Kia Pride opinie, oceny użytkowników, Kia Pride spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Pride

Åšrednia ocena: 6.94/10

Kia Pride spalanie (l/100km)

7.15/8.00
5.85/6.25
6.31/7.05

Oceny KII PRIDE

2010-09-04

Auto sprawuje się bardzo dobrze. Nigdy mnie nie zawiodło a jeśli już raz nie odpaliło to z mojej nieuwagi. Jeśli już coś się popsuje to bardzo rzadko i na ogół nie wymaga naprawy a jedynie np dokręcenia. Imponująca trwałość zawieszenia w połączeniu z dużym prześwitem sprawia że ...
O zmianie biegów w trasie można zapomnieć. Najwyższy bieg spokojnie wystarcza. Skrzynia pracuje z oporem przy włączaniu biegu. Silnik trwały i zapewnia bardzo dobre osiągi jak na tą moc i wielkość auta. Próby elastyczności porównywalne z większymi jednostkami napędowymi. Przyspieszen...
Po obciążeniu auto wyraźnie dobija tyłem. Silnik źle znosi pracę pod obciążeniem. Pasażerowie z tyłu mają krótkie oparcie siedzenia ale bardzo dużo miejsca na nogi i ja rzadko kiedy z tyłu może usiąść osoba wysoka. Komfort jak na klasę auta odpowiedni
Dużo miejsca. Wygodnie nawet wysokim choć może brakować regulacji fotela na długość ale osoba o wzroście 190 znajdzie wygodną pozycje. Bagażnik może trochę za mały ale z korzyścią dla pasażerów. Karoseria wrażliwa na korozje, trzeba to dokładnie sprawdzić. Umieszczenie niektóryc...
Auto źle się prowadzi przy większych prędkościach. Zawieszenie się poddaje a pojazd mocno wychyla. Ale do spokojniej jazdy wystarczy. Wysoka trwałość elementów zawieszenia. Układ kierowniczy daje słabe czucie, brak wspomagania. Hamulce przy spokojnej jeździe dają radę. Idealny do park...

Marcin2009-09-05

Dla osoby jeżdżącej po mieście, świetny samochód. Wbrew temu że widuje się w tych autach tylko starsze osoby, auto świetnie się nadaje dla młodych kierowców. SILNIK BAJKA!
Silnik super, zbiera się do 100 niesamowicie pozytywnie. Przyspieszenie w granicach 10/11 sekund robi wrażenie jak na takie niepozorne autko.
Jazda jako kierowcy jest OK, fotel pasażera sprawia wrażenie jakby siÄ™ siedziaÅ‚o na krzeÅ›le, jakoÅ› tak sztywno i wysoko. Z tyÅ‚u nie podróżowaÅ‚em wiec nie wiem, ale pasażerowie nie nażekajÄ…. Jazda z kompletem pasażerów to bardzo nie miÅ‚e doÅ›wiadczenie, nie polecam, czuć każda nierÃ...
Przestrzeni bardzo dużo jak na takich małych gabarytów auto. Bagażnik jak to w takim aucie trochę za mały. Karoseria to niestety standard w starych Kiankach. Na szczęście już w nowych modelach jest o wiele lepsza.
Prowadzi śię całkiem dobrze, niestety wrażliwy na podmuchy boczne przy większych prędkościach.

2011-02-15

całkiem niezły szajs. wygląda się w tym jak król nędzarzy, ale jeździ. zimą zapala i przyspieszenie ma fajne. mało pali. kosztował 2,5 tyś. pln. za 10-cio letnie auto to malutko. koszty utrzymania minimalne. mało awarii. tylko obciach jeździć.
silnik to zaleta w tym aucie. skrzynia biegów też nie najgorsza, ale widywałem lepsze.
Trochę jak Trabant lub Maluch. Od siedzeń z ceraty tyłek boli. Z tyłu mało miejsca, ale z przodu więcej niż w Punto.
rdzawy to najpopularniejszy kolor tego modelu, choć widziałem egzemplarze bez rdzy. symboliczny bagażnik, mało miejsca z tyłu. tylna kanapa składana, ale robi się wtedy mniej miejsca niż przy rozłożonej.
koreańskie opony kiepsko trzymają się drogi. trzeba uważać na zakrętach. buksowanie kołami nie jest rzadkością.

2008-03-17

Autko tanie ... ma swoje mankamenty ale patrzac na cene tego autka nie ma co narzekac gdyz jest bardzo sprytny i nie wiele pali ...
Autko daje rade na swiatłach jak i na trasie... w masa 800 kg i silnikiem 1.3 to po prostu LATA :]
Samochod lepiej sie prowadzi gdy jest w nim 3-4 osoby jest bardziej stabilniejszy. Fotele standardowe dobre do krótkiej miejskiej jazdy... w dalsze trasy jest ciezko gdyz na fotelach wysoko sie siedzi i jest maÅ‚o wygodnie :) NalezaÅ‚o by zastosowac wyciszenie silnik gdyz przy wyzszych obrotach sÅ...
Karoseria daje duzo do zyczenia..od tej strony autko nie jest zbyt praktyczne.. ale ma walory ktore sprawiaja ze nie zmieniam tego samochodu

Andrzej2015-05-27

Nie polecam. Wręcz odradzam.Widziałem, że są tacy, którzy jeszcze za to "cudo" techniki chcą nawet 3000 zł i więcej. Nie warto.
Powyżej 100km/h trzęsło samochodem jak rydwanem :) Samochód (tak go nazwijmy) potrafił stracić moc w czasie jazdy. Pomagało zgaszenie i odpalenie. Bez zatrzymywania. Zdarzało się, że po zatankowaniu nie chciał zapalić (pod dystrybutorem).
Samochód w środku wyglądał jak szczyt produkcji z czasów PRL. Tandetna tkania z dodatkiem paskudnego skaju. Karoseria tragiczna. Dźwięk zjadania go przez rdzę słyszę do dziś. Śni mi się

Åšrednie oceny KIA PRIDE

4.3/10
3.8/10
4.0/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Kia Pride braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Renault Clio.

Kia Pride

Kia Pride

Renault Clio

Renault Clio

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Pride

użytkownik: Marcin

Kia Pride GLXi 1300 64KM 1998r. hatchback

Widoczność rewelacja, nie jeździłem z samochodem o lepszych warunkach.

Jazda jako kierowcy jest OK, fotel pasażera sprawia wrażenie jakby się siedziało na krześle, jakoś tak sztywno i wysoko. Z tyłu nie podróżowałem wiec nie wiem, ale pasażerowie nie nażekają. Jazda z kompletem pasażerów to bardzo nie miłe doświadczenie, nie polecam, czuć każda nierówność nawierzchni. Wyciszenie nie za dobre, przy prędkości 120-170 bardzo głośno.

Wymieniałem tylko rzeczy które się zużywają i po prostu nadszedł na nie czas. Niezawodność po prostu rewelacja, nigdy mnie nie zawiódł.

Silnik szybko się nagrzewa, auto małe wiec szybko może nagrzać całe wnętrze.

Za dużo elektroniki to tam nie ma, ale np elektryczne szyby sprawują się bez zarzutów.

Kia Pride: hatchback, kombi

Kia Pride: benzyna, benzyna+gaz