Mazda 6 opinie, oceny użytkowników, Mazda 6 spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 6

1.8

Średnia ocena: 8.77/10

Mazda 6 spalanie (l/100km)

9.92/9.00
7.07/7.75
8.34/8.40

Oceny MAZDY 6

Marcin2011-09-06

zbyt mała moc do ciężaru auta
trochę twardy ale wygodny
słabe plastiki, bardzo wygodny
Czasami " myszkuje na prostej ", rewelaacja w zakretach, tarcze hamulcowe fatalne wymiana przy 60 tys.

2009-02-22

.... polecam.....
Silnik wystarczający ,przyspieszenia ok,mięka skrzynia biegów bez zarzutów.Niestey bardzo trzeba zwracać uwagę na predkościomierz - radary policyjne na drogach.
... wysiszenie radia w samochodzie nic nie daje i tak nie słuszymy silnika - tylko obrotomierz pokazuje że silnik pracuje.
...i tutaj stwierdzam wysoki poziom wykonania nowej Mazdy 6.
Niesamowita jazda po zaśnierzonych drogach. czujniki parkowani przód i tył oraz lusterka i nie ma problemu przy parkowaniu - polecam

2009-03-11

... dla mnie wystarczający silnik - mało zużywa paliwa , a na wyścigi się nie wybieram, chociaż można z tego silnika nieźle wydusić. Prędkości- autostrada w Niemczech 190 km/h i możną było więcej.... ale po co...
...NIC DODAĆ...
...nie masz hotelu nie problem w kombi po złożeniu tylnych foteli możesz spać bardzo wygodnie no i oczywiście słuchać muzyki niezły sprzęt tam mają
...czujniki parkowania + super lusterka i każdy jest w stanie zaparkować.......

2010-02-20

Na gałce zmiany bieów odłazi metalowa nakładka z opisem biegów
Przy komplecie pasażerów silnik mógłby być mocniejszy, bo tak to śmiga.
Za te pieiądze to rewelacja
Mogła by być lepsza widoczność do tyłu

2010-03-11

ogólnie ładny design i pojemne wnętrze oraz duży bagażnik
silnik 1,8 do dupy ! skrzynia 5 biegowa do dupy auto wyło juz przy 120 km / h zawieszenie twarde z tyłu i trzepiące !!! BEZAWARYJNE !

Średnie oceny MAZDA 6

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Mazda 6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508 SW.

Mazda 6

Mazda 6

Peugeot 508 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 6

użytkownik: Marcin

Mazda 6 exklusiw 1800 120KM 2008r. kombi

Fatalny serwis, podam przykład :W lipcu br., wyjechałem wraz z rodziną ( żona i 3 dzieci ) na wakacje swoją 3 letnią Mazdą 6. Gdzieś za Neapolem doszło do niekontrolowaneg o wystrzału prawych i lewych kurtyn oraz poduszek w fotelach. Tylko dlatego, że skierowano mnie objazdem nie jechałem autostradą z normalną predkością. Zapewne doszło by do tragedii a tak żona doznała " tylko " obrażen ramienia. Samochód był 12 dni po gwarancji, był serwisowany choć nie w Mazda Polska ale zgodnie GVO. Przed wyjazdem przeszedł serwis OT-80 tys. więc był sprawny. Sądziłem, że Mazda Polska będzie czuła się odpowiedzialna za swoje wyroby a zwłaszcza będzie chciała gruntownie zbadać części i cokolwiek przeprosi za doznane wrażenia. Sądziłem, że poduszki powietrzne choć kilka dni po gwarancji winny być dożywotnio sprawne a nie potencjalnie zabijać. Oczywiście wyszło jak zawsze - skupiono się głównie na szukaniu mojej winy tak by pozbyć się odpowiedzialnośc i i jak najmniej zapłacić. Stwierdzili, że dokumentacja serwisu jest niepełna - nikt niestety nawet nie poprosioł o jej ewentuale uzupełnienie i że do eksplozji poduszek mogła przyczynić się instalacja gazowa. Wpływ instalacji gazowej na zdarzenie określony został na podstawie wpisu do dowodu rej. bez ogledzin instalacji, danych technicznych, homotogacji, zgodności montażu z zaleceniami producenta. Mam instalecję Stella OBD. Po długiej korespondencji stwierdzam, że Mazda Polska nie jest wcale zainteresowana zbadaniem przyczyny tego niebezpiecznego zdarzenia a hasło Mazda Polska "bezpieczne miejsce dla całej rodziny” jest pustym sloganem. Dodam, że w ramach gestu handlowego zaproponowali mi zrefundowanie naprawy w 30% przy calkowitym koszcie naprawy 18.000 tys. złotych. Nie muszę dodawać, że odmówiłem

zbyt mała moc do ciężaru auta

ok

trochę twardy ale wygodny

słabe plastiki, bardzo wygodny

słabe tarcze hamulcowe, samoistny wystrzał poduszek powietrznych prawych i lewych kurtyn oraz poduszek w fotelach

bardzo przyzwoita

ok

Mazda 6: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mazda 6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 6: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 3.0