Mazda 626 opinie, oceny użytkowników, Mazda 626 spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 626

2000r.

Średnia ocena: 8.56/10

Mazda 626 spalanie (l/100km)

Oceny MAZDY 626

super i tyle na ten temat
auto ma duza mase i to sie odczuwa przy wyprzedzaniu i rozpedzaniu auta. Jednak silnik dosc elastyczny i wystarczajoco szybkie jak na polskie drogi :)
auto naprawde komfortowe, jednak jeden minus slabo wyciszone. Slychac na nierownosciach dosyc mocny halas wydobywajacy sie spod kol czy klekoczace plastiki w aucie zwlaszcza za deska rozdzielcza, czy plastik przedniej szyby.
kiepski dosc plastik zwlaszcza na naszych drogach zaczyna pukac, czy trzeszczecz. Po sprowadzeniu auta bylo naprawde cichutkie , obecnie co chwila cos skrzypi , poprostu polskie drogi. Karoseria w tych modelach rdzewieje na tylnych nadkolach, warto zrobic to dosc szybko i miec spokoj na lata. Ja wyc...
naprawde bezawaryjne auto. Nic do tej pory sie nie zepsulo, nawet w zimie przy minus 20 pali za pierwszym razem i bez problemu jezdzi. Jesli ktos sie zastanawia nad autem na dlugie lata zachecam do kupna mazdy. Mnie nigdy nie zawiodła aceny ewentualnych czesci (tarcze hamulcowe, klocki) naprawde do...

2011-08-10

polecam to autko wszystkim co potrzebuja tanie i wmiare dobre pudełko do przemieszczania sie w miesie , jest duze wygodne i rodzinne , na dalekie trasy rowniez sie nadaje , niestety nadal pozostaje to japonczyc z wybujała elektronika i kiepskim zawieszeniem
Auto jest bardzo elastyczne , ma duża moc od niskich obrotow i bardzo szybko sie wkreca . silnik bardzo dobry , wytrzymały choc dosyc głosny a co do przyspieszenia to wystarcza dla uzytkownikow powyzej 50 roku zycia :) choć auto pali bardzo mało , okolo 5,5 litra ropy w miescie

Mazda 626 jest to godny zaufania samochód. Ma duszę i szczyci się Japońską jakościa wykonania. Wyjątkowo udany silnik 2.0 FS 116 lub 130 konny
Skoki lewarka zmiany biegów mógłby być krótsze. Elastyczność silnika oraz jego kultura pracy wzorowa ! Cichutko i elastycznie. Nawet na niskich obrotach silnik nie ma tendencji do "skakania"
Jakość wykonania i spasowania poszczególnych elementów karoserii jak i elementów wnętrza pierwszorzędna. Jakość plastików wnętrza wystarczająca a na pewno łatwa do czyszczenia. Super wygodne welurowe siedzenia (no może przednie ciut krótkie siedziska) Fotel pasażera kładzie się n...
Dość Głośno pracujące zawieszenie na dużych dziurach. Przechyły karoserii w zakrętach mogłyby być mniejsze.

Robert Ślesiński2008-06-02

Jak na traktor to idzie wyśmienicie. Oczywiście trzeba lubić takie \\"bujanie się\\" ale jak trzeba to potrafi się zebrać! Elastyczny silnik - trochę klekocze ale mi to nie przeszkadza - diesel tak ma. Przyspieszenie pojawia się zaraz po włączeniu turbiny - ok 2000obr/min - pote...
żadnych uwag a już na pewno nie do komfortu :) !
Mazda - rdzewieje. Jeślibym miał porównywa c to mniej i wolniej jak Skody ale szybciej jak VW czy Audi.
Auto solidne i solidnie się prowadzi - po prostu bez zastrzeżeń (ruch miejski i od czasu do czasu trasa). Co prawda nasze dziurawe drogi załatwią chyba każde zawieszenie. Po pół roku jazdy i nie jest jeszcze źle (10tyś kkm) ale już słychać, że to nie to co było na początku - zaraz p...

2011-08-16

Ponieważ ostatnio 2011 zaczęło się sypać wszystko i ciężko to ogarnąć moja ocena jest tak niska. Problemy: poważna korozja, problemy z odpalaniem - prawdopodobnie pompa, poważne ubytki oleju.
Słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Rdza przy tylnich i przednich nadkolach. Dziura na wylot w progu przy przednim nadkolu. Pczątki rdzy na dolnej krawędzi drzwi.
Słaba widoczność przy parkowaniu tyłem i cofaniu. Raczej należy śledzić uważnie widok w każdym lusterku.

Średnie oceny MAZDA 626

Osoby zainteresowane autem Mazda 626 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mazda 626

Mazda 626

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 626

Mazda 626 GE 2000 136KM 2000r. hatchback

szyby duże , przejrzyzte , dobrze wyprofilowane co daje latwosc czyszczenia i skrobania a podczas deszczu ulatwia prace wycieraczką :P

jazda samemu bardzo konfortowa , auto bardzo dobrze "wybiera" nasze polskie dziury , jednak gdy auto jest bardzo dobrze dociazone zaczyna dobijac i przeszkadzac. co do foteli to pirwsza klasa na trasie 2200 km nie czułem bólu ani znuzenia , tylna kanapa rowniez bardzo wygodna a przedewszystkim duza i przydatna :P

auto dobrze sie prowadzi bo układ kierowniczy jest bardzo czuły na kazde dotkniecie kierownicy jednak zawieszenie nie jest zbydnio dostaosowane do polskich dróg , hamulce to jest bardzo czuły punkt tych aut poniewaz bardzo czesto sie klinuja i zapiekaja. Parkowanie tym autem jest bardzo proste i łatwe , auto jest skretne i stsunkowo "małe"

dosyc tanie i dobre autko

silnik bardzo szybko sie grzeje co daje bardzo szybkie nagrzanie sie wnetrza w zime a jezeli auto jest z klimatyzacja to latem naprawde daje rade

jest to dosć duzy problem MAZDY - elektonika dosyc czesto wariuje i ma swoje fiku miku lecz sa to drobne i latwe naprawy , wiekszosc do samodzielnego usuniecia

Mazda 626: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mazda 626: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 626: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.5

Mazda 626: 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986