Kia Pride opinie, oceny użytkowników, Kia Pride spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Pride

1998r.

Åšrednia ocena: 7.67/10

Kia Pride spalanie (l/100km)

Oceny KII PRIDE

Marcin2009-09-05

Dla osoby jeżdżącej po mieście, świetny samochód. Wbrew temu że widuje się w tych autach tylko starsze osoby, auto świetnie się nadaje dla młodych kierowców. SILNIK BAJKA!
Silnik super, zbiera się do 100 niesamowicie pozytywnie. Przyspieszenie w granicach 10/11 sekund robi wrażenie jak na takie niepozorne autko.
Jazda jako kierowcy jest OK, fotel pasażera sprawia wrażenie jakby siÄ™ siedziaÅ‚o na krzeÅ›le, jakoÅ› tak sztywno i wysoko. Z tyÅ‚u nie podróżowaÅ‚em wiec nie wiem, ale pasażerowie nie nażekajÄ…. Jazda z kompletem pasażerów to bardzo nie miÅ‚e doÅ›wiadczenie, nie polecam, czuć każda nierÃ...
Przestrzeni bardzo dużo jak na takich małych gabarytów auto. Bagażnik jak to w takim aucie trochę za mały. Karoseria to niestety standard w starych Kiankach. Na szczęście już w nowych modelach jest o wiele lepsza.
Prowadzi śię całkiem dobrze, niestety wrażliwy na podmuchy boczne przy większych prędkościach.

2008-03-01

jest to ałtu nie za duze nie za male
napoczontku sie taak kula ale kula zawsze cos ale sie rozpendzi to idzie jak rakieta hociasz silnik 1.3
jest w nim na przodzie duzo miejsca a na tyle tak samo bagaznik ma okołol 200 litrów
te auto jest nibieskie co ja mam tak duzo wam muwic
auto jest bardzo dobre jest w 100% w bdb niemoge nazekac mało sie w nim psuje - tak przy normalnej jeżdżie pali około na 100km 7 litrów

Åšrednie oceny KIA PRIDE

3.0/10
2.7/10

Osoby zainteresowane autem Kia Pride braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Renault Clio.

Kia Pride

Kia Pride

Renault Clio

Renault Clio

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Pride

użytkownik: Marcin

Kia Pride GLXi 1300 64KM 1998r. hatchback

Widoczność rewelacja, nie jeździłem z samochodem o lepszych warunkach.

Jazda jako kierowcy jest OK, fotel pasażera sprawia wrażenie jakby się siedziało na krześle, jakoś tak sztywno i wysoko. Z tyłu nie podróżowałem wiec nie wiem, ale pasażerowie nie nażekają. Jazda z kompletem pasażerów to bardzo nie miłe doświadczenie, nie polecam, czuć każda nierówność nawierzchni. Wyciszenie nie za dobre, przy prędkości 120-170 bardzo głośno.

Wymieniałem tylko rzeczy które się zużywają i po prostu nadszedł na nie czas. Niezawodność po prostu rewelacja, nigdy mnie nie zawiódł.

Silnik szybko się nagrzewa, auto małe wiec szybko może nagrzać całe wnętrze.

Za dużo elektroniki to tam nie ma, ale np elektryczne szyby sprawują się bez zarzutów.

Kia Pride: hatchback, kombi

Kia Pride: benzyna, benzyna+gaz