Filipowicz-Kraków. Wymieniałęm tam regler, okazało sie ze trzeba CAŁY(?) alternator, koszt 700+350!!!wymiana. Goście nie poinformowali mnie o 5 dniach potrz...
Silnik super, od wymiany do wymiany, wylewam złociutki olej co 15 tysięcy. Czasem kiepsko wchodzi bieg (redukcja c V na IV) Zepsul mi sie regler przy 100tys
Stanowczo za głośny powyzej 120km/h (w porównaniu do Nissan Primera 2002 sedan)
Przestrzeń ogromna. Wygoda ? No chyba jakis kretyn projektował położenia przycisków. Można sie zabić w nocy zanim się znajdzie wycieraczkę tylnej szyby 0 możliwości aranżacji, tylne fotele sie tylko składają, ni ewiem czy d asię je zdemontować, duży minus. Karoseria super, po spo...
Nie wiem czy to kwestia VAN, ale np stara toyota corolla prowadzi sie o niebo lepiej, ale Carens jest wysoki i moze w tym problem Hamulec reczny to porażka, pomysl jak w fiacie 125, w piecioletnim aucie sie przytarl i trzeba przeczyscic

2011-02-14

jestem zadowolony za male pieniadze swietny samochod a znaczek na masce nie przynosi mi ujmy
silnik znakomity jak na koreanski woz znakomite przyspieszenie powyzej 3 biegu zarowno na prostej jak i na wzniesieniach [praktykowalem w gorach ]bardzo pewnie mozna wyprzedzac na trasie jedynie 1 bieg troche mulowaty ale to ma chyba kazdy diesel
komfort jazdy znakomity przejezdzalem 800 km i nie bolaly mnie nogi przydalby sie tylko tempomat - wada jak u wiekszosci koreanczykow powyzej 100 silnik pracuje dosc glosno ale ja sie przyzwyczailem i mi to nie przeszkadza
samochod przestrzenny z duzym bagaznikiem tylna kanapa skladana na plasko - wejdzie szafa sporo schowkow najfajniejszy schowek pod plyta bagaznika wejda tam wszyskie klamoty bo jest specjalna szuflada materialy wykonczeniowe kiepskiej jakosci ale np w modelu ceed duza poprawa
bardzo dobrze sprawuje sie na kazdej nawierzchni oczywiscie po lesnych sciezkach z ograniczona predkoscia bo to nie wozek terenowy

Lech2015-03-19

Za bardzo małe pieniadze-swietny wózek, polecam kazdemu. Do tego 9 lat i zadnych sladów rdzy/ 2 Mazdy juz po 6 latach leciały!/Dodatkowo, co jest b. wazne- waga 1550 kg/ a dzis super piekna Skoda Oktawia jest o 300 kg lzejsza i slizga sie przy starcie/85tys nowa!/. Absolutna nadsterownośc ukła...
silnik super elastyczny, lepszy niz w Mitsu Outlanderze /poprzedni mój sam/ za 110 tys zŁ! Za te pieniadze to rewelacja! Super przyspieszenie, bardzo elastyczny,nawet na 5-tym biegu super szybki
zawieszenie powinno być do tego diesla nieco sztywniejsze, jest za miekkie, wyciszenie lepsze tez by sie przydało, ale generalnie nie jest zle
troche mało miejsca dla pasażerów z tyłu, ale fotele super wygodne i szerokie i grube poduchy/siedziska.
dobrze zestrojone zawieszenie hamuce bez zarzutu pewne prowadzenie

Średnie oceny KIA CARENS

Osoby zainteresowane autem Kia Carens brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Kia Carens

Kia Carens

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Carens

Kia Carens EX 2000 CRDI 133KM 2002r. van

WSWZYSCY CO MAJA 20 LETNIE NIEMCE MOWIA ZE TO REKLAMOWKI JA MAM KOREANCZYKI JUZ 9 LAT I MOGE SMIALO POWIEDZIEC ZE TO AUTO NIE PRESTIZOWE ALE ZADNEJ UJMY NIE PRZYNOSI DLA MNIE MA JEZDZIC I BYC NIEZAWODNE I TAKIMI SA TO AUTO MAM DOPIERO NIECALY ROK ZROBILEM 23000 KM BYLEM TYDZIEN TEMU NA PRZEGLADZIE W SERWISOWYM JEDNA USTERKA SPALONA ZAROWKA RESZTE POZOSTAWIAM INNYM OCZYWISCIE NA CZAS WYMIENIAM PLYNY I INNE CZESCI KTORE PO PROSTU TRZEBA WYMIENIAC

PRZOD WIDOCZNOSC JAK W AUTOBUSIE TYL TROCHE MNIEJ LUSTERKA BARDZO DUZE WIDOCZNOSC 100% MANKAMENT JAK PISALEM WCZESNIEJ PARKOWANIE TYLEM DLA MNIEJ DOSWIADCZONYCH KIEROWCOW PROPONOWALBYM ZAMONTOWANIE CZUJNIKOW COFANIA

KLIMATRONIC BARDZO DOBRZE SIE SPRAWDZA CHLOD W LATO ZE AZ PALCE U NOG MARZNA W ZIMIE BARDZO SZYBKO NAGRZEWA KABINE MNOSTWO USTAWIEN ZE CZASAMI NIE WIADOMO CO USTAWIC

Kia Carens: kombi, mini-van, van

Kia Carens: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Kia Carens: 1.8, 2.0, 2.4

Kia Carens: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000