Kia Sorento opinie, oceny użytkowników, Kia Sorento spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Sorento

8.47/10

Kia Sorento spalanie (l/100km)

miasto 14.00/-.-- 11.50
trasa 8.75/-.-- 8.00
cykl mieszany 11.25/-.-- 10.00

Sorento

OCENY KII SORENTO

dla mnie, żony i dzieci po prostu super autko na 10, inni trochę z respektem patrzą na CIEBIE, podziwiasz dachy innych samochodów, rewelacja
bardzo elastyczny, nie odczuwa się dziury-pustki, na 4 biegu można i 40 km/h i 100km/h, zimny troszkę głośniejszy, ale jak rozgrzany bardzo cichy, podczas ostrego przyspieszania fajny warkot, bardzo mi odpowiada, rasowy samochód
bez zarzutów, nie można się czepiać niczego, troszkę efekt jak w samochodzie ciężarowym zwłaszcza na nierównych drogach, ale na szosie gładkiej pop\rostu jak super limuzyna, super
bardzo dobre materiały, mam skórę więc po prostu bajka, dessing oszczędny ale ładny jednocześnie i funkcjonalny, mnie się podoba
Wszystko super, trochę wynosi na zakrętach, ale nie mocno, trzyma się jak przyklejony drogi, hamulce rewelacja przy takiej masie auta, nie ma efektu rozgrzanych hamulców, parkowanie z parktronikiem bezproblemowe, dobra widoczność w lusterkach

Zbyt krótko mam ten samochód, ale poznałem juz w jakims stopniu zarówno jego wady i zalety, do zalet mozna zaliczyć bardzo pewne prowadzenie auta (zawieszenie przygotowane było przez Porsche), ale z 2. strony jest bardzo twarde, dobre hamulce, samochód wygodny, choć wg mnie troche zbyt gło...

Wadą dla mnie jest brak klimy dwustrefowej i sterowania nawiewem w tylnej części auta dla pasażerów a zwłaszcza brak kratek nawiewu w słupkach.Brak komputera pokładowego-ale można z tym żyć.No i brak ASR ale wprowadzono go w modelach z 2006r. z uwagi na większe możliwości poślizgu na ...
nie jest to demon szybkości ale silny jak tur.Jak ktoś potrzebuje poszaleć na drodze niech poszuka czegoś innego.
Jechałem nim 170km/h a w środku nie słychać silnika.Na rozruchu słychać każdego diesla.
Nie mam zastrzeżeń.Brakuje mi tylko komputera pokładowego.
mam czujniki parkowania i problem z głowy.Wyoki punkt ciężkości i na śliskich zakrętach można sie obrócić o 180 stopni

Jeżeli można zaliczyć to do wady,to przy parkowaniu nie widać dokładnie przodu i tyłu samochodu.Najlepiej zamontować czujniki parkowania przód-tył, będą bardzo pomocne.Poza tym jeździ się bardzo komfortowo.Auto posiada duży prześwit, więc "jazda" po krawężnikach nie stano...

Ogólnie bardzo polecam, super jazda w terenie, na szosie o dobrej nawierzchni i z wiekszą predkością - super, przy złej drodze i mniejszej prędkości nieco głośniej. Cena - jakość, dobre porównanie. POLECAM
poprawnie
na dobrej drodze bardzo przyjemna jazda - polecam, teren - super
nie należę do " maluczkich ", a jeżdżę bardzo wygodnie, czasami byłem zmuszony do jazdy na tylnim siedzeniu i muszę przyznać, że byłem zaskoczony pozytywnie ilością miejsca, nawet do " spanka "
Polecam

1 2 3 4 z 4

ŚREDNIE OCENY KIA SORENTO

7.2/10
7.1/10
6.9/10

Osoby zainteresowane autem Kia Sorento brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Santa Fe.

Kia

Sorento

Hyundai

Santa Fe

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Sorento

użytkownik: wojtek

Kia Sorento EX 2500 2,5 CRDI 170KM 2006r. kombi

bez zarzutu

pewnie nie tania bo to Koreańczyk, ale orientowałem się w cenach to chyab umiarkowane koszty, do zniesienia

ogrzewanie super, 5 minut i cieplutko nawet w te największe mrozy tej zimy, brak efektu zaparowanych i marznących szyb w środku, po prostu super

narazie problemów brak

Pełna opinia o Kia Sorento EX 2500 2,5 CRDI 170KM 2006r. kombi »

Kia Sorento: kombi, mini-van, terenowy

Kia Sorento: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Kia Sorento: 2.0, 2.4, 2.5, 3.5

Kia Sorento: 2011, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003