Mazda 323 opinie, oceny użytkowników, Mazda 323 spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 323

turbo diesel

Średnia ocena: 8.56/10

Mazda 323 spalanie (l/100km)

Oceny MAZDY 323

2010-02-27

Nie napisze ze auto jest idealne ale jak ktos trafi nie zjezdzone to naprawde bedzie zadowolony, mozna polubic ten woz bo ma duzo plusow.

2008-11-19

Auto bardzo solidnie wykonane i dobrze wyposażone. Mało awaryjne, drogie materiały eksploatacyjne
Silnik jest dynamiczny, stosunkowo nie klekocze ale przy wyższych obrotach jest głośny.
Komfort jazdy nie najlepszy z powodu twardości zawieszenia.
Wnętrze bez zastrzeżeń, możliwe ogniska korozji na błotnikach, w moim modelu wystąpiło jedno niegroźne.
Auto wyśmienicie się prowadzi i super trzyma drogi. Zawieszenie jednak jest bardzo twarde.

Bardzo przyjemna rodzinna limuzyna. W wysokie mrozy odpala bez problemu.Głośny silnik i słabe wyciszenie to jedyne wady. Ceny części - nie wiem nie kupowałem.
Głośny ale dynamiczny silnik. Bardzo fajny dźwięk wydechu.
Bardzo wygodne wnętrze. Słabe wyciszenie.
Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych. Miękkie,nie trzeszczące plastiki.
Dobrze trzyma się drogi, świetnie pokonuje zakręty. Hamulcom brakuje ABS'u.Trochę za duży promień zawracania.

2010-02-19

nie jest to rakieta Kubica tym nie pojeździ :)
Jak na takie gabaryty b.dużo miejsca na tyknej kanapie, co do wyciszenia, wszyscy piszą, że te silniki
nie jest to kombi, dla rodziny 2+1 idealny!!!!!!!!!
jeśli ktoś lubi twarde zawieszenie to gorąco polecam,

2008-02-17

Jak na diesla to rewelacja.
Trochę za głośno w środku przy większych prędkościach.
Widoczne oznaki korozji na tylnych nadkolach, oraz końcówka tłumika.
Bez zarzutów.

Średnie oceny MAZDA 323

3.4/10

Osoby zainteresowane autem Mazda 323 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Almera.

Mazda 323

Mazda 323

Nissan Almera

Nissan Almera

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 323

Mazda 323 323f BJ 2000 101KM 1999r. hatchback

silnik w miare elastyczny, biegi przynajmniej u mnie a szczegolnie 3 czasem delikatnie nie chce wejsc z plynnoscia i czuc maly zgrzycik, nie jest to wina oleju w skrzyni bo jest zmieniony mysle ze moze to kwestia odpowietrzenia. Co do przyspieszenia to jak na ponad 100 konnego turbo to absolutnie bez rewelki. sile auto ma nieprzecietna bo nie ma dla niego sniegu nie do pokonania czy ladunku nie do przewiezienia ale przyspieszenie bez przesady

widocznosc i ergonomia super przy cofaniu troche ciezko go wyczuc gdzie sie konczy ze wzgledu na pochylona tylna szybe ale da sie wyczuc po kilku cofaniach

w moim egzemplarzu zawieszenie jest zuzyte, do wymiany sa drazki stabilizatora i pewnie amortyzatory rowniez. niestety polskie drogi zbyt dobrze na to nie wplywaja. Mi ogolnie tlucze na dolach wszystko. Jak mam komplet pasazerow z tylu obciera nadkole z tylu. Co do foteli i miejsca to 10. jest super, bardzo przestrzenny z tylu jak i z przodu i fotele wygodne. Mozna jechac wygodnie bez scisku. Co do wyciszenia to auto glosne i buczy niemilosiernie w srodku szczegolnie po przekroczeniu 2500 obrotow

miejsca jak juz pisalem jest full schowkow tez przeroznych. Na fotelach mam welur wiec jest ladnie i trwalo, co do blach to auto gnije, mam rdze na nadkolach z tylu i na drzwiach przednich od dolu od wewnatrz. Poza tym jeszcze kilka drobnych ceteczek na innych elementach.Siedzenia z tylu calosciowo mozna fajnie do przodu podsunac i to bardzo mi sie podoba bo zwieksza sporo bagaznik. Co do kokpitu i jego uzytecznosci jest naprawde dobry i przyciski sa wszystkie pod reka

auto prowadzi sie przyjemnie i przewidywalnie choc jego zwrotnosc i os skretu nie jest zbyt rewelacyjna, nieraz trzeba lamac sie dwa razy podczas gdy fordem escortem poniewaz tez posiadam w tym samym miejscu ten sam manewr robie raz a nie odbiegaja dlugoscia oba samochody od siebie zbyt. Co do reszty mysle ze jest ok a rzeczy typu hamulce, drazki itp to jak kto dba tak ma. ogolnie ok

ja nie robilem w niej absolutnie nic jeszcze jezdzi bez zarzutu ale co do cen czesci wiem ze sa drogie bo troche juz planowalem rzeczy wymienic. Mialo nie byc o eksploatacyjnych czesciach ale dla przykladu podam ze rozrzad z pompa wody i robota to koszt 1500 pln

szybko grzeje i porzadnie a klima w lato takze spisuje sie wzorowo.

w moim egzemplarzu bez zarzutu

Mazda 323: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna), terenowy

Mazda 323: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 323: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0

Mazda 323: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1984