Lancia Ypsylon opinie, oceny użytkowników, Lancia Ypsylon spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Lancia Ypsylon

9.00/10

Lancia Ypsylon spalanie (l/100km)

miasto 7.00/-.-- -.--
trasa 5.20/-.-- -.--
cykl mieszany 6.04/-.-- -.--

Ypsylon

OCENY LANCII YPSYLON

dość elastyczny silniczek, nie rozwija może kosmicznych prędkości ale na miejskie realia wystarczający
mój egzemplarz jest bardzo twardy, słysze nawet najmniejszą dziure ;/ z kompletem pasażerów słabo sie zbiera z tym silnikiem ;/
bardzo łatwo sie prowadzi, wprawdzie brak wspomagania ale przy takiej masie auta nawet w miejscu nie trzeba mocno kręcić

Świetne niezawodne małe auto. Doskonałe do podróży po mieście, doskonałe do manewrowania. Na trasach sprawuje się równie dobrze. Zaletą jest to, iż wewnątrz jest bardzo cicho jak na auto tej klasy.
Silnik chodzi jak zegarek. Skrzynia idealnie zestopniowania do jazdy miejskiej. Przy niższych przedkościach 0-80 km/h cechuje się duża dynamiką. (jak na taki samochód)
Bardzo dobrze wyciszone wnętrze, wada to jazda z pełnym obciążeniem (autko wtedy strasznie pływa)
Wszystko pod ręką.
Świetne, małe, zgrabne autko. Doskonałe do manewrowania po miejskich parkingach.

Oby wszystkie auta były takie jak to.
Mógłby być silniejszy o 10,20 km
Bardzo fajne autko-sylwetka zupełnie inna wyróżniająca się,ekonomiczny,prowadzi się znakomicie,wygodny ,wnętrze estetyczne,jedyną wadą jest brak schowków.Polecam,dziwi mnie taka mała ilośc w Polsce.

Oby wszystkie auta były takie jak to.
Mógłby być silniejszy o 10,20 km

Mógłby mieć o 20 KM więcej
Jak na tę klasę b.dobrze.
Przydało by się więcej schowków,praktycznie jest ich brak.
Pięknie się prowadzi ,wspaniale się prezentuje,malo pali bezawaryjne.

1 2 z 2

6.9/10
6.9/10
6.7/10
5.0/10

Osoby zainteresowane autem Lancia Ypsylon brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Logan.

Lancia

Ypsylon

Dacia

Logan

Najciekawsza opinia użytkownika o Lancii Ypsylon

Lancia Ypsylon Elefantino 1100 jednopunkt 55KM 1997r. hatchback

Małe zgrabne autko. Moja mama kupiła od ciotki która mieszka we włoszech. oprócz kilku drobiazgów jak do tej pory bezawaryjne. nie ma obrotomirza ;/ ma elektrycznie otwierane szyby. Bryła bardziej dla kobiet, ale ja nim jeżdze bardzo czesto i mnie to nie przeszkadza. Polecam. Pozdrawiam ;D

małe auto = małe szyby jako dość wyskoki osobnik mam problemy z wstacznym lusterkiem i dachem z przodu, ale da się wytrzymać.

z przodu miejsce nawet dla wysokiego kierowcy, z tylu juz gorzej, malo miejsca na nogi, a jak sie odsunie fotel do tyłu to już w ogóle niewygodnie. karoseria nawet sie trzyma, ale jak kazde auto po soli zaczyna powoli gnić bagażnik na max 2 średnie torby podróżne moja tapicerka zaczęła sie kleić, nie wiem dlaczego. Auto jest z włoch, może od gorąca.

wentylacja na 10, ale auto długo sie nagrzewa wiec trzeba chwile poczekaż zanim zacznie grzać, przedewszystkim w zimie.

Pełna opinia o Lancia Ypsylon Elefantino 1100 jednopunkt 55KM 1997r. hatchback »

Lancia Ypsylon: coupe, hatchback

Lancia Ypsylon: benzyna