Lancia Y10 opinie, oceny użytkowników, Lancia Y10 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Lancia Y10

Średnia ocena: 8.50/10

Lancia Y10 spalanie (l/100km)

Oceny LANCII Y10

2011-02-12

siedzenia z przodu i wrazenia oraz wygoda tak jak fordzie fokusie,oplu astrze,toyota corola naprawde włosi potrafia robic swietne zawieszenie komfortowe z siedzeniami i ergonomią!!!
z tyłu kanapa siedzisko jest głebssza od innych tego typu aut. bagaznik zdecydowanie wiekszy od Corsy,Matiza z tego roku99. jakos materjałow dobra gorzej jest w fiatach lancia jest marka luksusowa i to czuc choc mogo by byc mniej plastiku i trzasków ale i tak mniej jak w fiacie

Tomek2010-09-28

Świetne auto, nigdy mnie nie zawiodło. Przez 2 lata użytkowania, wymieniłem poduszkę pod silnikiem, pospawałem tłumik środkowy i wymieniłem sprzęgło (prosiło się o wymianę kiedy juz zacząłem lancią jeździć, a i tak jeszcze 1,5 roku przejeździło) ,wymieniłem klp. żarówek h4 2x...

Średnie oceny LANCIA Y10

4.0/10
3.5/10
4.0/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Lancia Y10 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Atos.

Lancia Y10

Lancia Y10

Hyundai Atos

Hyundai Atos

Najciekawsza opinia użytkownika o Lancii Y10

Lancia Y10 XL 1200 1,2 44 KW, 8V 60KM 1999r. hatchback

polecam kobieta choscy to ze jest wygodne w siadaniu w spudniczkach swietne ryglowanie drzwi od wewnatrz naciskajac klamke .ZDECYDOWANIE WYROZNIA KIEROWCE I DODAJE CZEGOS POLOTOWEGO ZWRACA NA SIEBIE UWAGE-ja mam kolorze czarną mała czarna a sexi:)) a w srodku spokojnie 4-5 osób wygodnie polecam szczegolnie czarne dobrze wygladja w tym modelu!!

elastycznsoc bardzo dobra,skrzynia jedynka nie synchronizowana wrzucac prawie po zatrzymaniu inaczej nie wejdzie lub zazgrzyta to samo na wstecznym. silnik trwały ale lubi spalic zima koło 9-10 litrówchoc dobrze ustawiony spali zima max 8,5l. przyspierzenie bardzo dobre do 60km średnio/lekki i dlatego zrywny! ale proponuje ekonomie jazdy

lusterka boczne za małe !ale mozna sie przywyczaic gorzej jak sie przesiada do ypsilonki z busa:)))

Świetne autko do miasta dla kobiety ale tez nie meczy sie jazdą na trasie,nie lubi znecania sie nad nim. zwrotne a jednoczesnie bardzo pojemne w środku miejsca przednie przestrzeń tak jak w klasie średniej wysoko sie siedzi fajna jest sprawa z dodakowa regulacja siedzenie wysokosci kierowcy. Lekko kreci kierownica na postoju -na to zwracja uwage kobiety i jest super.Układ kierowniczy po czasie moze miec luzyale drobiazg w kosztach naprawy

nie wysokaie koszty czesci ale uwaga jesli sie o to autko dba to prawie wogole sie nie psuje ,wada jest alternator i czasem elementy zawieszenia ,pilnowac wymian filtrów i płynów zbieznosci i nie zaliczac solidnie dziór iraz szanowac silnik bedzi jezdzic jak nadrozsza toyota czy merc,volkswagen

bardzo szybko sie zagrzewa zima a wiec po 2 km jest juz cieple powietrze przy - 5C

czasem cos sie zepsuje ,moim zdaniem za słabe silniczki nepedu szyb i szyberdachu

Lancia Y10: hatchback

Lancia Y10: benzyna