Kia Sorento opinie, oceny użytkowników, Kia Sorento spalanie kombi (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Sorento

kombi

Średnia ocena: 10.00/10

Kia Sorento spalanie (l/100km)

Oceny KII SORENTO

2010-02-26

dla mnie, żony i dzieci po prostu super autko na 10, inni trochę z respektem patrzą na CIEBIE, podziwiasz dachy innych samochodów, rewelacja
bardzo elastyczny, nie odczuwa się dziury-pustki, na 4 biegu można i 40 km/h i 100km/h, zimny troszkę głośniejszy, ale jak rozgrzany bardzo cichy, podczas ostrego przyspieszania fajny warkot, bardzo mi odpowiada, rasowy samochód
bez zarzutów, nie można się czepiać niczego, troszkę efekt jak w samochodzie ciężarowym zwłaszcza na nierównych drogach, ale na szosie gładkiej pop\rostu jak super limuzyna, super
bardzo dobre materiały, mam skórę więc po prostu bajka, dessing oszczędny ale ładny jednocześnie i funkcjonalny, mnie się podoba
Wszystko super, trochę wynosi na zakrętach, ale nie mocno, trzyma się jak przyklejony drogi, hamulce rewelacja przy takiej masie auta, nie ma efektu rozgrzanych hamulców, parkowanie z parktronikiem bezproblemowe, dobra widoczność w lusterkach

Średnie oceny KIA SORENTO

Osoby zainteresowane autem Kia Sorento brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Sportage.

Kia Sorento

Kia Sorento

Kia Sportage

Kia Sportage

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Sorento

Kia Sorento EX 2500 2,5 CRDI 170KM 2006r. kombi

bez zarzutu

pewnie nie tania bo to Koreańczyk, ale orientowałem się w cenach to chyab umiarkowane koszty, do zniesienia

ogrzewanie super, 5 minut i cieplutko nawet w te największe mrozy tej zimy, brak efektu zaparowanych i marznących szyb w środku, po prostu super

narazie problemów brak

Kia Sorento: kombi, mini-van, terenowy

Kia Sorento: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Kia Sorento: 2.0, 2.4, 2.5, 3.5

Kia Sorento: 2011, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003