Land Rover Discovery opinie, oceny użytkowników, Land Rover Discovery spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Land Rover Discovery

Średnia ocena: 8.61/10

Land Rover Discovery spalanie (l/100km)

16.00/23.00
12.00/19.00
14.00/20.50

Oceny LAND ROVERA DISCOVERY

L.2010-01-25

Autko dało popalić ale nawet uszkodzone zawsze dojechało do domu czy warsztatu. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, w którym jest serwis to warto go kupić jeśli nie, to bym się mocno zastanowił bo lokalni magicy nie poradzą sobie z naprawami. Swego sprzedałem. Drugiego nie kupię chyba, ż...
Mój LR był w wersji automatycznej skrzyni więc z tym przyspieszaniem tak sobie
Mój LR miał zawieszenie na poduszkach. Rewelacja.
Fotele przednie regulowane elektrycznie i podgrzewane
Wielkie auto więc jak z każdym tego typu problem z parkowaniem

Maciej Narkiewicz2008-02-07

następne moje auto to też będzie dyskoteka
to jest auto terenowe- nie wyścigowe, przyspieszenia nie powalają. skrzynia biegów działa dobrze ale mogłaby działać lepiej. silnik jest elastyczny
auto jest za miękkie, z przodu jest naprawdę dużo miejsca chociaż jak stoi się na światłach to trzeba kombinować żeby je zobaczyć, z kompletem pasażerów i nadbagażem(o 100 kg przekroczona DMC) rozpędziłem auto do ponad 170 km/h (katalogowo 157 km/h)
auto prawie całe aluminiowe, z przodu dużo miejsca, do tyłu trudno wsiąść
auto prowadzi się dobrze, wspomaganie kiery bardzo dobre auto jest zwrotne, ma duże tarcze hamulcowe

2008-02-14

to super bryka jak na moje wymagania, a uwierzcie nie jestem amatorem
moc w nim dzemie nie samowita jesli mowimy o starym typie silnika tdi. na reduktorze nowe diesle przy starcie az do piatego biegu nie maja zadnych szans, max 65km/h
jak w samolocie, bez ówag
jak to auto terenowe, delikatne wibracje w srodku, ale w terenie niczym czołg, nie jeżdziłem lepszy autem jak discovery. poprostu rarytas w śród terenowek. w naprawach droga sprawa ale dla tych osiagow w terenie i mocy silnika, pełnoopłacalny sprzet. nie spotkalem nigdy jeszcze negatywnej wyp...

Jacek2010-02-18

zalety: Ogromna przyjemność prowadzenia auta. Wyciszenie, dynamika, wygląd, 300KM. wady: cena zakupu, więcej nie pamiętam a i o tej zapominam wciskając gaz mojej maszyny.
300 KM robi swoje. Kiedy chcesz jechać wolno lekko pieścisz pedał gazu i auto mruczy jak kotek, ale jak chcesz pojechać ostrzej to gnieciesz kotka a on zmienia się w jaguara.
To jest benzyna . Cichutko i wygodnie.
Mój jest 7 osobowy, osoby w trzecim rzędzie siedzą wyprostowane. W razie potrzeby siedzenia w podłogę, drugi rząd na podłogę, rozkładać kocyk i ...........
Auto doskonałe w prowadzeniu pomimo słusznych rozmiarów. Czujesz się doskonale patrząc na wielu z góry.

2010-02-17

bardzo dobre właściwości trakcyjne, przyzwoity bagażnik dość ekonomiczny w eksploatacji, wygodny i w mieście i na wsi.
wyścigówka to to nie jest
jak na tego typu samochód jest nieźle, trochę głośny, ale za to bardzo wygodne przednie fotele
bardzo użytkowy samochód
generalnie prowadzi się bardzo dobrze, hamulce znośne, duży promień skrętu wymaga przyzwyczajenia, ale przesiadłem się z VOLVO 760 a ten zawracał w miejscu.

Średnie oceny LAND ROVER DISCOVERY

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Land Rover Discovery brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Jeep Cherokee.

Land Rover Discovery

Land Rover Discovery

Jeep Cherokee

Jeep Cherokee

Land Rover Discovery: terenowy

Land Rover Discovery: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Land Rover Discovery: 2.5, 2.7, 3.5, 4.0, 4.4

Land Rover Discovery: 2009, 2006, 2005, 2004, 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1992