Mazda 626 opinie, oceny użytkowników, Mazda 626 spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 626

1992r.

Średnia ocena: 8.55/10

Mazda 626 spalanie (l/100km)

10.11/11.67

Silnik jak "dzwon"
nie to samo co mercedes ale nie najgorzej,
nie można narzekać,

MAZDA2008-08-15

Z CAŁYM PRZEKONANIEM MOJE AUTO MOGE OCENIĆ NA 10 NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO, WIEM ,ŻE WSZĘDZIE DOJADE, MIMO SWOJEGO WIEKU WYGLĄDA REWELACYJNIE.
OD TRÓJKI MOŻNA SIE NIEŻLE ROZBUJAĆ.SKRZYNIA PRECYZYJNA,RÓWNA PRACA SILNIKA PODSTAWA DOBRY OLEJ, JA JĘŻDZĘ JESZCZE NA PÓŁSYNTETYKU I JEST OK.
KOMFORT JAZDY DOBRY Z +. W CZASIE WIATRU TROCHĘ NOSI AUTEM BEZ OBCIĄŻENIA.
MIEJSCA BARDZO DUŻO DZIELONA TYLNA KANAPA, CO POWODUJĘ ŻE MOŻNA PRZEWIEŚĆ WIĘKSZY ŁADUNEK.MOJE AUTO MA OCYNKOWANE BLACHY.
PROWADZI SIE BARDZO DOBRZE,TRZYMA SIĘ NAWIERZCHNI BARDZO DOBRZE POD WARUNKIEM ,ŻE SĄ DOBRE AMORTYZATOTRY,WSPOMAGANIE CHODZI BARDZO LEKKO,CO DO MAŁYCH NEGATYWÓW TO DUŻY PROMIEŃ SKRĘTU.MIMO WIEKU NAPRAWDE ŚWIETNE AUTO.

2008-02-07

ogolenie auto super,wbrew pozorom silnik 2,0 dohc 16V 115 km,bardzo ekonomiczny,i dynamiczny..po 2 latach exploatacji odezwaly sie polskie drogi musialem wymienic amorki,przy okazji wydech i klocki i to tyle przez 3 lata jazdy po polsce...
idealny,tylko jeden zawor cykal mo od nowosci,mechanik nie widzial potzreby wymiany jego,i tak przejezdzilem ja 100 tys km,stwierdzil ze jest to przypadlosc tego silnika...
rewelacja,jak na 16 letnie auto,jestem pelen podziwu,japonczycy to jednak potrafia....
wsio ok,tylko jak to w wiekszoci sedanow maly wsad-otwor do bagaznika
mialem ja 3 lata,jak ja sprowadzalem to wygladala i prowadzila sie idealnie,jak by z salonu wyjechal,po 3 latach exploatacji umylem silnik i sie zaczelo.....750 zli spowrotem byla git,ale mi sie znudzial..i juz jej nie mam

2010-02-17

Bardzo dynamiczne auto, silnik ciągnie jak zły te 1700 kg.
Przy większym obciążeniu, na wymienionym (nowym, producenta) zawieszeniu, auto osiada i słabo resoruje.
Karoseria rdzewieje na tylnych nadkolach, wykończenie troche trzeszczy z racji wieku i słaba możliwość aranżacji.
W moim odbiorze auto ma słaby promień skrętu i trzeba się namęczyć żeby zaparkować w kopercie.

2008-08-16

super auto polecam wszystkim kto raz kupi madzie już się z nią nie rozstanie

Średnie oceny MAZDA 626

3.1/10

Osoby zainteresowane autem Mazda 626 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mazda 626

Mazda 626

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 626

Mazda 626 2000 0KM 1992r. hatchback

Duży rodzinny samochód, duża pojemność bagażnika, niskie zużycie paliwa /na jednym zbiorniku przejeżdżałem prawie 1000 km bez tankowania/,- obecne samochody naszpikowane elektronika przy jakiej kol-wiek awarii muszą być już naprawiane w specjalistycznych serwisach i sam sobie kolego na drodze z awaria nie poradzisz, no chyba ze wymiana kola na zapas,/szkoda tych pięknych czasów kiedy to przy szklaneczce piwa na kempingu wymieniało się zepsute części w swoim samochodzie żeby wrócić do domu/, i tym rzewnym akcentem pozdrawia Was - Janko.

Silnik jak "dzwon"

praktycznie bez zastrzeżeń, nie było tzw, martwego punku,

nie to samo co mercedes ale nie najgorzej,

nie można narzekać,

przejechałem tym samochodem bez żadnego remontu silnika, tylko podstawowy serwis i wymiany, jak olej,filtry,amortyzatory, i po 230 tys. km, - wtryski, reszta pracowała nienaganianie, i życzył bym sobie i innym takiego drugiego samochodu. Bardzo oszczędny,/średnio 6-7 litrów oleju napędowego/zjezdzilem nim prawie cala Europe, raz tylko we Francji zepsul się symering w pompie wspomagania kierownicy, ale moglem go tam kupic i sam sobie wymieniłem /dla nie wtajemniczonych napisze ze trzeba bylo wymontowac pompe wspomagania ukladu kiierowniczego, ktora znajduje sie przy silniku od strony chlodnicy. Powiem tak to byl super samochod. Aktualnie jezdze MB ML 270 CDI luxsory - i nie wiem czy tyle wytrzyma jak moja stara poczciwa mazda 626. Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych i ich pasazerow, przyjemnej jady i gumowych drzew. Janko-aktualnie zamieszkały w Melbourne

z upływem lat koszty części wyraźnie się zmniejszały /im nowszy model to koszty wyższe/,

slaby nadmuch na tył pojazdu

układ elektroniczny bz.

Mazda 626: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mazda 626: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 626: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.5

Mazda 626: 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986