Mazda MPV opinie, oceny użytkowników, Mazda MPV spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda MPV

2.0

Średnia ocena: 7.25/10

Mazda MPV spalanie (l/100km)

10.70/11.80
7.75/8.80
9.30/9.90

Oceny MAZDY MPV

2011-08-06

Samochód jest bardzo udanym modelem który wyszedł z fabryki Mazdy.Praktycznie się nie psuje jeśli chodzi o poważniejsze awarie.Drobne niedociągnięcia można szybko i niedrogo naprawić.Jedyną awarią po 3 latach eksploatacji była wymiana podzespołu w układzie paliwowym,ze względu na zan...
Silnik pracuje bardzo równo,dobra elastyczność silnika.Jedynym mankamentem jest turbo dziura na niższych obrotach.Od ok.1800 obr/min silnik żwawo wchodzi na obroty i samochód jak na te gabaryty dobrze przyśpiesza.
Komfort jazdy jest na bardzo dobrym poziomie.Wyciszenie jak na silnik wysokoprężny na dobrym poziomie.
Przestrzeń na miejscach przednich bardzo dobra,obszerność wnętrza zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.Najbardziej przydatna jest łatwa i szybka możliwość demontażu siedzeń trzeciego rzędu i powiększenia do bardzo dużych rozmiarów bagażnika.Jedynym bardzo wielkim mankamen...
Prowadzenie na wysokim poziomie,nie ma tendencji do,, nurkowania,, przy hamowaniu.Dobrze wybiera nierówności na polskich drogach.

2010-02-22

jak dla mnie idealny samochód; choć mam go nie długo; mam nadzieję że pojeżdżę nim trochę; pozdrawiam
silnik diesla jest wystarczająco mocny do bezpiecznego podróżowania (przyspieszenia, elastyczność); jak trzeba to można wcisnąć do dechy; średnie spalanie w granicach od 7 do 8,5 na 100 km
jazda nie sprawia problemów choć mogłoby być odrobinę ciszej (ale to nie przeszkadza bardzo)
van z siedmioma osobnymi fotelami jest bardzo uniwersalnym samochodem; miejsca jest wystarczająco a możliwości aranżacji duże
samochód dla małej i dużej rodziny; która chce podróżować wygodnie; mieć dużo miejsca; jak nie wewnątrz to na zewnątrz (przyczepka, bagażnik dachowy) no i oczywiście liczy się bezpieczeństwo (prowadzenie, hamulce itp.)

mariusz2015-02-24

Taką istotną rzeczą tego samochodu są boczne drzwi. Ułatwiają łatwe i bezpieczne wychodzenie dzieci oraz załadónek np.zakupów.
Zmiana biegów jest łatwa, pomimo dużej dzwigni biegów.
Zawieszenie świetnie tłumi drgania.Moim zdaniem jazda z kompletem pasażerów,czyli z pełnym obciążeniem jest jeszcze bardziej stabilna.
Jest to auto dla dużej rodziny.Przede wszystkim komfortowe i bezpieczne w prowadzeniu.Prawie 2 tony nie mają znaczenia,ponieważ dynamika startu jest zachowana.Spalanie przy benzynie waha się od 8-12 litrów.Na gazie wygląda to tak samo.

2010-02-19

Trudno znalezc jakies wady
Idealny silnik do tak duzego auta. 13s do setki przy tak duzym aucie to dobry wynik
Prawie nie slychac silnika (diesel)
Kazdy szczegol jest dopracowany
Auto bardzo komfortowe.

2008-03-03

Polecam, Autko pieknie się prowadzi,komfort wspaniały,Podziwiam silnik bo samochod waży 1800kg.a silnik to tylko 2,0 dizel a radzi sobie jak by to była osobowka.Jestem bardzo zadowolony.

Średnie oceny MAZDA MPV

Osoby zainteresowane autem Mazda MPV brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda Premacy.

Mazda MPV

Mazda MPV

Mazda Premacy

Mazda Premacy

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie MPV

użytkownik: mariusz

Mazda MPV 2000 KM 2001r. van

Zmiana biegów jest łatwa, pomimo dużej dzwigni biegów.

Widoczność jest bardzo dobra.

W mojej Mazdzie jest komplet 7-miu skórzanych foteli.Są wygodne,łatwo dopasowują się do sylwetki człowieka.Plastiki są wysokiej jakości i mimo upływu lat nie zdradzają swojego wieku.Większość tych aut ma problem z pojawiającą się rdzą(z właszcza na nadkolach)moja jest czysta pod tym w zględem.Być może jest to spowodowane dobrym zabezpieczeniem tych miejsc.

Ta technologia jest naprawde niezawodna.Części są dosyć drogie.Można znaleść zamienniki.

Klimatyzacja jest rozdzielona na przód kabiny pasażerów oraz tył w ostatnim rzędzie siedzeń.Nie ma z nią problemów.Dodatkowym atutem tego samochodu jest webasto.

Mam ten samochód od 3-ch lat i jeszcze nie zaopserwowałem problemów z układem elektronicznym.

Mazda MPV: mini-van, van

Mazda MPV: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda MPV: 2.0, 2.3, 2.5, 3.0

Mazda MPV: 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1996, 1994, 1991