Kia Pro-ceed opinie, oceny użytkowników, Kia Pro-ceed spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Pro-ceed

Średnia ocena: 9.33/10

Kia Pro-ceed spalanie (l/100km)

Oceny KII PRO-CEED

Zbyszek2017-04-13

Jak dla mnie jest to dość elastycznym silnikiem. Dynamika jego oraz zgrana skrzynia daje zadowolenie z jazdy.
Mam niemalże nowe auto i doskonale tłumi wszelkie nierówności. Zobaczymy jak długo polskie nierówności wytrzyma.
Autko dobrze trzyma się nawierzchni. Wiem, że to pojęcie względne ale na granicy ryzyka wchodziłem w zakręty i było okej. Zawieszenie dobre. Troszkę za niski przód przedniego zderzaka (uwaga na wysokie krawężniki). Bardzo dobry, stabilny układ kierowniczy.

wiesiek2010-12-06

auto na swoja klase jest super
jak na swój silniczek to ma kopa
moja kia przy jeżdzie z kompletem pasazerów jest ociężała i nie polecam najlepiej 2 osoby
jakiemus pracownikowi w kia nie pasowała lampa oswietlenia wnętrza więc wcisnał ją na siłe i teraz wypada ręce opadają
auto prowadzi sie ok jest posłuszne

Jan2014-07-29

Samochód jest nowy pięknie wygląda,wnętrze i wyposażenie bez zarzutu.Cena konkurencyjna w stosunku do podobnej klasy aut.długa gwarancja,ubezpieczenie AC,OC w cenie auta.Jestem bardzo zadowolony z zakupu .

Średnie oceny KIA PRO-CEED

Osoby zainteresowane autem Kia Pro-ceed brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Seat Arosa.

Kia Pro-ceed

Seat Arosa

Seat Arosa

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Pro-ceed

użytkownik: Zbyszek

Kia Pro-ceed 1600 gdi 135KM 2013r. hatchback

Nie widzę istotnych wad jedynie zalety. (gdyby nie słabe podświetlenie liczników głosowałbym za maksymalną oceną) Auto daje mi tyle radości, że po prosu dziś jestem szczęśliwcem. Żadne audi i inne niemieckie wozy, które chlają (ilość przejechanego paliwa podziel na przejechane kilometry a zobaczysz ile chla niemiecki samochód), psują się i mają cholernie drogie części - nie dorównują temu Koreańczykowi. To Kia ceed pro, 135kM gdi benzyna 1,6. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

Gdyby nie dobrze dobrane lusterka zewnętrzne wspomniałbym o dość dużym martwym polu widzenia. Ale jest okej.

W kabinie wszystko co trzeba w zasięgu wzroku i ręki. Wszystko super wykonane. Zadbano o najmniejsze szczegóły nawet wykończenia. Wiele pozytywnie zaskakujących bajerów. Jedyny mankament to słabe podświetlenie ekranu liczników. Jadąc pod słońce w ogóle ich nie widać. Podstawowe wskaźniki bardzo dobre i czytelne. Nic nie piszczy ani skrzypi. Dobre materiały wykończeniowe.

20 tyś. przebiegu i nic nie naprawiałem. Na niczym się nie zawiodłem.

Mam jedyne zastrzeżenie. Zbyt skąpy wychył strumienia powietrza na szyby boczne. Reszta nawiewu, ogrzewanie, klima (ręczna) działa super.

Elektronika bez zarzutu. Jestem zadowolony, wszystko działa jak należy (poza podświetleniem liczników o których wcześniej wspomniałem). Wygodny bluetooth, podgrzewana kierownica, dobrze działające radio, ogólne oświetlenie (nawet nocne), przepiękna tablica rozdzielcza, itd.

Kia Pro-ceed: hatchback

Kia Pro-ceed: benzyna, olej napędowy