Mazda 3 opinie, oceny użytkowników, Mazda 3 spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 3

2005r.

Średnia ocena: 8.89/10

Mazda 3 spalanie (l/100km)

Oceny MAZDY 3

Julek2008-02-10

Znakomite autko w całości wyprodukowane w japonii, o niepospolitym designie, jakości wykonania i komforcie jazdy.
Świetny i elastyczny silnik z turbiną o zmiennej geometrii łopatek i funkcją overboost-zwiększa moment obrotowy do 260 Nm. Silnik jet cichy i elastyczny. Przyspiesza bez oporów.Skrzynia działa perfekcyjnie.
mazda 3 ma świetne, wielowachaczowe zawieszenie i dużą dopuszczalną ładowność. Fotele świetnie podpierają ciało, funkcja regulacji odcinka lędzwiowego. Kabina Mazdy 3 jest świetnie wyciszona.
Auto ma duży rozstaw osi-1755 mm. Miejsca z przodu i z tyłu jest pod dostatkiem-mam 187 cm wzrostu.Wszystkie przełączniki są na swoim miejscu, no i piękne zegary w stylu Alfa Romeo.Materiały w Mazdzie 3 są z najwyższej pólki.Auto ma niepospolity i sportowy design.Bagażnik ma regularne ksz...
Znakomite w całości oryginalne autko Made in Japan o wielowachaczowym zawieszeniu tylnym. Świetnie trzyma się drogi, świetne hamulce-4 tarcze, czujniki cofania ułatwiają parkowanie auta.

wojtek2009-05-30

jest to najlepszy samochod jakim mialem okazje jezdzic wiec przyznalem max oceny,nie mam zastrzezen chociaz mam swiadomosc ze sa lepsi w tej klasie ale znacznie drozsi

2011-02-15

Silnik pracuje bardzo cicho, natomiast hałas od układu jezdnego.
Wyciera się wykładzina pod lewą nogą kierowcy. Lekkie ogniska korozji na obrzeżach tylnych nadkoli.

2010-07-26

bardzo wysoki komfort jazdy
nieco ograniczona widoczność przez tylną szybę

remigiusz2009-08-26

Autko jest ok. po wszczepieniu wirusa jest jeszcze fajniejsze 130 km 300N

Średnie oceny MAZDA 3

Osoby zainteresowane autem Mazda 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 3

użytkownik: wojtek

Mazda 3 TS2 1600 102KM 2005r. hatchback

mam zastrzezenia co do dynamiki poniewaz by wykrzesac z tego silnika przyzwoite czasy trzeba go wkrecac wysoko na obroty co w przedziale do 2000obr/min nie jest zbyt dynamiczne,pozniej jest nieco lepiej,zestopniowanie skrzyni biegow odpowiada mi w miescie natomiast przy jezdzie autostradami(poza UK,wyzsze predkosci)okazuje sie ze trzeba podrozowac 140km/godz przy 4000obr co nie jest komfortowe i oczywiscie niekorzystnie wplywa na zuzycie paliwa(okazalo sie ze w miescie spalam znacznie mniej niz na trasie!)

komfort ogolnie dobry ale zawieszenie zestrojone raczej sztywno,nadwozie jest przyzwoicie wyciszone niestety przy jezdzie autostrada 130-140 halas silnika daje sie we znaki,trzeba sie do tego po prostu przyzwyczaic bo obroty siegaja 4000-4500/min. Fotele wygodne ale siedziska zbyt krotkie,zdecydowaniw wiec polecam wersje z tempomatem

w UK koszty napraw roznia sie nieznacznie miedzy samochodami japonskimi,wloskimi czy niemieckimi, w przypadku Mazdy mamy jednak sytuacje gdzie naprawy naleza do rzadkosci

wersja TS2 jest seryjnie wyposazona w climate control ktory jest rewelacyjny w tym modelu

Mazda 3: hatchback, sedan (limuzyna)

Mazda 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 3: 1.4, 1.6, 2.0, 2.3, 2.5