Land Rover Freelander opinie, oceny użytkowników, Land Rover Freelander spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Land Rover Freelander

turbo diesel

Średnia ocena: 9.50/10

Land Rover Freelander spalanie (l/100km)

Oceny LAND ROVERA FREELANDER

2008-02-10

Na zakrętach trochę sztywny. Silnik w miarę cichy, przyśpieszenie jak na takie autko w miare dobre,w końcu to nie wyścigówka.Przyspieszenie na poszczególnych biegach prawidłowe.Nie zawiódł mnie w górach zwłaszcza zimą.
Zawieszenie dość twarde. Resorowanie dobre. Fotele przednie jak dla mnie przy wzroście 183cm trochę za wysoko. Wyciszenie dobre/przy pokonaniu około 500 km w jeździe ciągłej nie odczuwałem zmeczenia hałasem/
Jak na 5 osób jest wygodny. Powinno być mniej schowków ale wiekszych . Schowek /podłokietnik/ powinien nie tylko byś większy ale przesuniety troche do przodu aby mozna było oprzeć rękę.Bagażnik w miarę pojemny a po zożeniu mozna przewozić wieksze bagaże.

Średnie oceny LAND ROVER FREELANDER

0.5/10
0.5/10
1.5/10

Osoby zainteresowane autem Land Rover Freelander brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda CR-V.

Land Rover Freelander

Land Rover Freelander

Honda CR-V

Honda CR-V

Najciekawsza opinia użytkownika o Land Roverze Freelander

Land Rover Freelander 2000 0KM 2002r. terenowy

Znając ten samochódod 2003 roku a eksploatowany przeze mnie od dwóch lat powiem, że nie miałem problemów z samochodem, jedynie odpowietrzałem dwa razy sprzego ale wracało do niskiego położenia i tak już jeżdzę bez problemów. Auto rodzinne z mozliwością popróbowania w terenie. Nie polecam trudnych tras w terenie gdyż ten samochód raczej nie nadaje się do tego.

Siedzenia zbyt wysokie /trzeba się nachylać aby sprawdzić zmianę świateł/. Swiatło dodatkowe stopu nad kołem zastawia widoczność do tyłu.Poza tym wszystko dobrze.

Samochód prowadzi sie dobrze. Jednak jako rodzinny terenowy proponuje jeździć po krętych drogach z rozsądna prędkością, na prostych odcinkach bardzo szybki.Świetny w terenieale po średnich górkach.Mało pali przypredkości do 100 niecałe 7 litrów. Zwracaćuwagę na płyn wyrównawczy chłodzący zwłaszcza gdy samochód posiada webasto, gdyż pobiera go znacznie w porze zimowej/trzeba dolewać/.W terminie serwisować.

Ogrzewanie jak na samochód terenowy dobre. Nawiew mógłby być mocniejszy/wolne odparowywanie szyb/.

Land Rover Freelander: cabrio, kombi, terenowy

Land Rover Freelander: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Land Rover Freelander: 1.8, 1.9, 2.0, 2.5

Land Rover Freelander: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998